Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
jak zwykle znasz się na chorobach psychicznych, pewnie masz takiego w domu i się wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z takimi pracuje :P boona zgłoś jak najszybciej do spółdzielni czy do administratora a najlepiej jakbyś jeszcze przekonała sąsiadów do zgłoszenia tej sytuacji, oni raczej nie spieszą się do jednego zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glupio mi pukac po sasiadach i pytac czy maja moze robale w kuchni.... :P zaraz bede gruntownie sprzatac i pozamykam co sie da w pojemniki , chociaz to niewiele da, a potem pojde poszukac w sklepach jakich preparatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka-ja po prostu wyciagam wnioski na podstawie wpisów kafeteryjnych. Jak się umie czytać ze zrozumieniem, to naturalne. Jak ktoś ma głupi wyraz twarz tak jak ty, wypisuje teksty bez ładu i składu, rozmawia sam ze sobą i śmieje się do siebie bez powodu to jest albo obłąkany albo opętany:P A to że dostajesz pier.dolca na widok moich postów i natychmiast ruszasz do odwetu bardzo nieudolnie zresztą - to tylko to potwierdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. Boona ja kiedys wynajmowalam mieszkanie w ktorym bylo pelno prusakow. . . Wyprowadzilam sie stamtad do domu opanowanego przez myszy. Takie szczescie :) myszy mialam wszedzie, w ostatni dzien przed przeprowadzka zabilismy ich 14 a i tak jeszcze biegaly.bylam w takim dolku psychicznym bo okropnie mnie to wykanczalo . . . A setki rzeczy robiono by sie ich pozbyc,dopiero ostatniego dnia zauwazykam ze maja gniazdo w malutkiej szczelinie w murze piwnicy . . .brrr. . . Az mnie ciarki przeszly jak to wspomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona nie chodzi że masz pukać, ale nie rozmawiacie ze sobą na klatce, czy na spacerze jak sie spotykacie z sąsiadami ? butelka buuu myszy, może się ich nie boję, ale są obrzydliwe. Moja sis kiedyś hodowała w klatce szczury to tylko z daleka nie podchodziłam. fuj. taka sobie ja normalnie zauważyłam, że piszesz biografię swojej osobowości haha a ty uważasz że mnie obchodzi twoje życie ? chciałabyś hah ty się podniecasz moim :P to jest powalające :P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka już ci kiedyś pisałam że podniecam się twoim życiem (w końcu moje muszę mieć bardzo nudne). Ty ogólnie jesteś cholernie podniecająca-to dlatego nie potrafię opuścić twojego topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja taka sobie ja tylko pisze z kom. i mnie nie zalogowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Najwięcej o twoich problemach dyskutują ci co tak naprawdę gówno o nich wiedzą '' jakże dobrze odnosi się do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dzis to maja juz zaczac sie upaly. Chyba juz odwiedzimy pobliskie jeziorka popoludniu, a wy dzis jakies plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My tez planowalismy na popoludnie uciec gdzies nad wode, ale ostzegaja przed burzami od wczoraj, wiec zostaniemy w domu raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robali i sasiadow- rozmawialam z jedna, ma to zapuszczone mieszkanie tuz za sciana- ona nic nie zauwazyla. Nawet nie wie jak pruskaki wygladaja. Zreszta te cwane bestie szybko uciekaja i laza tylko w nocy. A sasiadow nie znam, jak to w wiezowcu- na pietrze sa 3 mieszkania, nawt nie wiem jak maja na nazwisko sasiedzi po lewej, po prawej wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebo u mnie cały czas zachmurzone ciepło, ale bez słońca, zobaczymy czy się jakoś przejaśni :) jak nie to nie jedziemy :( byłam wczoraj na zakupach fajne już wyprzedaże są :P ale na to czego szukałam nie ma :( ale dostałam ładne rybaczki , bo lubię takie 3/4 spodnie w Promodzie. Poczekam aż zaczną się dziecięce promocje bo chłopaki nie mieszczą się w ciuchy z zeszłego sezonu !!! szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Witajcie:) Ale cieplo, kurcze Potwory zipia jak opetane, w cieniu sie chowaja ani jeden ani drugi nie chce wyjsc na powietrze:) A to ci checa, normalnie zagonic do domu ich sie nie da. Jednak cieplo im nie sluzy. Joanna gratulacje zdanego egzaminu. Bona wspolczuje robali, ja bym