Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Popieeerdolilo was ? Ja tu na synoptykow od pogody i kucharza czekam a wy tu stare kawaly z broda Aska i butla jak pogoda u was i jaki obiad robita ??? Aha i krema do torta prosze, wlosy mnie sie lamiom, jaka odzywka ? Do rzeczy prosze Pozdrawiam goronco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę że wieczorem humor dopisywał takie sobie ja i doskonale się utożsamiasz z tymi kawałami. No jak tam twój woli. nie wnikam w twoje życie bo mnie gówno ono obchodzi :P a ty dalej rozkminiaj jak tam jest u mnie :P nic ci już nie pozostało :P I ja zwykle pozdrawiam Cię gorąco hahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska bo ona musi komentowac twoje zycie inaczej nie umie :classic_cool: probuje ci dogryzc ale ze jestes tu caly czas :classic_cool: nic jej nie wychodzi najpierw obrazala twoje dzieci teraz proboje kawalami ci dowalic, ale jest tak slaba i bezsilna ze sama juz nie wie co robic. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aska co gotujesz bo watek ci sie pieerdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robic na kaca ? co podajesz staremu zeby szybko otrzezwial,i dzieciarami o sciane nie rzucal ? wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja doskonale wie, zna ten problem od podszewki :classic_cool: jak wróc dać ci znać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy taka sobie ja zna, ale ty na pewno, wchodzi w ciag tygodniowy pijacki, co robisz mu wtedy na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: taka sobie ja od conajmniej 3 miesięcy piertoli o alkoholiźmie i od podszewki zna metody leczenia kaca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aśka - no może znam z racji swojego pierwszego zawodu:D A co - zdradzić ci coś, aby pomogło? Warunkiem jest, że poprosisz o to spod swojego stałego nicka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak z racji swojego zawodu a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że dzisiaj to już pewnie za późno na me rady, boś na pewno załatwiła klin klinem i znowu jesteś naj*ana w 3 d**y. Zaraz wpadniesz jako weronka albo gość i znowu zaczniesz występy:P To jak tam - popchamy dzisiaj topik do przodu? Natłuczemy ze 2-3 nowe stronki? Pozdrawiam cię serdecznie! hahahaha hihihihi hohohoho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już jesteś:D Czekałaś na mnie? Jak miło! Z racji pierwszego niedoszłego zawodu. Obecnie wolę coś nieco bardziej dochodowego;) Pozdrawiam cię serdecznie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra tłuścioszku - muszę cię zmartwić - nie posiedzę dzisiaj z tobą, może później wpadnę;) Będziesz narazie musiała pogadać sama ze sobą przez jakąś godzinkę albo idź się bzyknij w międzyczasie, bo potem mężuś nie da rady, a potem zajrzyj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fb masz zupełnie inny zawód OHP maleńka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oj kobietki a moze byscie zakopaly topor wojenny, bo kurcze zle sie czyta takie wyzwiska. Ba a moze i nawet normalnie o codziennych troskach i radosciach sobie porozmawiamy, bo takie wyzywanie do niczego nie prowadzi.:) To takie moje skromne zdanie:) Oczywiscie pozdrawiam wszystkie panie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi dziekuje za przepis na krem budyniowy wyszedl pyszny ja w poniedzialek zaczynam 10 tydzien:) narazie czuje sie dobrze, lecz obawy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Przepraszam za SPAM, ale emigruję za granicę i rozpowszechniam swoje aukcje allegro z super ubraniami, których nie mogę zabrać ze sobą :( http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23013439 Zapraszam Jestem w Polsce jeszcze tylko 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. I znowu pochmurno. Dzis mam gosci na obiedzie i szukam wlasnie pomyslu na jakies dobre szybkie ciasto, albo ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) Ale nerwy mam od rana, bo to 4 weekend wiec jest u taty, rozmawialam z nim ze w niedziele go wezme a nie odbiera telefonu od wczoraj, powiedzial mi ze jak bedzie ladna pogoda to pojada do miasteczka kowbojow :O no i w Dzien Mamy siedze bez dziecka, ale odbije sobie, tez zapomne jak sie odbiera telefon, jeszcze sie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mistrzem zlosliwosci, tydzien temu tez mnie tak wk...l ze szkoda gadac. On nie przywiazuje uwagi do jakis swiat itp, po nim to splynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gramma-ciesze się,że krem wyszedł :) Ja dzisiaj też coś upiekę chociaż Dzień Mamy spędzę niestety bez Niej,ponieważ musiała wyjechać do Dziadka chorego.Jednak odbijemy sobie jak wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi krem robię podobny tylko że ja robię sama budyń z mąki ziemniaczanej i pszennej. po ostygnięciu dodaję masło :) uwielbiam te kremy bo nie są ciężkie :) a krem owocowy robię taki ; 1/2 kg mrożonych owoców (np. truskawki, maliny, owoce leśne) 1 galaretka o smaku owoców, których użyjemy do kremu 1 szklanka śmietany 30% lub 36% Owoce rozmrozić i razem z sokiem zmiksować, włożyć do garnka i zagotować. Kiedy owoce zagotują się, rozpuszczamy w nich galaretkę i odstawiamy do ostygnięcia. Ubijamy na sztywno śmietanę i powoli dodajemy do niej dobrze schłodzone, tężejące owoce. Jeżeli w tym momencie nasza masa nie będzie jeszcze sztywna, to należy włożyć ja na chwilę do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super przepis.Dziś planuję właśnie jakiś torcik owocowy lub ciasto z galaretką bo przychodzą znajomi.Spróbuję Twojego kremu zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemnicza B.
Wiesz co taka sobie ja? Na początku Aśka mnie irytowała jak cholera i też jej dokuczałam pokazując jej profil i foty no ale mniejsza o mnie. Twoje zachowanie podchodzi już pod jakąś psychozę!!! Nie masz swojego życia ciagle tu siedzisz i komentujesz Aśki życie w dodatku Ty wszedzie ją widzisz. Każda pomarańcza to Aśka?! Jesteś żalosna a poziom jaki sobą prezentujesz to dno i wodorosty. Zajmij się dzieckiem i swoim życiem bo poniżasz się coraz bardziej. Oczywiście pozdrawiam Cię gorrąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ci nie wierzę, że ty to ty, wiesz?:D Oczywiście pewnie piszesz to bo nie masz własnego życia, podniecasz się życiem innych, wszyscy tutaj bardzo ci współczujemy, pozdrawiam cię gorąco! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmma
dlaczego nie moge sie zalogowac z mojego nika, caly czas wyskakuje mi spam a jak wpisuje te wyrazy to wyskakuje caly czas ze bledne?? o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×