Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość do taka sobie ja
bylo na face, widocznie sie spoznilas zeby poogladac...mowie to ja- wrog Aski- obiektywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki boona :) zrobiłam to dla dzieciaków , że nie będziemy czekać aż mąż wróci z pracy żeby gdzieś jechać np nad jeziorko, czy choćby na zakupy. Wsiadam i jadę :) Teraz wakacje , więc pole do popisu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to jakies ułatwienie, sama zaluje ze nie mam prawka. Dzisiaj bylam zlozyc cv u nas w zakladach, nawet nie wzieli, powiedzieli ze oferty pracy sa na stronie i aplikowac przez internet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, chyba wszędzie jest ten problem, znajome też szukają pracy i jest ciężko. jak już coś znajdą to na drugim końcu miasta a to i na dojazdy trzeba liczyć trochę czasu i cały dzień poza domem :( jedna ma dwójkę dzieci , więc taka oferta już dla niej mówi odpada, bo nie zostawi na cały dzień komuś dzieci :( i wcale się nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myslalam ze aska skonczyla klamac ale z tym prawkiem przegiel. W 5 dni kurs,egzmian i prawko. Eh klamiesz jak najeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, mi zalezy na pracy tam- nawet na 3 zmiany to sa baaardzo dobre zarobki i to praca na lata. Moja mama tam pracowala, tata, ja zreszta tez, ale na innym wydziale i w spolce corce. A teraz staram sie dostac do laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 dni ? wow !!!!!!, poczytaj od kiedy a potem się wypowiadaj !! hahahahahaha masakra hahah posikałam się Boona trzeba szukać i szukać , nie ma rady, a w urzędzie pracy nic nie mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sasiad ma szkolke to zrobilam prawko xxx i wszystko jasne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac komu co po glowie chodzi, albo ci brakuje albo inaczej nie umiesz. Chodzi o to ze nie musialam czekac na zaden termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona-niestety ale musisz szukać wtyków przez kierowników: laboratorium albo któregokolwiek z pokrewnych wydziałów;) uwierz mi inaczej w azotach się nie da. mój szwagier jest tam kierownikiem jednego z wydziałów i dzięki temu jego dzieci i kilku znajomych pracuje tam za całkiem fajną kasę, praca mało wyczerpująca. Ale wiem jaka tam jest sytuacja, kurcze gdyby nie to że nasza znajomość rozpoczęła się na takim a nie innym forum pomogłabym ci z miłą chęcią... tam predzej znajdzie pracę osoba bez kierunkowego wykształcenia ale z plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesralam sie z viebie taka sobie ja , zdzira chcialaby byc pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka- 6 postów wyżej się poszcza.łaś, 1 post powyżej się pos.rałaś, jeszcze się porzygaj - jak na prawdziwą matkę polkę 3 dzieci przystało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty jesteś mądra że na prawdę można się porzygać ale na widok twojego bękarta z niedorozwojem lewostronnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska ma już paranoje i schizofremie wszedzie widzi joanne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie dziewczynie spokój , to że ma te paranoje to już tu każdy wie :) nic nowego :) znowu wyjdzie z siebie i nie wróci :) będzie bluzgać co popadnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] taka-sobie-ja Aśka- 6 postów wyżej się poszcza.łaś, 1 post powyżej się pos.rałaś, jeszcze się porzygaj - jak na prawdziwą matkę polkę 3 dzieci przystało! Widzisz ja sobie nie mam nic do zarzucenia a u ciebie wszystko widać jak na dłoni :) :) :) :) słownictwa uczyłaś sie gdzie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja- ja wiem, dzieki temu tez zalapalam sie na jeden z wydzialow- taka prawda.... wrocilam wlasnie ze spaceru- z pol siatki podgrzybkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka już raz ci pisałam gdzie - trzeba było sobie to przyswoić, a nie grać głupa i pytać po siedem razy o jedno i to samo:P Nie masz sobie nic do zarzucenia? A to ci gratuluję niepokalanie poczęta! To ty dostajesz kurvicy i wychodzisz z siebie starając się wybielać na bieżąco i odegrać za te swoje krzywonose trolliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - nie ustosunkowałaś się do swojego wczorajszego kłamstwa - wczoraj pisałaś, że za tydzień odbierasz prawko, dzisiaj już że za dwa - czyli jednak nie zrobili dla ciebie wyjątku i nie rozpatrzyli twojego wniosku pozytywnie?:P Ale w ogóle egzamin zdałaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah ale wychodzisz z siebie , po tyle postów na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×