Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Wymyślaj tetraz co chcesz , po przeczytaniu chociażby części skopiowanych stron już uzbierali 7 zarzutów , możesz zmienić nick mnie to nie boli, ale za to wszystko odpowiesz. Na moje to teraz możesz sie podawać nawet za papieża. pozdrawiam Cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego.chcesz.uciekac.i sie schowac?badz odwazna i pokaz.ze sie.nie boisz.taka.sobie.jednak schowa.ogonek.zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokuj i tak wiadomo ze taka sobie ja nie przestanie tu pisac. ona uwaza ze ktos w jej elaboraty uwiezry, zawsze jak cos sie wydawało ze próbowala sie podszywac to posty na pół strony pisala z wyjasnieniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska jedyna osoba ktora tu klamie jestes ty, zgloszenia nie bylo, osobiscie zrobilam idiotke z siebie by sie za toba wstawic, i zaplacilam wstydem i zrobieniem z siebie idiotki. twoje klamstwa na nikim juz nie zrobia wrazenia, a dlaczego?bo kazdy juz sie na tobie poznal. kolejna rzecz, wymyslaj dalej i pograzaj sie dalej ale z tego co tu nawywijalas juz sie nie wywiniesz z obbronna twarza. koniec klamstw. Boze Swiety czy ten swiat juz naprawde upada, czlowiek chce dobrze a jest kopany za kazdym razem wyciagajac pomocna dlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak na tobie zrobiły sa bo byłam i sama tez podalam swoje personalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze uczestniczyłam w tej wymianie nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się okaże że pół kafeterii jest z Torunia i wszyscy pójdą n a policję bronić Asi, tak jak tutaj wszyscy ją bronili masowo na topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE JAZDA:D AŚKA SPASUJ IDIOTKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bronilam, bo bylam glupia, jestem czlowiekiem latwowiernym i to chyba moj najwiekszy minus, bo sama widze jak jest, ale nie potrafie inaczej,zal mi jej bylo, myslalam kobieta zona matka, a tu sie na niej wyzywaja wiec poszlam, chcialam dobrze. Ale teraz jak i wiele razy wczesniej poprostu mnie oszukano... To nie jest ani dobre ani chwalebne, jak zrozumiec takich ludzi po co to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a, ale komedia się zrobiła z niewinnego tematu. Anitka_21, to przy tym pikuś a od niej się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka.sobie.daruj sobie.juz i sie.nie tlumacz.jezeli.asia podala cie na.pały.to troche to czasu minie.zanim do.ciebie.zapukaja.i przestan.tu wypisywac.ze bronilas asi.pod.pomarancza.jak asi bronila.tylko.weronka i dziunia.lyso ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka to przy Joannie chodzący przykład prawości i moralności:P Przynajmniej szczera z niej dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze chwila a okaze sie ze taka sobie ja to prokurator z torunia ale zwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to.juz.wiemy.ze.aska.dziunia.i.weronka.to.jedno. kto.cie.aska.bronil.jeszcze? przypomnij.sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chwila, a wpadnie Asia i zacznie po swojemu - cześć, ale u mnie dzisiaj gorąco, miałam na obiad mielone z marmoladą, a wy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziunia i weronka to taka sobie ja i nieraz wtopila na tych nickach i potem tłumaczyła się na pół strony z tego własnie jest znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jezeli.wpadnie i bedzie.pisac dalej.oznacza to.ze nie.ma nic.do ukrycia.osba ktora sie czegos.boi.ucieka.jak taka sobie.i jeszcze kilka.jej. wcielen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym ma on/ona pisać z Asią? o wkładaniu? molestowaniu? Nie ten poziom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stanę w obronie takiej-sobie-ja (jak mam teraz o nim pisać?) - proponuję wszystkim, którzy mają dość krętactw Asi, aby olali na tydzień jej topik. Wiem, że Was świerzbi ręka, ale nie piszcie do niej przez tydzień. Niech ten cholerny temat wreszcie padnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni emusze sie pod nikogo podszywac Poprostu taka jestem, ze jak komus sie krzywda dzieje to jestem chetna do pomocy, ale teraz az strach pomagac, bo niewiadomo czy sie zostanie oszukanym czy nie taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie.. za co taka sobie ja moze zostac udpiona? 