Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

no ja pitole, odpowiedziala przeciez na pytanie takie sobie ja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla czerwona 65
Cos mi nie pasi ze masz drugi kurs Aska ;) pewnie od poczatku chodzilo o prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kurcze tak czytam i widze, ze rozmawiacie o rodzinie i po czesci o smierci. Mi zostal tylko brat, rodzice oboje niezyja , akurat 20 maja bedzie 10 rocznica, kurde czas leci a serce ciagle krwawi. Podobno nie mozna za duzo myslec i umarlych myslami sciagac , bo spokoju nie zaznaja, a czy to prawda?Niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po :) :) i tylko powiem że było spokojnie :) boona nie denerwuj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecacie jakieś fajne jeziorko na weekend ? może macie jakieś ciekawe miejsce na mazurach ? byliście tam ? ja jeszcze nie , a słyszałam że pięknie tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ex miłość pochodzi z Mazur i rzeczywiście jest tam przepięknie :).W tym roku na wakacje jeśli wszystko będzie dobrze-wybieram się do Morąga do przyjaciół.Ulubione jeziora mam dwa o podobnych nazwach.jedno takie skromniutkie niedaleko Wrocławia.Niepozorne ale są tam najlepsze leśne jeżyny i poziomki,fantastyczni ludzie,którzy częstują wodą ze studni i domowym ciastem a przede wszystkim mnóstwo moich fantastycznych wspomnień spod namiotów ;).Drugim jeziorem jest jezioro "Wilczkowo" gdzie uwielbiam "moczyć kija".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi łowisz rybki ? Wilczkowo to raczej na rybki niż dla dzieci do moczenia nóżek chyba, nie ma tam małej choćby plaży ? a to drugie nie pamiętasz nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowię ryby i uwielbiam od szkraba małego :).Teraz mam na to mniej czasu ale podczas urlopu na pewno skorzystam z wędki.Drugie jezioro to raczej też na ryby lub na kajaki a z chłopcami popływać to polecam Jezioro Nyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lub Mazury właśnie :).Ja tam kocham góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah łowić nie lubię, w dzieciństwie często jeździłam z rodzicami pod namiot nad jeziora, ojciec łowił a my się bawiliśmy. Braciom to zostało hah do tej pory jeżdżą na ryby i na kuter łowić. Właśnie w góry chcemy jechać w wakacje , też jeszcze nie byłam :( no i Mazur też nie zwiedzałam:( przeważnie jeździliśmy nad morze , kochamy Dębki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla czerwona 65
Joanna przestan z tymi zdrobnieniami kazdego wyrazu: rybki.jeziorko,srotko. Pisz normalnie,nie musisz kazdemu wchodzic w tylek. Czemu nie jestes normalna? Ze skrajnosci w skrajnosc.albo nadmiernie wszytsko zdrobniasz,robisz sie pierdzaco slodka,albo wyzywasz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie odpowiada ci jak piszę po prosu nie czytaj :) Pozdrawiam gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie Kafe denerwuje z tymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam butelka a możesz chodzić ? moją mamę jak kiedyś złapały to nawet przekręcić się w łóżku nie mogła :( ale jak wzięła jakieś tabsy to moment i jej przeszło. Teqi są okropne, co się kafe poprawiło tak na nowo źle działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tek9
teki tu sledzi nic nie ma ani chlopa ani dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie daj spokoj ani ty madry ani dowcipny. Ja zaraz na jazdy uciekam , wczoraj pojechalusmy na placyk, kilka skretow i zatrzyman i pojechalismy juz na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . Butelka wina . . .--ongiś też to miewałem jeśli potrafisz załatw sobie maść z Niemiec podobna do jadu żmiji tylko o innym działaniu.Gdy jest zimno rozgrzewa Cie a jak jesteś w pościeli to chłodzi.Nie pamietam już nazwy jej ,gdyż miałem te przypadłości przed 50-tką.Poczytaj w necie a zreszta zapytam siostrzenice co tam mieszka i sie dowie tej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna0709--witaj urocza Powodzenia w zdobyciu arkana wiedzy .Pożniej śmiało możesz szusować ,kobiety zreszta są dobrymi i ostrożnymi kierowcami.:classic_cool: Tylko nie wpadaj w rutynę tak dochodzi się do wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tek9-niestety muszę Cię rozczarować w sumie w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla czerwona 65
No nie mow Teqi ze znowu sie z kims spotykasz.odetchnij troche,pobadz sama ze soba,ustaw sobie odpowiednie wartosci i jakie masz oczekiwania w stosunku do mezczyzn. Nie pakuj sie w nastepny zwiazek tak szybko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla czerwona 65
No nie mow Teqi ze znowu sie z kims spotykasz.odetchnij troche,pobadz sama ze soba,ustaw sobie odpowiednie wartosci i jakie masz oczekiwania w stosunku do mezczyzn. Nie pakuj sie w nastepny zwiazek tak szybko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cegła-spokojnie :).Chodziło mi o to,że mam bardzo wiele według mnie.Wiele osób ma dużo gorzej ode mnie.Jestem szczęśliwą singielką a facet przy boku nie jest wyznacznikiem "fajności".Dzieciaczki mam codziennie w pracy.jestem sama ale nie samotna i cholernie mi z tym dobrze póki co bo mam czas na swoje pasje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak, facet to tylko dodatek do zycia a nie jego sens. Super sie jezdzi. Musze pocwiczyc powolne puszczanie sprzegla. Jak jade to nie mam problemu ale na jedynce tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×