Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
dziwne bardzo ze jak tej szmaty nie ma takiej sobie to jest fajny spokój i nikt nie ma potrzeby obrazania nikogo, kurfa jak tylko ona jest zaczyna sie burza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nie ściemniaj bo głównie źle o dzieciach z in vitro pisze pomarańczka i bynajmniej nie "taka-sobie-ja".To jest żenujące.najlepiej będzie jak usuną ten temat bo od kilkudziesięciu stron lecą same teksty poniżej jakiegokolwiek poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam dziecko normalnie spłodzone i mam się nie obrażać jak pewna osoba tu inne wyzywa ? to te z in vitro nie można a te ''normalne'' można ? jakiś przywilej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teqi - niech zlikwidują ten temat. Już dawno sama go do usunięcia zgłaszałam, ale jakoś nikt nie reaguje a ta szmaciora, która sama jest wiatropylna i nie wiadomo które czyje obraża wszystkie te pary, które ryczą po nocach z bezsilności i które ze względów finansowych być może nigdy nie będą rodzicami. To łyse piź***sko klepie bez opamiętania słowa, które ranią. Zrobię wszystko, aby ten jej temat zamknęli! Za jej dwulicowość. Za to, że jako Asia odprawia czary mary z uśmiechem, a pod pomarańczowym nickiem zachowuje się jak najgorsza bezduszna kurva!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teqi - niech zlikwidują ten temat. Już dawno sama go do usunięcia zgłaszałam, ale jakoś nikt nie reaguje a ta szmaciora, która sama jest wiatropylna i nie wiadomo które czyje obraża wszystkie te pary, które ryczą po nocach z bezsilności i które ze względów finansowych być może nigdy nie będą rodzicami. To łyse piź***sko klepie bez opamiętania słowa, które ranią. Zrobię wszystko, aby ten jej temat zamknęli! Za jej dwulicowość. Za to, że jako Asia odprawia czary mary z uśmiechem, a pod pomarańczowym nickiem zachowuje się jak najgorsza bezduszna kurva! kurva znowu posty nie wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jej dzieci nie obrażać bo to nieładnie i długo wytrzymałam, a ta jeb*ta grubaska o pijackim wyrazie twarzy bazuje na tym i używa tekstów takich, jakich w żywe oczy nigdy by mi nie powiedziała! Bohaterka za 3 grosze, odważna bo dzielą nas setki kilometrów! Ale niech ma świadomość, że jej pijacki ryj zna dzięki temu topikowi pół świata i niech się s*ka nie ździwi, jak kiedyś na ulicy przy tych jej "normalnych" dzieciach i przystojnym kochającym (ble) mężusiu jakiś zdesperowany rodzic, dzieci mieć nie mogący, napluje jej w ryj albo potraktuje kwasem. Niech ma na uwadze, że w Toruniu jest masa par leczących się na niepłodność. I te pary nie poczuły by się miło czytając jej teksty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scierwo to jest z twojego bękarta z plemników pijackich meneli, stojących za p. Basia ile nocy yebalas jak krolik i ni huja? ile razy kupowalas test a tu jedna kreska gimbusie stary? ryj twego ścierwa syna zna caly topik i ciebie pedofilk tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze twoj pijacki bekart dowie sie skad jest i ci to wyrzyga ze po co mu taka stara matka z pijackiego plemnika sasiada meliniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asi dzieci możesz obrażac mnie to nie boli ale mam nadzieje ze spotka cie 1000 razy gorsze rzeczy w zyciu niz ten pedalski syn z probowki. religia zabrania takich sztanskich mordow dzieci mrozdzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
Jakby to joanna pisała to mhyślę, że zdradziła by się w swoim nicku, i już dawno przestała by tu pisać. Dawno już chciałaś Aśkę skompromitować i zbłaźnić przed dziewczynami i do tej pory zarzekasz się że zrobisz wszystko. Gratulację pomysłu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
widać jak cię wkurza , tak bardzo łatwo cię sprowokować, a wszyscy się śmieją, że przy braku argumentów potrafisz tylko jej rodzinę obrażać. Ale rozumiem że tak zostałaś wychowana, nie każdy potrafi sprostać trudowi jakim jest wychowanie. Twojej matce się to niestety nie udało. szacun ze się wogóle starała. ale jakim się jest w rzeczywistości i tak wychodzi tu na jaw. udało ci się pokazać swoją prawdziwą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
a mamusia wie że bierzesz? wciągasz razem z nią i synem ? bo już wiemy że u ciebie w domu jest alkoholizm, jesteś gruba i teraz że ćpasz hmmm ciekawe na czym skończysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