wywiesila taka informacje na wejsciu do klatki schodowej z informacja , ze pojawily sie robale i nie podpisujac jej, wiec nie bedzie wiadomo kto to napisal. Pozatym pewnie nie tylko ty masz, ale i inni z tym ze nie maja odwagi sie przyznac. Mam nadzieje , ze szybko je wytepisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Ja juz zaczelam 15 tydzien :) Jutro kolejna kontrola :) do dnia dzisiejszego czuje sie dobrze jak nigdy wczesniej. Troszke mdlosci zaczely mi dokuczac , ale da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gramma cieszę się,że wszystko dobrze. Butelko widzę,że odzyskałaś humor i tak trzymaj.A jak adopcja?:) U mnie pogoda piękna,mam 2 tygodnie wolnego i wybieram się do koleżanki nad morze.Po ostatnich przeżyciach należy mi się trochę odpoczynku i wyciszenia...Moja psinka pije jak opętana ale wiadomo przy takich upałach.Nigdy nie chciała wejść do łazienki(obawa przed kąpielą)a teraz cały dzień leży tam na zimnych kaflach :P.Na szczęście przyjaciółka uwielbia moją sunię i jedziemy obie bo nie wyobrażam sobie wakacji bez niej.Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Grammma :) i cieszę się że u ciebie wszystko dobrze :) oby tak dalej :) butelka jak to dobrze mieć klimatyzator w taki upał :P aż pozazdrościć można :P a teściowa co może mieć do twojej pracy ? nie chce żebyś pracowała ? jeżeli sama uważasz że powinnaś wrócić do pracy, bo w ten sposób się spełnisz to teściowa może ci ''naskoczyć''. Teqi wypoczywaj i szalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też się bardzo cieszę ze wreszcie lato i niecierpliwie czekam na urlop bo od rano do wieczora w pracy to nawet nie ma kiedy skorzystać z pogody :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mimi zajrzalas ciesze sie. Od rana do wieczora w pracy? to po 12 godz pracujesz? to urlop ci sie nalezy podwojny. Boona a moze rzeczywiscie dobrym pomyslem byloby jak grammma napisala o wywieszeniu na klatce takiego ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj przyszla kobieta ktora opiekuje sie tym mieszkaniem pietro nizej, akurat sie kapalam wiec nie rozmawialam z nia dluga, byla lekko przestraszona tymi robalami. Moj zadzwonil do administracji i jakas jak odnalezli. Powiedziala ze ona tam robali nie widzi, wytlumaczylam jej ze w ciagu dnia ich nie ma, ze ma kupic jakies preparaty. Dzisiaj ma przyjsc znowu. Wczoraj zlapalam 5 sztuk. I to w pokoju co gorsza. Wlasza chyba przez okno bo 3 byly na firance, jeden na podlodze i jeden biegal po lozku mlodego. Jeden okaz zlapalam i zaraz ide do administracji. Niech zamowia dezyfekcje calego pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinno się teraz coś ruszyć :) a łatwo je wyeliminować ? kurcze znowu dziś upał, wlewam wody do baseniku najmłodszemu niech się popluska :P a co tam matka też by weszła ale za stara hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nol nie tak latwo sie ich pozbyc, bo potrafia jesc nawet to co dla nas niejadalne i moga przezyc bez jedzenia nawet 40 dni. Miedzy 13 a 14 ma przyjechac facet z firmy zajmujacej sie dezyfekcja. Bylam w administracji i pani zadzwonila do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Teqi pytalas jak adopcja. Obecnie jestesmy na etapie poszukiwan odpowiedniego osrodka adopcyjnego. Joanna mojej tesciowej chodzi o to, ze nie jedna kobieta dala by wszystko za siedzenhd w domu majac wszystkiego pod dostatkiem a ja pcham sie do marnej pracy za marne jak dla niej pieniadze i zostawie chore dziecko z obca baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, byl ten facet z tej firmy od dezynfekcji, pokazalam mu wczorajszego robala, powiedzial ze to nie jest karaluch. Myslalam ze jest roznica miedzy karaluchem a prusakiem. Porozstawial pulapki detektory w mieszkaniu (3 sztuki) i przyjedzie w piatek. I do piatku nie zabije zadnego bo to sie mija z celem. Nie wiem czy te pulapki nie zaczna mi ich sciagac wiecej bo to takie kartonowe pudeleczko a w srodku jest tasma klejaca i przyklejona jakas tabletka.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zostawie chore dziecko z obca baba xxx popieram tesciowa ma zdrowe dziecko z pierwsza baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×