Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Teraz sobie ciekawie popiszemy, bez slodkopierdzacej aski. I jak tam sasiad, myje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna znów się napiła i bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby asia odpusciła? ciekawe czy taka sobie ja odpusci :D pewnie nie , znowu zrobi podszywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochanie, nie będzie podszywek. A to dlatego, że chcę się ujrzeć koniec tego chorego topiku:P A przede wszystkim medialny koniec jego psychicznie chorej założycielki. Postanowiłam przez kilka dni tu nie pisać. Wszystkie normalne dziewczyny wreszcie aśkę przejrzały i się na nią wypięły, sama ze sobą też nie będzie gadała w nieskończoność, bo niby o czym? Ja nie będę dolewała oliwy do ognia i zobaczymy, czy te wszystkie rzekome obrończynie "asi" zawsze zwarte i gotowe do jej obrony przed moim atakiem pojawią się tutaj tłumnie ratować topik aśki i gadać z nią o zakupach, ciuchach, kosmetykach i garach, a nie tylko o pedofilii i o innych wszelkiej maści zboczeniach . Mam dziwne wrażenie, że jednak się nie pojawią. Bo przecież aśka nie jest w stanie twórczo sama ze sobą dyskutować choćby przez tydzień. I wreszcie nastanie spokój święty - szlag trafi topik i nibymamuśkę "asię". Sayonara asia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać ciebie :D skoro się odzywasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ironia ciemnoto, a zresztą mam to w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba nie , skoro wyzywasz, wiec cię to ubodło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubodlo ja to co ty mialas na obiad ? hahahaha to napisz teraz co na kolacje to cale forum samobojstwo popelni z zazdrosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKaa25m
Bardzo pilnie potrzebuje pomocy, mam okrpne długi z któryuch nie mogę wyjść pracuje, biore wszystkie fuchy, dodatkowe prace, ale to i tak nie starcza.; Pomogłam komuś kogo kochałam i wziełam paęe kredytów by tej osobie pomoc ta osoba miała mi potem pomagac spłacać zadłużenia, a w zamian za to wystawiła mnie i zostawiła ze wszystkim ze złamanym sercem i okropnymi długami. Wpadłam w parabole finansowa bez wyjścia mam myśli samobojcze i nie wiem juz co robić zaraz moge stracic dach nad głowa wiem, ze niektorzy bedą sie ze mnie nabijać pisać, ze głupia i maja racje bylam glupia, ze zaufam i tak sie dałąm a teraz szukam pomocy gdziekolwiek u kogo kolwiek nie chce do końca przegrać życia chce sue jakoś uratować i tylko cud lub czyjaś bezinteresowna pomoc mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKaa25m
Nie jestem naciagaczką jeśli ktoś zdecyduje sie mi pomoc udowodnie swoje kłopoty udowodnie wszytko, że nie kłamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MoniKaa25m.....to, ze niektore piszace w tym temacie to idiotki, to wiadomo, ale nie sa idiotkami do tego stopnia, zeby jakiejs kretynce dlugi splacac. Jak nawazylas piwa, to teraz je sama wypij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja sama splacaj swoje dlugi, tu nie ma nikogo kto by ci uzyczyl kasy. moze syna bedziesz sprzedawac? sasiad za podwojna stawke, bo za darmo to juz sie nachlipal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sobie ja sie zawstydzila ze ja rozpoznali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie dlaczego nie usuniesz rysunków z fb ? to nie dopuszczalne zeby dziecko tak rysowało , ja rozumiem wychowanie, ale żeby 3 latek rysowal jak zabija to lekka przegina i te ... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good bye dżoana!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wytrzymała i napisała :D taka sobie ja gorszej żenua nie było na kafeterii jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna pisz i sie nie przejmuj , nie daj sie wyrolowac. utrzyj jej nosa i niech topik zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna założyła nowy topik ;) ciekawe czy szybko taka sobie ja ją wyczai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOPIK KAPUTT 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kapput :D ja tu będę pisać :D taka sobie ja - jak tam twój synus ? daje jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak kaputt: 1) topik kaputt 2) Joanna kaputt 3) taka-sobie-ja kaputt Joasiu pisze się kaputt a nie kapput;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ile chcesz pożyczyć w końcu bo nie napisałaś ? syn jednak nie zarabia na siebie ? dajesz kolegom za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawcie dzieciaki w spokoju :O.Co za "ludzie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie człowiek Teqi, to Joanna070981. Prowokuje tą drugą, bo się jej topik rozpierdala. Ciekawe kiedy jej się uda. Moim skromnym zdaniem nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie joanna jesteś taka żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie żalosna jesteś żeby podszywać się pod joannę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśmik
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×