Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość ooooooo hhhhhhhh
aska ip sprawdzuic to jest mala sekunda i bardzo proste , ale skoro ty taki osiol jestes i nie wiesz o tym trudno, troiszke pojecia o kompach i wiesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokuj dalej :) :) jak ci nudno bo znajomych nie masz to musisz z kim pogadać no nie ? obojętnie na jakim stopniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
aska kazdy ci powie ze sprawdzenie ip to pestka a zwlaszcza jak taka idiotka jak ty rejestruje kolejny nik eheheheheheheheheheh nie nudzi mi sie a do prowokacji bardzo daleko sprawdzilam z ciekawosci to ip bo na temacie cisza a tu nagle az 2 osoby jedna z torunia a inna tez prawko robi tak jak ty bardzo dziwne topik umiera to trzeba go odzywic aska jestes tak glupia jak swiat nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
i zglaszaj dalej wpisy do usuniecia bede je wklejac non top zaklamana torunianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih nie wiem moze ty możesz mieć kilka czarnych nicków ja mam tylko jeden :) próbuj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
oh asiu daj sobie spokuj te tlumaczenia twoje na nic sie zdadza szkoda mi twoich dzieci a dla twojej wielkiej informacji linka dostalam od jednej z kobiet w szkole naszych dzieci, jestem matka jednego z dzieci z klasy komunijnej wstyd dla dzieci miec taka matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahaahhahahahahaahhahaha no normalnie monitor oplułam hahahahahaha jak widzę to ty się bardzo produkujesz ja tylko się śmieję hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
smiej sie smiej joanno nic innego ci nie pozostalo, my rodzice tez sie z ciebie smiejemy:D do upadlego, bede podczytywac i wysylac innym mama linki co by wiedzialy z kim doczynienia maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
jaka jestem tepa nawet nie wiem w ktorym kosciele byla ta komunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
to napisz, nam w jakim to było kościele może ci ktoś uwierzy wariatko :P i się zajmij swoja rodziną bo wstyd robisz na całe osiedle zielone, wiem kim jesteś i nie przeginaj bo porozmawiam z twoim konkubentem tępa ooo hhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie dzisiejszego dnia
Wiecie co dzisiaj zrobiłam? Wpisałam w google hasło: "nauka jazdy" toruń I do wszystkich szkół jazdy z torunia (mam połączenia darmowe w netii, więc mogłam sobie na to pozwolić) zadzwoniłam z tekstem prowokacji: "dzień dobry, z tej strony Joanna P...ka, ja najmocniej przepraszam, ale zapomniałam na kiedy miałam umówiony termin kolejnej jazdy, czy dałoby się to jakoś sprawdzić?" Wiecie jaki rezultat? W żadnej ze szkół jazdy z Torunia nikt nie słyszał o Joannie P...ej. Super, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upallaa
czyli kolejny rozdział pt "Bajki Joanny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
bo trzeba bylo zapytac o kurs dla niedorozwinietych umyslowo, temat: jak byc pierdolnieta i nie stracic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mialam sie nie wcinac w te jazdy, no ale mam dzisiaj "wene" Kursssantka to prowokacja- to oczywiste. a dla osoby ktora sobie wydzwaniala i wypytywala sie o terminy jazdy- Asia- masz takowy ustalony juz? bo jak nie masz to NIE DZIWOTA ze sprawdzajac terminy jazd nikt nie znalazl Joanny P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuii hhhhhhhhh
Nie mam konkubenta. Pozatym gadaj sobie do kogo chcesz heh pigadamy w szkole pa Joasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona - Od dwóch dni nie mogę się doprosić pomocy. Sama też szukm ale chciałam znać zdanie kogoś kto sam juZ korzystał albo korzysta z usług jakiejś szkoły. Przykro mi, że moją prośbę uważasz za prowokację. Trochę tu poczytałam i widzę, że tutaj są same prowokacje. Zaczynam również rozumieć dlaczego Joanna nie chciała czy też nie mogła mi pomóc. Miłego wieczoru. Już mi nie musicie odpowiadać i doradzać, już decyzję podjęłąm i dokonałam wybrou, w poniedziałek zadzwonię dopytać się o terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można