Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
NATURA WIEDZIAŁA ŻEBY TAKIEJ DZIVCE DZIECI NIE DAĆ, SYN MA RYJ PODŁUŻNY JAK PROBÓWKA A DZIECI W PRZEDSZKOLU WOLAJĄ NA NIEGO in vitro zarzuć uszami bo gorąco i wiatru potrzeba to i tak łągodna wersja . a ty jak się uśmiechasz to to uszy mażesz pomadką ale masz szeroki uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
spadać z tego topiku założyć sobie nowy dla dzieci in vitro i alkoholików taka sobie ja łagodnie ci powiem ze sama rozkrecasz to gdybys nie wchodzila tu bylby spokoj ale ty lubisz sie taplac w blocie , wtedy czujesz sie jak w domu dziwne bo nikt tu za toba nie tesknil i cie nie wspominal, wpadniesz poodgrazasz sie na dzieciach i zylka nie pekła . ty to jak to dziecko z przedszkola wlasnie- sama zaczyna a pani mówi ze to kolega. zastanów sie dorosla ''kobieto'' w sumie to nie wiem czy ci blisko do kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
chociaz Asia nie reaguje na twoje glupie posty . bo ja bym ci leb urwala a przedewszystkim zglosila na policje nekanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle razy blerwo pisalas jak bardzo cie wkurza asia uwazaj bo w depresje wpadniesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
Wiesz aska wczoraj tu troche Cie nawet bronilam,bo mysle ze taka sobie ja ma lekka paranoje widzac Cie we wszytskich pomaranczach,ale nie zmienia to faktu ze nadal pojawiasz sie pod pomarancza i bluzgasz rowno. Aska od anitkowego topiku mnie w*******z i wtedy jeszcze nie chamowalas sie z bluzgami ze swojego nicka wiec denerwuje mnie ze nagle chcesz udawac swietobliwa na tym topikui i wolisz sie przelogowac zamiast pokurwic ze swojego czarnego! Aska i nieudawaj ze tylko taka sobie ja tu siedzi bo ty rowniez przesiadujesz tu calymi dnami. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja lepiej wejdz na swoj czarny nick . zalosna jestes jak te kroliki co nie magą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
taka sobie ja tez jesteś gorzej walnięta niż ustawa przewiduje, siedzisz tu zamiast się swoim bękatrem pijackim zająć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - wiedziałam, że szlag cię trafi. Uśmiechnij się skarbie - mam dla ciebie wierszyk na poprawę humoru;) : Raz w pijackim zwidzie spotkał Marcin Jasia A był przekonany, że to jego Asia Więc zaproponował intymne pożycie Jaś na to mruknął, cóż zrobić, w końcu samo życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
co ty nie powiesz ze twój bękart z probówki jest jednak wykorzystywany przez swjego ojca ???? jednak każdy tu miał rację. ale sę tobą wszyscy bawią. jak tam uszaty gnój ? zrobił w domku przeciąg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
od kilku miesięcy widzę jak ciebie ten szlag trafia, jakby ona się przejmowała co ty piszesz to już dawno pod kołdre by się schowała a jednak ma z ciebie zwałę bo cały czas powtarzasz jak bardzo cię ona wkurza i że cie boli to co pisze i kto tu z kim gra w kotka i myszkę ? uśmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc proszony..b
Umarł mały murzyn i trafił do nieba. Po pewnym czasie spotkał Boga, który dał mu skrzydła. Mały murzyn pyta się Boga: - Panie Boże, jestem teraz aniołkiem? - Nie, jesteś teraz nietoperzem, wyp****alaj. .. . wiesz za in vitro nie trafisz do nieba ani ty ani twój bękart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska ty cielna krowo, znowu dalas plame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chociaz jedny czarny nick bedzie bronił aski i nabluzga na taką sobie ja to uwierzymy ze to nie ąska sie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale taki czarny nick który był założony wcześniej a nie teraz przez aśke z jednym postem na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się rozumie samo przez się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja teraz bawią się w kotka i myszkę taka sobie ja a moze za tobą chociaz jeden nick czarny