Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Niestety nie udało się. Nie podszywaj się pode mnie ty żałosna babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz wielki problem bo mi plamy zeszly, a takiej istocie jak ty nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie jakis przepis na krem owocowy ? bo znam tylko takie budyniowe a mam ochote na galaretke z kremem owocowym. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na dwa sposoby, w zależności od słodkości :) możesz zagotować owoce i dodać galaretkę osobno ubić śmietanę i dodawać ostudzone owoce do śmietany i schłodzić lub dodać do ubitej śmietany zmiksowane owoce i dodać rozpuszczoną żelatynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie wypad z tego topiku myslisz, że jak zaczniesz pisać o galaretkach sretkach, to podpuśicsz asię ? ona się nie da sprowokować!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska jaka ty jestes zalosna. Bedzie sama ze soba rozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia wcale nie rozmawia sama ze soba, widzisz taka sobie przecież, że ktoś tu o przepis zapytał, chyba asię, bo ona tu różne przepisy przytaczała, a ty nie odpowiadaj w niczyim imieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co sie klocicie. jezeli ktos chce tu pisac to jego sprawa. a ciebie taka sobie zzera ze asia jest na kafe i nie ucieka. ale ty jestes prymitywna i nie chcesz zeby topik przezyl i nie wiem co ale znowu zacznie sie ujadanie przez ciebie. i podszywanie sie. od dawna wiadomo ze za calymi tymi dziuniami i weronkami czy podkradaniem nikow stoisz ty. nikt inny. nienawidzisz asi najbardziej na swiecie i pisalas po stoc razy ze zrobisz wszystko. ja w to wierze czytalam inne topiki na ktorych tez sie tak zabawialas.cieszyalas sie na staraczkowych jak laski nie moga miec dzieci i zyczylas im zeby nigdy sie ich nie dorobili, a ze asia ma 3 to normalnie cie to koplo w zad. ciekawe co doprowadza cie do orgazmu? czyzby plucie na kogos? czy ponizanie? myslalas ze asia sie ugnie jak wyzywalas jej rodzine i jej dzieci? dobrze ze byla ponad to. tak bardzo nie lubisz dzieci ze musialas pisac te pedofilskie teksty. no na koniec niby napisalas ze jestes facetem. moze i tak bardzo lubisz te dzieci? w ten wlasnie sposob? moze ty nam teraz opowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem mozna jeszcze zrobic z serkow homogenizowanych owocowych z galaretka tez jest pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem mozna nawet robić z jeszzce innych rzeczy, z kisielu, z soku owocowego dodanego do mlecznych deserow i innych, jak jestescie zainteresowane to piszcie niech taka sobie nigdy nie ujrzy konca tego topiku, badzmy gora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kisielu ? poproszę o przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiem sie jak sie robi ten krem z kisielu ? ja dziś mam gołąbki na obiad, uwielbiam je :) a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię gołąbki :D kiedyś pisałyście o jakiejś szczotce do włosów ponoć najlepsza. Dajcie namiary na nią i co to za szczotka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia ja tez chce krem z kisielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kisiel, śmietana i żelatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle to się spodziewam, ale jakieś proporcje mniej więcej żeby nie spieprzyć tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beziki ciekawe na pewno zrobie a macie jakis pomsl na ciasto francuskie ? zawsze robilam z jablkami i zawijalam je , a teraz che cos innego. dajcie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspresowe croissanty na śniadanie: wycinamy koło z gotowego ciasta francuskiego, dzielimy na trójkąty delikatnie nacięte na brzegach, nakładamy nutellę, zwijamy, smarujemy roztrzepanym jajem i do piekarnika (piec zgodnie z zaleceniami producenta; zwykle 15-20 minut w temp. 200 st). Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś probuje zrobic krokiety z wafli, ponoc pyszne. :) gniote ugotowane i gorace ziemniaki i wykladam jeszcze gorace na wafle tortowe na ziemniaki ukladamy farsz ja robie pieczarki z cebulka :) zawijam w rulonik , kroje w romby i obtaczam w jajku i bulce tartej i smaze :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.wiocha.pl/974711,Historia-ma-to-do-siebie-ze-lubi-sie-powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilem te krokiety barzo dobre tylko trzeba zrobic mocniejszy w smaku farsz ten kto podal ten przepis ma jeszcze jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska Ty nienormlna jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Aska sama sobie przepisy podaje:D mmm...jaaakie pyyyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie znowu sie sobą zabawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja nie potrafisz odpuścić, nawet jak topik umiera to jeszcze musisz Aśkę wkręcać. Jakaś ty durna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska przeciez Ciebie to na odleglosc mozna poznac. Robisz wafle,potem inna te wafle robi w tym samym dniu. Brakuje ci towarzystwa widze :D topik zdechl obojetnie ile bedziesz tu sama ze soba jeszcze pisac :D ale pisz. Btw dla wiarygodnosci zaloz dwa czarne nicki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie jaki szybki odzew czyżbyś nie miała co ze sobą zrobić i siedzisz tu cały dzień i sama ze sobą rozmawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska znowu wpierasz cos komus? Znudzilo Cie psycholko pisanie o krzywdzie dzieciom to teraz bedziesz udawac ze kogos interesuja twoje wafle? Nawet nie wiesz w jak prosty sposob wpadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeej, Asia znalazł się, ktoś kto z tobą podjął rozmowę? Wreeszcie po kilku dniach nieudolnych zaczepek z twojej strony. No to dawaj, odpisuj szybciutko, odpisuj! Wymyślaj co się da, może akurat uda się dyskusję rozkręcić! Może jakiś przepisik na deserek na upalne dni? A może jakieś inne pyszne cudo rodem z ugotowani.pl? Widzę, że ty albo przed kafeterią, albo przy programach kulinarnych:D Albo wiem, wydaj własną książkę kucharską, zarobisz kapuchę i uniezależnisz się wreszcie od tego swojego pijusa. Tylko uważaj, bo za plagiaty są horrendalne kary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×