Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość uppp uuuuppppp butelka
Mam takze maszyne ktora bardzo kocham, jezdzilam niegdys na niej jak szalona ale od kiedy sie ustatkowalam maz nie lubi jak na niej jezdze. xxxxxxxxxxxxxxx Mowisz o kutasie mezowskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej butelka. Mam nadzieje ze odpoczelas. Dzis jednak nie padalo.. ale jako pasazer tez lubilam jazde w deszcz. Kiedys kiedys czesto wlasnie jak padalo to robilismy przejazdzki do bydgoszczy czy jeszcze dalej. Pozniej jak juz byly dzieci to dobrze im sie spalo. No wlasnie a ktos tu pisal ze jezdzilas na motorze, ja nie wsiade na taka maszyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu uuupppssss 2
14:11 [zgłoś do usunięcia] the soul of truth In vitro to fanaberia. Nie do pomyślenia jest aby państwo traciło pieniądze na tworzenie nowego życia w sytuacji gdy brakuje pieniędzy na ratowanie zdrowia i życia żyjących ludzi. Posiadanie dziecka nie jest potrzeba podstawową a finansowanie leków,leczenia,terapii tak. Zamyka się oddzialy w szpitalach a garstka ludzi myśli tylko o sobie bo chce mieć dziecko. Są ważniejsze wydatki niż egoistyczne potrzeby niektórych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu uuupppssss 2
17:17 [zgłoś do usunięcia] Polly84 Nie przesadzajcie, że dzieci z in vitro mają jakąś traumę, niby na jakim tle? Dzieci jak każde inne. Ale- przekonuje mnie to, co Autorka napisała w pierwszym poście- od braku dzieci się nie umiera, a od wielu chorób - owszem. I te choroby, często będące dla jakiegoś nieszczęśnika wyrokiem śmierci (np. stwardnienie rozsiane)- refundowane nie są. I tego nie rozumiem. Bo, jakby tego nie nazwać - dziecko jest (może za mocne słowo)- ale "zachcianką " jakiejś pary, bez której równie dobrze może żyć (lub znaleźć drogi obejścia - jak adopcje). W przypadku przewlekłych chorób czeka człowieka kalectwo lub powolna śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko nawet te powyższe wpisy skomentować. Niby o czym one mówią? Szczerze to dno. Mam na myśli te pomarańczowe o dzieciach. Dla mnie dziecko to nie zachcianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie serdecznie. Pomaranczowych wpisow o invitro nawet szkoda komentowac, ale jedno napisze. Tak samo jak kobiety ktore naturalnie zachodza i tak jak te ktore zachodza w ciaze poprzez in vitro maja do tego prawo, i nikomu do tego. Kazda kobieta ma wlasne zycie i innych nie powinno interesowac jak zyje. Jesli sa jakiekolwiek szanse dla kazdej kobiety powinna je wykorzystac jak najlepiej, po to przeciez sa naukowcy wymyslaja sposoby by pomoc uszczesliwic pary. Tak samo jak sa wynajdowane leki na rozne choroby tak i zostalo wynalezione in vitro, po to by z tego korzystac, czy tak trudno to pojac niektorym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że nikt nie da gwarancji że kasa która będzie przeznaczona na refundację gdyby jej nie było trafiłaby do ludzi chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu uuupppssss 2 - no wkleiłaś i co w związku z tym? Prowokujesz? No to pudło! Gdybym miała jakieś kompleksy na tym punkcie to bym do tego nie podchodziła. Nie skomentuję tego co tu wkleiłaś, choćby dlatego, że to nawet nie jest twoje własne zdanie na ten temat. Swojego zdania najwyraźniej nie masz, skoro posiłkujesz się wypowiedziami innych. PS> Oczywiście pozdrawiam Cię gorąco!:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to sie stalo ? Strona kafe sie zmienila ? czy tylko mi sie cos w oczach poprzestawialo. Pozdrawiam goraca, chociaz u mnie na dworze zimnica straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie mogę się zalogować
Dzień Dobry :) na początek nie podoba mi się nowe kafe :( do zainteresowanej ; ja tego nie skopiowałam , wczoraj mnie nie było cały dzień, poza tym jak pisze z komórki to nie da rady kopiować. to tak przy okazji. Pozdrawiam gorąco w zimny dzionek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale Kafe teraz dziwnie wygląda.Bardzo dziwnie się pisze :).U mnie pada a ponieważ mam wolny dzień to szoruję chałupkę.Mam również prośbę.Czy któraś z Was ma może fajny przepis na torcik z owocami i galaretką?Mam swoje sprawdzone ale już oklepane i chciałabym spróbować czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jedna pozytywna strona nowej odslony kafe. Nikt juz nie bedzie sie wyzywal od pomaranczek, bo teraz wszyscy sa niebiescy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppp butelka
dobrze ze to powiedzialas butlo, takie kuurwa wazne to bylo teraz opowiedz co gotujesz na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co z ta kafe sie porobilo. Okropnie to wyglada teraz . ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Teqi poszukam coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się przestawić na to nowe Kafe.Dziwnie wygląda i niezbyt mi się podoba :(. A za każdy przepis z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się przestawić na to nowe Kafe.Dziwnie wygląda i niezbyt mi się podoba :(. A za każdy przepis z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O aska suko nowy nik zablokowali cie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pozdrawiam cie serdecznie wredna wyrodna matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppaaa
joanna0709 to tobie sie numerki pomylily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto? w końcu taka sobie ja suka w końcu dała sobie spokój ? wszyscy ci współczujemy blerwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz k*wo pie*na to mogę do ciebie wrócić - z namaszczeniem patrzę jak bura s* miota się wyjąc chyba do księżyca, bo wszystkie stworzenia żywe mają ją w głębokim poważaniu. Co nie masz sobie z kim porozmawiać? Mężuś znowu w ciąg wpadł i nie ma cię kto dzisiaj hmhmhm...? Dziećmi się zajmij! Ach jak mi cię żal, pewnie swojego życia nie masz, że mnie próbujesz sprowokować! Pozdrawiam cię serdecznie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i się k***a sprowokowała , zenada totalna :P . inaczej nie umie już rozmawiać jak dziwka spod monopolowego, stara cię wypluła w krzakach, bo takie stworzenia się nie rodza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprowokowała, albo nie sprowokowała:P Po prostu z dziwką trzeba rozmawiać mniej więcej w języku dziwek, aby jakakolwiek cząstka do nich dotarła, albo chociaż odrobinę ją dotknęła. Uprzedzam twoje pytanie - język dziwek poznałam odbywając praktykę w ośrodku wychowawczym dla dziewcząt (coś w rodzaju więzienia dla trudnej młodzieży) potem zmieniłam zawód, ale coś tam w głowie pozostało - wiem, że aby rozmawiać z patologią, trzeba udać, że jest się mniej więcej na tym samym poziomie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×