Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

sernika nie mam, mam za to ciasto czekoladowe. tez nie lubie rozpuszczalnej... lubie za to mocna, slodka i ze smietana (mleko rozciencza za bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Przyłączę się chętnie do kawusi :).Dla mnie kawa musi być ze śmietanką i niesłodzona.Znów śniegiem posypało i jest zimno...Wczoraj dostałam zaproszenie na ślub kuzynki,więc czeka mnie kupno sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam :) ja wolę rozpuszczalną :) prawdziwa dla mnie jest za gorzka :) mimo ze sie ą posłodzi i tak ma w sobie tą gorycz :) kotka a czekoladowym ciastem nie pogardzę :) też lubię bardzo :) x a biało u mnie też i sypie dalej ,ponoć ma pruszyć do wieczorka :( JA chcę lato !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bialo. i do tego jakby mroz byl. a kocur mi 9m skrzynek prymulami w zeszlym typodniu zasadzil. ale to co, znicze bedziemy palic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmarzną? ale u mnie na działeczce też już wychodzą z ziemi a zapomniałam jak się nazywają :) takie wysokie podobne do lilii :) i teraz przykrył je śnieg :) chyba nic im się nie stanie, bo ich się nie wykopuje na zimę :) :) u mnie kwiaty się trzymają takie kaktusopodobne haha najtrwalsze :) ostatnio załatwiłam 2 paprocie :( a takie ładne były :) ale jak się pali w piecu to niestety zmiany temperatur nie wytrzymały no i moje podlewanie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmarzna, ale mam na to sposob - pale w nocy znicze. rozstawiam miedzy roslinami w te noce gdy zapowiadaja mroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już chcę ładnej pogody,słońca i wiosny :).Mam dość śniegu,mrozu,zmarźniętych dłoni i stóp. Czytałam dziś o "wampirzym liftingu".Czego to już ludzie nie wymyślą aby się nie zestarzeć to szok!Pobierają z ręki krew (około 20 ml)i później tą samą krew wstrzykują Ci w twarz co nadaje jej ładny kolor i spłyca zmarszczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg... teqi :-O tz sam pomysl na wstrzykiwanie krwi podskornie?! to najprostrza droga do septycznego szoku i nieapetycznego wygladu (siniaki to tez krew pod skora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko mną to również wstrząsnęło.A jak zdrowie bliskich?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bosze czego to ludzie nie wymyślą, żeby być młodszym ? ale czy to jest zdrowsze od tych chemicznych rzeczy ? fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to juz obojetne co nie wymysla, dola mam strasznego, wszystko mi sie pier....li :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi nie na forum bo znowu znajdą się osoby, które będą miały pożywkę z takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..nawet mi sie gadac nie chce, serio.... i bylabym sklonna opic ta sprawe ale nie mam czym, wiec zrobie sobie herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wydaje mi się że ta zima tak na ludzi wpływa, nic się nie układa, wszyscy chodzą poddenerwowani i o byle co kłótnie. Niech już przyjdzie wiosna, boona kwiaty super :) ja w weekend nakupiłam cebulek i trochę ziarenek ale do powieszenia kupię gotowe doniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezje różne rodzaje i kolory, begonia kaskadowa, takie kwiatki co się nazywają babiana i jeszcze jakieś cebulki ale z innej firmy nazwa kwiatka blue magic, ma różowe kwiatki na obrazku a teraz doczytałam na necie że to bratki. W ziarkach mam groszek pachnący, maciejkę, lwie paszcze i lawendę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ratujcie..... :( moj ma za niedlugo urodziny, a wiecie jaki jestem antytalet...Co roku jego mama piecze mu ciasta do pracy na poczestunek (taki maja zwyczaj), a w tym roku ja chcialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na balkon, myślisz że za dużo czy kwiaty za duże? Połowa pewnie się nie przyjmie a połowa do końca sezonu nie wytrwa:) balkon mam zabudowany więc kwiaty będą stały na zewnętrznym parapecie i różnych stoliko/kwietnikach :) kupuję przede wszystkim te cebulki które mają na opakowaniu napis balkonowe ale przy ziarenkaxh na to nie patrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy pomogę ale np. mój mąż który generalnie nie gotuje i nie piecze sam potrafi zrobić szarlotkę :) cooznacza że to chyba bardzo proste ciasto i zawsze wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze poszukac jakies sprawdzonego\ przepisu... a patrzylas czy te kwiaty sa jednoroczne? Ja tam sie zbytnio nie znam, ale niektore moga zaczac kwitnac za rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ziarenka to wszystko jednoroczne, ale cebulki można posadzić również w przyszłym roku. Kiedy Ty boona te kwiatki wsadzasz? Bo na opakowaniach różnie piszą, a ja mam zamiar zaczekać aż mrozy miną i posadzić je w doniczkach od raZu na balkon, nie mam w mieszkaniu miejsca żeby je trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja juz sie szykowalam tez, a tu te mrozy.... u mnie na opk. pisze wysiew w marcu, wiec w marcu :D, jak tylko pusci mroz i potem od razu na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jak się zrobi ciepło to najbardziej przyszła sobota mi pasuje :) jeszcze marzec i przed świętami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×