no sorry zapomniałabym że masz bordowe tico !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka,że tutaj nikt nie umie się zamknąć i sobie odpuścić.A teksty są coraz bardziej żałosne,obraźliwe i do niczego nie prowadzące.Pomarańczko proszę Cię abyś się uspokoiła.Co to znaczy,że masz dziecko "normalnie spłodzone"?Skoro jesteś matką to skąd tyle jadu?te Twoje teksty...masakra.powiem Ci,że w*******z mnie na maksa,ponieważ jest dużo ludzi którzy nie mogą mieć dzieci(ja prawdopodobnie też)więc skończ już bo mam ochotę napluć Ci w twarz!Nie problem posiadać dziecko ale dobrze wychować to już inna sprawa.jak widać na załączonym temacie widać kto jaki daje przykład swojemu dziecku(dzieciom).Mam nadzieję,że redakcja Kafe w końcu ruszy cztery litery i usunie ten temat w p**du za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammmma
Serce boli jak sie to czyta. Czas naprawde na dobre oposcic temat. szkoda ze normalna konwersacja juz nie powiedzie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
teqi a dlaczego jak jej nie ma jest cisza i spokój ? jak tylko ona się pojawia , pojawia się też pomarańcza? naprawdę tak trudno pomyśleć dlaczego ten topik jeszcze istnieje ? zawsze pojawia się pomarańcza jak Asia piszę że gdzieś wychodzi lub wyjeżdża , bo wtedy najłatwiej się podszywać pod nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka siedzi na d***e i nigdzie się nie rusza po prostu wykazuje się pod innymi nickami. To bardzo uciążliwe pewnie dla niej tak na zmianę logować się i wylogowywać. Oko za oko Aśka - ja ci wobec tego życzę abyś wyła po 1000 razy przez każdego z posiadanych obecnie i w przyszłości bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
no i widzisz jaki to z niej detektyw jak z koziej d**y trąba. tylko tak wychowana paniusia traktuje ludzi, dla matki to wstyd mieć taką córkę :( mam nadzieję, że ja nie wychowam mojej córy w ten sposób. Ja daję dużo miłości a nienawiści. a może ci brakowało męskiej ręki? bo była gdzie indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was zostawiam.Serce mi krwawi,że kobiety,matki wypisują takie rzeczy...Bardzo to przykre,że tyle jadu jest w ludziach ech.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś pograzona w smutku
ja też mam już dość, spuściłam z siebie cały tydzień stresu z pracy uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sobie ja - nie cierpie aski ale nie wierze ze kazda pomaranczka to ona.naparwde ci sie kazde ip zgadza? Trudno mi w to uwierzyc,aczkolwiek drazni mnie joanna na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne ip pomarańczki się nie wyświetli ani sprawdzenie pokaż źródło prawego klawisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie IP. IP pomarańczowych wpisów nie da się sprawdzić. Ale da się sprawdzić czy na przykład 2 albo 3 nicki to jedna i ta sama osoba. Mi to wystarczy. Pewnie że nie wszystkie pomarańczki to Aśka, ale większość z nich i to te najbardziej chamskie pi**y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka sobie ja - ale jak to sprawdzisz? Nie masz dowodow,IP nie umiesz sprawdizc i tak naparwde polegasz na wlasnej intuicji. Ja rowniez dopatuje sie aski w niektorych pomaranczach ale ty ewidentnie przesadzasz. Bo widac golym okiem ze 2 osoby i nie sa to aski ewidentnie zagiely na Ciebie pale. I to one wyzywaja. Aska ma troche inny jezyk,rowniez wulgarny ale inny. Joanno - nadal mnie w*******z! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IP nie jest żadnym wyznacznikiem - przelogujesz się i już masz inne, a dokładność określenie miejsca do którego jest ten numer przypisany jaka jest - mieliśmy już tutaj okazję sprawdzić - mi napisało że jestem z częstochowy (a mam do niej jakieś 160km) a drugi raz z Warszawy (ponad 300km) ale sprawdzić się da czy na przykład na jednej stronie pisze 1 czy 3 różne osoby. A nie napiszę Aśce jak to się robi, bo jakby mi kiedyś przyszła ochota jej dosrać na pomarańczowo, to mnie zidentyfikuje:P Niech sama dojdzie do tego jak to się robi. Zdolna jest - da radę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze to bardziej twoja intuicja niz wiedza.siedze ttu juz pare lat i nie ma fizycznej mozliwosci sprawdzenia czy wszystko pisze jedna czy dwie osoby.oczywiscie mozesz obserwowac po jakim czasie pojawia sie nastepny wpis,albo jakiego slownictwa uzywa pomaranczka.ale prawda jest tez taka ze da rade napisac jako jedna osoba z dwoch roznych nickow w tym samym czasie - siedze tu kilka lat i takie rzeczy tez sie udawaly :P A sposob wyrazania - tu tez moze sie zdarzyc podobienstwo Owszem,aska pisze na pomaranczowo,ale twoje dopatrywanie sie wszedzie jej staje sie rownie wkurzjace jak pisanie aski o d***emarynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kobieto tego to nawet nie da sie skomentowac. Weszlam na sekunde zobaczyc co bazgrzesz. Pisze meila dalej , wiec uciekam .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes tak zabiegana ze ledwo miałas czas grac w candy crush saga.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×