Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

nawet sie nie chce wstac z lozka:( ale u mnie sie rozpogadza. Jakie ciasta bedziesz piekla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu u mnie też już nie pada :) boona mam piec ciasto na festyn szkolny :P i zastanawiam się jakie, w czerwcu będzie pewnie upał , festyn jest na dworzu, więc ciasto musi wytrzymać haha napewno bez galaretki i kremu :P może szarlotkę ? nie wiem jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ciast to ja lewa jestem :P wcale nie jest powiedziane ze bedzie upal.... ide spac, bo ledwo patrze na oczy. Wyslalm Ci wiadomosc znowu papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej joanna :) robilas ta tarte co przepis wstawialas? Wgl mam fajna wiadomosc w biedronce jest kawa nescafe i fajna szklanka do mrozonej kawy :) xxx znacie cos co szybko wzmocni mi paznokcie. przez prace ciagle mi sie lamia nawet 2mm nie moge zapuscic ;( klade mase odzywek i lakier by byly twarde ale sa dni kiedy nie zdaze pomalowac i juz jest po paznokciu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nie wiem czym wzmocnić paznokcie, tu już dziewczyny wcześniej coś pisały o odżywkach. Mi też zaczęły się łamać i podejrzewam, że od częstego malowania. Teraz daję im odpocząć i nie maluję. Tej tarty jeszcze nie robiłam , mam zamiar na niedzielę ją ukręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odzywka regenerum z apteki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu spokoj tu nastal. Dobrze ze taka sobie ja nie zaglada. Trzymajcie sie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uupopp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppop
op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sobie ja to menelowa gruba i samotna. Znam ja i jej mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi paznokcie, włosy i cera poprawiły się odkąd łykam salfazin. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam, zaglądam, ale Aśka jak widać przysiadła na tyłku, topik jak widać kwitnie, wiemy na bieżąco jaka jest w Toruniu pogoda, znamy mniej więcej Asi jadłospis, dziewczyny wręcz zabijają się aby z Asią porozmawiać - wszystko ok;) To po co się będę udzielać? Nie prowokuje mnie, nie pisze póki co na pomarańczowo, więc i ja ograniczyłam moją obecność tutaj. x A co do ciebie pomarańczko z godziny 02:09:05 - marna prowokacja. Chyba nie masz swojego życia, wszyscy bardzo ci współczujemy, żal mi ciebie i pozdrawiam cię gorąco!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aśka - ja ciebie również gorąco pozdrawiam! Nie tęsknię, bo czytam na bieżąco:P Ostatnio zaniedbujesz topik, mało się udzielasz. Jak tam prawo jazdy? Kiedy masz egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów że jeszcze nie dzwoniłaś do wordu ? no jestem w szoku, kochana coś ci ostatnio skrzydła opadły !!! i z mopsu jeszcze nikt nie zajrzał !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam tego zaczepnie, ale ty jak widać nie potrafisz pisać inaczej. A zatem pisz tutaj nadal sama ze sobą;) Wpadasz tutaj z rana z przywitaniem, na drugi dzień podobnie i na trzeci... jak widać konwersacja po byku!:D Topik, jak już wcześniej wspomniałam, wręcz kwitnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty chyba masz znowu kiepsko w domu ze asie prowokujesz blerwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty myślisz, że jak u ciebie w rodzinie od pokoleń blerwa blerwę rodzi, to w każdej rodzinie jest podobnie? Postaraj się, żebyś łańcuszka nie przerwała i zapewnij ciągłość pokoleniową!:P Pozdrawiam cię gorąco!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wychodzi szydło z worka . ścirą jestes byłas i będziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbudowałaś swoje ego i ok:D Pozdrawiam cię gorąco i miłego dnia Asia życzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyjaśnisz mi dlaczego jak tylko ty wchodzisz na topik zaraz jest pełno pomarańczy ? nie było cię , nie było problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia nie psuj topiku i nie zwracaj na nia uwagi. Sa ludzie i bydlo , a ze zdjec widac ze maciora pelna geba. Syn .... nawet nie moge porownac.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak,dzieciaczki czekają na ten dzień bardzo bo mamy z okazji Dnia Dziecka festyn z zabawami i małymi upominkami dla każdego.Właśnie niedługo wychodzę :).Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie asia nie psuj topiku. mam dla ciebie propozycję: wklej tutaj zdjęcie takiej sobie, a ja wkleję twoje i zrobimy głosowanie która z was jest większą lochą. nie oglądając zdjęć takiej sobie w ciemno obstawiam, że wygrasz plebiscyt bez większego wysiłku. proponuję również przeprowadzić podobny konkurs dla dzieci. ciekawe które z nich miałyby do swojej mamy wększy żal o odzedzizczenie urody i przekazne geny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda Aśka wszyscy wiemy. Teraz czekamy na fotkę takiej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×