Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

jak butelka samopoczucie? chyba dobrze, sadzac po usmiechu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj butelka wina :) :) w końcu zajrzałaś :) wypoczęta ? boona byłam na rynku i kupiłam truskawki całą kobiałkę za 10zł mam ponad 2 kg i co mam z nich zrobić? na pewno zrobię kilka lodów i teraz główkuje co z resztą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska ze zrobisz kilka lodow to juz pisac nie musialas bo kazdy wie ze do niczego innego sie nie nadajesz jak do robienie lodow ;-).Reszte truskawek wyslij boonie na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka to dobrze, tyle dzieci potrzebuje miłości, a każdy woli swoje. My z pierwszym jak chodziliśmy do kliniki to też mieliśmy takie plany i dopiero jak przestaliśmy myśleć o dzieciach , okazało się że jestem w ciąży - zagrożonej. ale udało się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobra decyzja- tak wiele dzieci potrzebuje milosci, a wy nie zaslugujecie aby po raz kolejny cierpiec.... Asia., u mnie juz dzisiaj po 7 zl, i jak nie PIEKE CIAST tak wlasnie robie mazurka kajmakowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
Witam i ja sie przywitam, widze ze uspokoilo sie troszke. Bylam dzisiaj na wizycie kontrolnej u lekarza to juz 11 tydzien i 3 dni. Wszystko jest ok jak narazie. Moje potwry jakies milusinskie sie ostatnio zrobily i niewiem dlaczego.:) Nigdy nie byly takie przytulasy, a teraz odkleic sie nie moga Adopcja to dobry pomysl:)gratulacje podjecia decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
Dziewczyny dlaczego nie moge wejsc na swojego czarnego nika ciagle wyskakuje mi , ze wpis moj jest spamem, a jak chce te literki wpisac to wyskakuje , ze niepoprawne ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grammma ja też tak miałam ze swoim nickiem, do tej pory nie mogę się na niego zalogować, a jak już wpiszę hasło to mówi że już ten nick jest zajęty albo hasło nie te i d**a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
nie nic nie robie metoda kopiuj wklej, zawsze normalnie sie logowalam a teraz d**a, stalo sie tak jak nowa kafe ruszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
no coz wiec musze zostac pomaranczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja truskawki zmiksowałam z cukrem dodałam troszkę śmietany i zamroziłam hah chłopaki nie pamiętają ich a robią te lody co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj z kolei caly sezon moglby jesc truskawki ze smietana i makaronem na obiad, blee. Chlop 2 metry a naje sie tym. Ja tam wole schaboszczaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto wyszlo, slodkie az mnie wykreca, ale moj sie zajada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwne wyszlo bo skladniki jak na ciastka maslane, ale calosc wysmarowalam kajmakiem krowkowym i posypalalam orzechami i platkami migdalaow. Taka wersja moja`;) nastepne pewnie zrobie za rok`:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona ja tam wlasnie takie lubie, po swojemu. Tez czesto urozmaicam przepisy, nie trzymam sie ich sztywno. Niedlugo mam ostatni egzamin. Juz mam stresa jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asia, bedzie dobrze, poki co gumowych drzew nie sadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Boona tych drzew to sie nie boje, raczej atmosfery , jak z moim jedzilam to caly czas o czyms gadalismy, opowiadalismy kawaly, poprostu byl luz. Mam nadzieje ze nerwy mnie nie zjedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedza zjedza przeciez ty nawet na glupim forum dostajesz p*****lca i padaczki nerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu gościu widze że życie dokopało ci nieźle że teraz masz potrzebę poniżać innych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dokopuje lecz stwierdzam fakt, pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelko bardzo się cieszę :).To dobra decyzja i wiem już,że również zdecyduję się na adopcję.Myślę o tym od dawna a teraz w sumie życie w dużej mierze zdecydowało za mnie.Ale najpierw trzeba uporządkować pewne sprawy i dzielić z kimś życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×