7 zarzutow? matko.to aska powinna miec z 10 w tym najgrozniejsze pedofilia. bo mowla zes brzydka,ze meza pijaka masz,ze dzieci i bide w domu? wszytsko tu ladnie podalas,rozpowszechnilas na fb wiec gdzie ujawnienie jakichkolwiek danych? kolejna sprawa,czy ktos ce w domu nachodzl? z samej nieprzymuszonej woli wlazilas na topik gdzie cie nie znosza wiec ajak mowa o staliknigu? :D pozostale 5 zarzutow nie wiem do czegi sie odnosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jezeli wzieli ta sprawe to jednak jakies zarzuty musza miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej powyżej. Anitka - podszyw czy nie, głupiutka ale szczera. Autorka tego tematu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh jak wzieli? Kazde zgloszenie jest przyjmowane na policje. Poza tym obrazane w internecie to glebsza sprawa. Tak naparwde jedna osoba na forum podawala tu dane aski,inni ja tylko obrazali ze jest brzydka czy glupia. Tak napaarwde ne zdajecie sobie sprawy ile osob tu pisalo,ile ip do sprawdzenia,bo co? Aska wpadla na komisariat i kazala sparawdzic tylko taka sobie ja? Jezeli poczytaja nawet ten watek to zabrac sie moga za teksty pedofilske a wtedy okaze sie ze aska ud*pi. Poza tym oskarzenie o obrazaniu w internecie wiaze sie z faktem ze ktos mozolnie codziennie wyzywalby aske, a przeciez ona nie pozostawlaa dluzna. To byly dialogi nie monologi? Ja tak z ciekawosci ile tych 7 zarzutow wymyslila aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie umiecie myśleć ? jeżeli podala na policję to nie mogła pisać asia , noż sama na siebie nie ukręciłaby bata boziulu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"boziulu" - skąd ty jesteś??????? Jakie to wyznanie?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,ktos podszyl sie pod aske,zaraz napisal ze latwo ja podrobic,potem jej obronczyni pedofilka przzynala sie ze sama napuscila asce taki problem .nie no,noe przesadzajcie. Powaznie werzycie w niewinnosc aski? Ja tez sie tu udzielalam,tez mnie aska wkurzala,ale nigdy nie posunelam sie do tekstow o pedofilli,in vitro. Takim obrazaniu. Naparwde wierzylam ze pisze o tmy kakas chora aska,ale tia,ktos sie podszyl pod aske,i jak gdyby nigdy nic ciagle pisze ze swojego nicka. Ludzie,no wpadla to co miala napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dltego ciekawa jestem jakie te 7 zarzutow ma do takiej sobie. Bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze poszla na policje,udostepnila swoj laptop? Przeciez oni maja dostep nawet do skasowanych rzeczy,ile aska obrazala ludzi na anitkowym topiku? Wtedy tez sie pod nia podszywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarzuty dla Asi: 1) Rozpowszechnianie pedofilskich zdjęć własnych dzieci na FB 2) Rozpowszechnianie tekstów o treści pedofilskiej w internecie oba powyższe ścigane z urzędu 3) Zaniedbywanie 3 dzieci - wystarczy prześledzić ile jej wpisów i o jakich godzinach się tutaj pojawiało. Siedziała na necie na okrągło. Kto w tym czasie zajmował się dziećmi? Mąż nie, bo sama pisała, że nie. 4) Awantury na oczach dzieci - to bardzo źle wpływa na rozwój psychiczny dzieci. Też sama o tym pisała. 5) Atakowanie anitki i wyrażanie na jej temat obraźliwych opinii. Mam screeny. Poszukajcie sobie na początku tego topiku jak również na topiku Anitki w tym okresie, kiedy powstawał ten topik. Nie żałowała sobie i to pod własnym nickiem (to też stalking:P) 6) Atakowanie takiej-sobie-ja. No nie pisz Aśka że nie. Nawet jeżeli nie wszystkie obraźliwe wpisy są Twoje, to jednak spora ich część jest. 7) Nadużywanie alkoholu w obecności dzieci (bo chyba ten bełkot nie był tworzony na trzeźwo) a tym samym narażanie ich na utratę zdrowia i życia ze względu na brak opieki. Naprawdę nielada problem był żeby stworzyć aż siedem zarzutów. Asiu napisz teraz swoje siedem zarzutów jaki policja postawiła takiej-sobie-ja. We 3-4 może uwierzyłabym;) I to maksimum co jestem w stanie wymyślić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×