Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

witam,tym bucom właśnie chodzi o to, żeby ludzi skłócić na topikach,wypisują te swoje wypociny i ludzie uciekają,mi też temat rozwalili,ale huuk im w duppsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a kapuśniak bym sobie zjadła a te ziemniaczki to jakie ??? co do golonki - fuj , kiedyś kupiłam peklowaną i ugotowałam i wsadziłam do bigosu :) u mnie chłopaki dziś chcą paluszki rybne :) więc do tego ziemniaczki i surówka z kiszonej kapusty :) i może zrobię jeszcze sos pomidorowy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelka będzie wszystko dobrze :) głowa do góry :) wiecie co , zamówiłam drugą farbę , nie zauważyłam ,że aukcja była bez oxydantu, dopłaciłam i już na drugi dzień mam :) wieczorkiem idę do kumpeli pofarbuje mi :) :) i zamówiłam też ampułke regeneracyjną loreal i przysłali mi dwie zamiast jednej, ale zrobiłam im przelew i oczywiście napisałam im meila :) ale byli zdziwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaxx
Witajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czesto farbujesz wlosy? nie niszcza sie? ja dopiero teraz w pracy troche luzniej mam. a to juz prawie koniec dnia:-) u mnie dzisiaj przeglad lodowki (mam nadzieje), o ile kocur nosa do garow nie wsciubi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka a co do pracy- w Twojej sytuacji ja tez bym zostala w domu. Moj maly mail 1,5 roku jak poszedl do zlobka a ja do pracy, nie pracuje pare miesiecy, i juz pomalu szlag mnie trafia w domu, zawsze pracowalam, na L4 poszlam tuz przed porodem bo moj ojciec zmarl i balam sie ze z nerowow i siedzac jeszcze w pracy zaszkodze malemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja mam takie zacięcie na włosy, że przez pół roku coś nowego wymyślam i drugie pół roku nie robię nic :) teraz je rozjaśniałam i faktycznie poniszczyły mi się, ale przechodzę przez kuracje odnawiającą loreal do włosów uwrażliwionych i już są efekty :) a farbuję farbę kwasową bez amoniaku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam zapytać
Witam, Joanno, a te ampułki do włosów z firmy Marion, dały coś włosom, załważyłaś jakieś efekty? bo pamietam że zamawiałaś, a chciałam kupić, ale nie wiem czy jest sens, a też mam rozjaśniane włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbuje okolo 3razy w roku, pasemka u fryzjerki, wlosy rosna mi powoli wiec nie nalezy ich nadwyrezac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ampułki z marion były nawilżające więc inne działanie niż te loreal :) jakieś efekty były , może nie rewelacyjne ale jednak włosy nie były takie sztywne i pięknie pachniały przez cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy_loreala
Joanna a te z loreala to dobre, ja mam strasznie poniszczone włosy i na drugi dzien po mysciu sztywne jak druty, takich fatalnych dawno nie miałam:O jesli dobre puść prosze linka do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy_loreala
dzięki Joanna, próbuje wszystkiego spróbuje i tych ampułek, mam nadzieje że cos pomoze:) lakiery uzywam z sally hansen ale kupuje przez neta jedynie bo mozna dostac za 11,12 zł i są na prawde dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosy_loreala
Dzieki Joanna, zakupie sobie tego i tamtego, bo już nie wytrzymuje z moimi włosami:O jeszcze godzina i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polece zadnego bo i tak kupuje najtansze, doszlam do wniosku ze lepiej zainewstowac w jakis preparat poprawiajacy trwalosc lakieru, a kupuje sobie takie male, za 3 -4 zl i raz ze sa takie male i nie zdaza mi sie zeschnac, to dwa- mam mase kolorow. Ale i tak najbardziej lubie taki kolor na pazurkach http://www.voila.pl/184/9a5cv/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej boona :) ja też używam tanich :) loreal nie jest drogą firmą :) mi szybko rosną włosy w zeszłe wakacje miałam za ucho , wcześniej w zimę na chłopaka :) do zimy urosły mi aż za łopatki i teraz znowu mam za ucho :) :) z tyłu mam krócej :) , także nie boje się obcinać :) :) mam gęste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kapuśniak ? a dodajesz troszkę koncentratu ? osobiście nie dodaję , ale znajoma dodaje i jest pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja nie daje koncetratu i robie tylko na kiszonej kapuscie. Wyszedl dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgflkjkjk
mąz ma dyzur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna07O9
joanna - no i co - chyba jednak twoje zgłoszenie zostało diametralnie olane. Nie ma podstaw do blokady tego nicka. Wcale się nie podszywam pod ciebe, mam zupełnie inny nick, a że podobny do twojego? To ty sobie zmień swój jak ci się coś nie podoba! Ja pod tym nickiem nie będę tak chamska jak ty, więc może to jednak ciebie należałoby zablokować? To nie jest tak, że kto pierwszy ten lepszy, a reszta fora ze dwora. To jest publiczne forum i o ile nie łamie się regulaminu, to można sobie tutaj pleść co ślina na język przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×