Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Dokladnie,a asce nie wystarczylo poobrazac dzieci z in vitro,zaczela pisac o molestowaniu malego dzieccka! Aska jestes stracona na tym forum i tylko brak jakiekolwiek dumy,honoru i szacunku sprawia ze nadal tu piszesz jak gdyby nic. Widocznie za malo jeszcze obrobilas. Wiesz ze istnieje strona gdzie anonimowo mozna zglaszcza takie teksty o pedofili? I to zostalo zgloszone. Nie trzeba podawac swoich anych wystarczy wyslac im linka do strony. Radze uwazac bo twoje dane zostyana na pewno sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafereria
śledzimy topik od początku zgłaszania go do usunięcia i nam nie kojarzy się z pedofilią i dlatego temat istnieje. Przykro nam że ludzie w ogóle myślą o pedofilii każdy lubi to co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe szczęście ta cała pedofilii to tylko wasze przypuszczenia. nic w mózgu przyzwoitego. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Aśka- za chwilę zostaniesz na powrót owiana chwałą bohatera narodowego, niesłusznie odartego ze czci i honoru przez bandę napalonych kafeteryjnych pedofili, którym tylko jedno w głowie! Szkoda słów dla ciebie babo bez krzty honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to niby mówi facet w damskiej spódnicy na babskim forum , ty już się lepiej nie wypowiadaj bo trza mówić do ciebie ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to lepszy jest grzesław , pokaz zdjecie ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz przyjaciela masz ? od czego ? .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
a bylo juz tak fajnie szkoda..... znow sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba juz nikt nie wierzy w to ze ktokolwiek aski broni! Kobieto ile ty sie musisz nameczyc zeby zmieniac nicki ktore mowia tobie cokolwiek pozytywnego! Widac zes nie dopieszczona w zyciu prywantym. To chociaz tutaj bedziesz zyla w fikcyjnym wymyslonym swiecie ze ktokolwiek ma do ciebie chociaz krzty szacunku! Naparzasz na kompie a nie ma ani jednej osoby na tym forum ktora by sie za toba wstawila.zalosna matka z chorymi fantazjami na temat dziecio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wprowadzil tu taka chora atmosfere! Autorka tego szacownego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grammma, ja już więcej chamski nie będę. Obiecałem to Wam i słowa dotrzymam. nie napiszę już asce tego co o niej naprawdę sądzę. Żal tylko patrzeć w jaką furię potrafi wpaść matka 3 dzieci po przeczytaniu kilku słów w internecie. I co ona sobą reprezentuje? wychowuje 3 przyszłych obywateli naszego kraju, wśród których kiedyś przyjdzie nam żyć... na siłę szuka poparcia w sieci. jakiegokolwiek. dowartościowania za wszelką cenę. przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Pedro Zle mnie zrozumiales, nie mialam na mysli Ciebie tylko te ,,wypowiedzi wczesniejsze¨, probujace za wszelka cene dowiesc czegos co i tak nie jest prawda. Dosc czesto zastanawiam sie co ludzie maja w glowach postepujac tak jak postepuja. Wymyslaja zycie inne niz maja, uwazaja sie za innych niz sa, robia cos czego w realnym swiecie zapewne nigdy nie zrobiliby. Czy zycie realne co poniektorych jest tak okropne, ze w wirtualnym swiecie musza tworzyc postaci, ktorymi nie sa???? Tego chyba nigdy nie da sie wyjasnic i zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wam ten topik pasuje, normalnie czujecie sie tu jak rybki w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie na siebie, ja tu nigdy nie przeczytalem na temat jakiegos molestowania dzieci moze jakies przyklady dasz homo ? ty jak z kieszeni walilas cytaty, moze nam tu udowodnisz gdzie tu jest molestowanie ? poczuj sie znowu krolowa internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam pieski ? grammma i taka sobie i wszystkie pomaranczki to taka sobie ja i pedro c. tu juz nikt sie nie wypowiada bo temat jest zenujacy i okrutny a ona rzeczywiscie czuje sie taka wyzwolona(y) i jak tu napisala sama czuje sie jak rybka w wodzie , manipulujac do konca swoja poza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie dlaczego chesz utrzymac temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj aska jak ty lubisz pomiatac ludzmi..pieski. co? W realu tak na ciebie mowia? Zes piesek? To tu musisz sie wyzyc na kims? Biedna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja p*****le czemu podbijacie temat ? pieski bo kiedys pisaly czesto o swoich psach tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiej sobie -pedzio c pasuje ten temat jak ulał, zawsze podbijała posty. zawsze sie wypowiada jak kto i gdzie i w trzy minutki podawala cytaty , dlaczego teraz nie chce ? bo ma chorą wyobraźnię tak trzymajcie , moze w sasiedztwie pomozecie jakiejs biednej duszyczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jestes tuman. Aska wyzywala od psow tu taka jedna, dawno temu. I znowu z psami wyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba ci sie pomylilo tumanie ja to pisalam i nie jestem Aska ale ty juz nie potrafisz bez niej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj aska daj sobie juz spokuj tumanie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzta z tego tematu , taka sobie -pedzio c no tak ci ten temat plazy ze siedzisz i piszesz, oby tylko nie znikl , ty myslisz ze jak asia podala cie na policje zmiana niku czy chocby plci cos ci da? nagle sie przestaraszylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska nie komprommituj sie! Czekaj az zaczna sprawdza twoje wpisy nt molestowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska nie udawaj, ze cie tu nie ma. Nikt tyle nie siedzi przed kompem co ty, od rana do nocy z przerwa na zrobienie papu dla dzieciakow i meza od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ala pedzio c masz juz tak zryrty leb ze nie mozesz pogodzic sie z faktem odejscia asi z topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzycie ze przy 3 dzieci mozna nan stop siedziec przy kompie ? no jakos mi sie wierzyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przy kompie, a laptopie jak to Asia mowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toc ponoc laptop oddala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy wierzycie we wszystko co ona mowi ? Ona juz tyle tu nazmyslala, ze ja jej w nic nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×