mieć terminy jazd, skoro uczy się dopiero teorii :) gratulacje logiki :) :) Dopiero po egzaminie wewnętrznym można zapisać się na jazdy :) tak kursantka nie podam tu nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - chyba u ciebie w toruniu:P Kiedy ja zdawałam egzamin - po kilku godzinach wykładów miałam pierwszą jazdę - wprawdzie dookoła parkingu a potem po różnych wiochach, żeby zagrożenia nie powodować, ale jednak. Teoria i praktyka biegły niemal równolegle:P Wiesz, że gdzieś dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele:P Ale wiesz co - z ciekawości sama zrobię test z telefonami do toruńskich szkół jazdy:P Po weekendzie, bo jutro pewnie większość nieczynnych:P Cześć Boona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) A co tu znowu za bajzel, dajcie juz spokuj pomaranczki. Dziewczyny u mnie zmiany zle i dobre kurde zdech mi szczeniak , pojechalismy do weterynarza i okazalo sie ze go ktos zatrul, teraz zastanawiamy sie kto i jak. Chodzil osowialy ostatnie dni ale myslelismy , ze to nic powaznego czasem tak mial, wczoraj rano poszlam dac potworom jesc a maly juz nie zyl , cholera naprawde ten kto to zrobil musi byc naprawde trzepniety. Potwory sa smutne jak niewiem nie chca jesc zaduzo, ale pozbieraja sie. A dobra wiadomosc to taka , ze a pochwale sie , butelka przepraszam Jestem w ciazy, robilam dzis test bo ostatnie dni sie dosc dziwnie czulam i wyszedl pozytywny 2 grube krechy, sprawdzany potrojnie i wyniki te same W poniedzialek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jesteś bardziej starej daty niż podałaś hahahaha najpierw jest 30 godz teorii, egzamin wew dopiero i po jego zdaniu jest 30 godz jazdy. No cóż z mądrzejszym nie będę się kłócić :P Dzwoń jak nie masz innego zajęcia haha :P biedna ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma GRATULUJĘ!:D Niech się maluszek zdrowo rozwija i rośnie:) A który to mniej więcej tydzień? Co do szczeniaka - nie kropiliście ostatnio chwastów jakąś chemią, albo innego zielska jakimś płynem do zwalczania szkodników, albo do wypalania? Znajomego pies zdechł, bo zlizał jakiś preparat do oprysków. Psy są bardzo wrażliwe na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - patafianie a pewnie, że zadzwonię, a potem za jakiś czas do WORDu, żeby oko na ciebie mieli, bo oszukujesz i kłamiesz na potęgę więc pewnie i na egzamin państwowy pojedziesz w takim celu, aby oszukiwać:P Oczywiście jak znam życie jesteś tak zdolna, że z pewnością zdasz egzamin za 1 podejściem i to jeszcze przed terminem, o czym nas tutaj nie omieszkasz poinformować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orkiestra dęta
Aska zawinełaś mi powyższy nick i pod nim od czasu do czasu wypisujesz fanaberie. I tak każdy wie, że to Ty to po co się chowasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście :) :P że cię poinformuję , ale lepiej jak oni do ciebie zadzwonią i dadzą ci znać jak mi poszło, więc zadzwon i się z nimi ustaw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja wlasnie nic nie pryskalismy w tym najwiekszy problem. strasznie jestem zla, bo ta niemoc wiedzy kto co i jak nie daje mi spokoju teraz A co do ciazy to tak z moich obliczen wyszlo by ze 7 tydzien no ale u lekarza sie dowiem taka sobie oby wszystko bylo dobrze bo o 5 poronieniu nawet juz nie chce myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym Aśka uważam cię za takiego zadziornego kundelka, o jakich pisaliśmy z Grammmą kilka dni temu. Ziapiesz i ziapiesz, próbujesz szczekać i kąsać, a na koniec w celu przypodobania się i otrzymania kości merdasz ogonem:P Mam nadzieję, że aluzję pojęłaś. Grammma - zaciskam więc kciuki i modlę się, aby tym razem maluch z Tobą pozostał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grammma - a nie masz w okolicach pól rzepakowych? Koło mnie takich sporych i niedawno były opryski. A pomiędzy polami ścieżka doskonała na spacery z psem:O Specjalnie chyba nikt Ci nie otruł, pisałaś, że sąsiadów masz daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
Joasiu nie klam wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×