zalozony juz dawno wstawi sie za ciebie , nie gramma czy te inne twoje niki , te ktorych tu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi nie zależy na tym, aby mnie ktoś bronił - ani na pomarańczowo, ani na czarno. Jeżeli ktoś ma podobne do mojego zdanie, to chwała mu za to, że umie jeszcze czytać ze zrozumieniem, jeżeli nie to trudno - świata sama nie zawojuję - nawet nie mam takiego zamiaru;) Ale jeżeli na jeden mój post odpowiada jednocześnie w krótkich odstępach czasu ileś pomrańcz o tym samym identyfikatorze num. a nagle wszystkie gdzieś znikają również jednocześnie, to sorry, ale choćby ta dzivka przebrała się za konika garbuska, albo don kichota to i tak śmierdoli na odległość, że to jej dzieło. Ja tam nikomu niczego udowadniać nie będę, ale ta małpa tak broni tych swoich szympansiątek, że niech ona udowadnia, że ma takich zwolenników swoich pijackich bękartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze pijackie niż pedofilski gnój z wielkim szklanym ryjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jak aśka napisze dzien dobry, dzis na obiad to i sro i swoje bzdety to jakoś żadna pomarańczka nie chce z nią dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego robię co mogę aby jej topik istniał - ileś osób przynajmniej ma z niej ubaw:P A wśród tych osób ileś tam z Torunia:P Aśka zostanie niedługo gwiazdą narodową - rasistka pieprzona i zakłamany hipopotam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz nic nie rozumiem , najpierw piszesz ze zrobisz wsxystko zeby topik zdechl, a teraz robisz wszystko zeby istnial. To jakies masz zaburzenia swiadomoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś się nauczyć czytać ze zrozumieniem;) I nauczyć się rozróżniać kiedy ktoś pisze coś serio, a kiedy z pewną dozą ironii. Ale jak ktoś kończy zaocznie zawodówkę, to najwyraźniej trzeba mu pisać jak krowie na rowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U viebie duko wyznacznik inteligencji jest skonczona szkola wyzsza? niestety ale sami studenci pozostawiaja duzo do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na fb masz OHP tam maja dopiero wysoki poziom szkolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Aśka, ty mi już OHP nieraz przypisywałaś i to pod swoim nickiem. I tylko ty na tych 2 topikach: 1) "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&frame=0&start=1230" wpis z 12.02.13 "i nie kończyłam OHP jak ty" 2) "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5491671&start=1260" wpis z 12.02.13 " ale co tak na ten OHP ci wybaczę " 3) "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5428445&start=18240" wpis: z 29.01.13 "bo tylko takie pustaki po ohp mogą tak komuś życzyć" i to pisałaś jako Joanna0709. x Czyżbyś miała panieneczko jakiś malusi kompleksik na punkcie swojego wykształcenia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu cielna krowa dala plame :D :D Zeby umiec oszukiwac i nie wpasc trzeba miec wysokie IP, aska ma IP szympansa wiec wpadnie za kazdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz to chyba IQ, a nie IP. Na drugi raz moze najpierw pomysl, a pozniej pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ech szkoda gadać hahahahahh choć nieładna pogoda bo pochmurno i deszczowo to dziś dzień sie wspaniale zaczął :) :) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Asiu! U mnie też pada, wiesz? A na obiad jadłam piersi z kurczaka, a na kolację będzie makaron ze serem, a u ciebie? hahahahahh ehhh szkoda gadać - patrz znowu ktoś się pode mnie podszył! To nie ja pisałam, mnie tu nie było od tygodnia na tym topiku! Jacy to ludzie są podli, swojego życia nie mają, i podniecają się życiem tych, którzy mają życie cikawsze od nich! Ale co tam wymagać od kogoś po OHP, prawda? HIPOKRYTKA PIERD**NA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabo, tylko na tyle cię stać matko bękarta i szklanego ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×