Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

hehe :) ja uciekam, ide po truskawki, a potem na grzybki jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, obiad.... Moj uwelbia makaron z truskawkami i smietana to dostal to. Ja konczylam wczorajsza musake....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety wy dorosle dojrzale a zachowujecie sie jak dzieci z przedszkola a nawet gorzej, moze dajcie juz spokuj klutnia bo niewarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosły a ortografii nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam czepiasz sie bledow kazdemu moze sie blad wkrasc, a to nie temat o ortografii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie masz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Bylam wczoraj na zakupach, w koncu zaczely sie wyprzedaze. Kupilam sobie min gumowe balerinki letnie czarne w mohito, w sam raz do samochodu bo plaskie. Takie nigdy mi sie nie podobaly, ale przynaniej sa praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna uwazaj zebys sobie nog nie zalatwila, w gumowych butach strasznie poca sie nogi, co najgorsze pozniej w zwyklych tez. Pozatym nie sa zdrowe, nie przepuszczaja powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zamaist z Mohito to idz Asia do biedronki, fajne balerinki byly za pare zlotych. Za ta kase kupisz sobie kilka par w roznych kolorach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, juz kupilas, noie doczytalam. Wam tez tak dziwnie wyswietla sie strona FB? Tak jak w dokumencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) te gumowe balerinki nie są do codziennego użytku, więc nie martwię się o potliwość. boona ale w biedronce widziałam tylko japonki, a ich to już w ogóle nie lubię. a te nie są pełne tylko piętę mają zakrytą :) kurcze już nie mogę się doczekać jak wezmę samochód :) na stronie pwpw cały czas wyświetla się informacja że wniosek przyjęto i trwa postępowanie administracyjne :) w przyszłym tygodniu będzie na pewno do odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos mam chyba z tym komp, wczoraj wyczyscilam cala historie bo zamulal i od tej pory mam problemy z wyswietlaniem stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam że bez dzieci, ale nie wiem jak to wyjdzie hah muszę się oswoić bo uczyłam się na małym czyli na suzuki a my mamy gabarytowo większy, więc boję się bardziej parkowania. Nie ma co gdybać zobaczymy, w końcu się przyzwyczaję :) wczoraj mnie tak komary pocięły, że mam ich dość na resztę lata !! czy u was też jest taka plaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w piatek w malego wbil sie kleszcz, wczoraj jak poszlam na grzyby to sie cala opryskalam brossem, ugryzl mnie jeden komar. Mi to gryzienie nie przeszkadza az tak bardzo, wnerwia mnie za to niesamowicie to bzyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a mnie jedno i drugie :P powiedz mi jak robisz ten makaron z truskawkami, może się skuszę i jakoś zaskoczę dzieciaków, zobaczę czy zjedzą truskawki w wersji obiadowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miksuje truskawki ze smietana i cukrem i do tego makaron swiderki. Szału nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wciagaj sie Asia w dyskusje bo szkoda zachodu, niech bedzie nawet i maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska nie odpusci bo by nie wytrzymala a przeciez topik musi sie rozwijac , heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam po truskawki i zrobię dziś ten makaron :) Znowu wydłużyli zakończenie roku szkolnego o tydzień :( 28.06 dopiero koniec szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wisni tez nie lubie...:)czeresnie to uwielbiam. Uciekam do sklepu, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia nie zapomnij zalajkowac marty zdjecia bo cie znielubi i co poczniestz ty bido bez przyjaciol na wertalu i na jawie :O Swoja droga Nie masz kolezanek w normalnym swiecie zes sie tak kompa uczepila ? Ja pracuje, mam kumpele, mam kumpli, nie tylko z pracy ale i podstawowki i liceum. rozmawiamy, narzekamy, A TY NIC. Chlop alkoholik troje dzieci, czysta patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×