Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
Obrzydliwe jesteście sama nie wiem która bardziej. Taka sobie ja czy słodko pierdzaca Asia z której chamstwo wychodzi pod innymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja podwyzszasz sowoje ego ? tak bardzo twój syn ci sie nie udał że nie chcesz mieć już wiecej dzieci z invitro ? ze tak je wyzywasz ? topik to dno i wodorosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko powiedzieć,że dziwię się Joasi bo nawet jeśli niczego nie zrobiła to naprawdę lepiej byłoby,żeby przestała tu pisać.Mądrzejszy ustępuje głupszemu a jednak nikt nie potrafi ustąpić i skończyć tego naprawdę żenującego sporu.Zaczyna się tu robić naprawdę tona mułu i wodorostów,zaczynają być obrażane kobiety,dzieci,matki..po kiego grzyba? Nie ukrywam,że teksty o dzieciach z in vitro szczególnie mnie dotykają.W czym takie dziecko jest gorsze?Ja osobiście sama nie będę mogła zostać mamą a na pewno nie tak szybko w wyniku choroby i dlaczego mam się czuć gorszym człowiekiem?Sam seks i naturalne zapłodnienie to nie wszystko ale niektórzy nie mają pojęcia o tym.I podczas gdy dziś "to coś"(bo kobietami tego nie mogę nazwać)się śmieje to za jakiś czas bardzo możliwe,że same staniecie przed ciężką próbą i jeszcze cięższymi wyborami.Wypadki i choroby chodzą po ludziach,więc nie szczerzcie się jak głupie do sera bo oliwa sprawiedliwa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zauwazylam pewna zaleznosc, czesciej asia jest na topiku sama , a jak sie pojawia taka sobie to od razu jest pelno nicko ktoer bronia asi, a dlaczego nie ma ich jak asia jest tu sama ? bo taka sobie ja robi sobie jaja. dlatego jest tu taki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola dla jasnosci sytuacji- chodzi tylko wylacznie o jedno dziecko takiej sobie ja :D nie obrazilam zadnego innego. ani innej matki. a ni nie pisalam o kilku dzieciach czy innych, jesli ta suka obraza innych to dlaczego mam ja olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziunia tepa strzalo skoro piszesz, ze jedno dziecko urodzone dzieki in vitro jest gorsze od innych to tym samym przekazujesz ze inne dzieci urodzone dzieki tej metdzie sa gorsze. jesli twierdzisz ze konkretna kobieta ktora ma dziecko dzieki tej metodzie jest gorsza od innych automatycznie przekazujesz, ze pozostale tez sa gorsze. Naprawde tak tepa jestes ze tego nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również tylko tobie i twojej "normalnej" rodzince życzę (pod jakimkolwiek akurat nickiem występujesz) żebyś zdychała rzygając z bólu i bezradności. Twoje psychodeliczne i pedofilskie teksty skierowane były nietylko do mnie-wróć się i poczytaj co napisałaś! taka-sobie-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja skoncz sie tlumaczyc , bo nie ma sensu. jeses zmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowalam tylko posty do ciebie , do nikogo innego nie. iec sie pocaluj skromniutko. do nikogo innego wiec juz sie nie tlumacz jak ci tu doradzaja kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziunia tępa strzalo raczej nie pisałaś tego do mnie, ale skoro tak twierdzisz. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie, wy naprawdę się nie boicie tych strasznych słów z życzeniami komuś śmierci choroby, nie boicie się, że one do was kiedyś wrócą/ Straszne, jak można nawet tu anonimowo takie coś pisać, a zło wraca, wszystkie się kiedys przekonacie, kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammmmma
Witajcie Tegi przyznam ci racje, czytam codzien, ale serce boli i rozum podpowiada by poprostu nie pisac, szkoda nerwow i wciagania sie w tak okropna dyskusje. Myslalam , ze sa tutaj dorosle kobiety, ktore potrafia rozmawiac na poziomie. Coz czlowiek czesto jest rozczarowany. Przykro jest czytac te wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, ale nawet najlepsza podróba nigdy nie będzie oryginałem. Ja zakończyłam terapię z aśką wczoraj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdazylas chociaz buty zdjac ? i juz do komputra siadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Gramma miło, że sie pojawiłaś :) Mam nadzieje, ze wszystko dobrze u Ciebie:) Ja tez wczesniej cześciej sie tu udzielałam, ale poziom tych dyskusji nie zachęca do zabierania głosu niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.07.13 [zgłoś do usunięcia]Maciek B.Jak jeszcze mieszkalem w Sopocie, to czesto bylem osrywany przez mewy. Ale zeby do szpitala od razu? x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli topik umrze to do nowego i tak przylezie taka sobie ja i zacznie ta sama zabawe, nigy nie bylo tu klotni na anitkowym tez nie. kazdy byl spokojny i mily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaacd
O mamo :O co tu sie dzieje :O nie zagladalam z 2 tygodne i powiem jedno: wstyd! Obrazanie swoja droga,ale te pedofilskie teksty :O aska czy ty masz jeszcze w sobie jakiekolwiek poczucie honoru,szacunku,dumy?? Siedzisz twardo na topki ktory zrobil sie jednym wielkim gownem.a codziennie rozpoczynasz go swoim " co macie na obiad",robisz to specjalnie??? Nie masz co robic to diecmi sie zajmij. Aska dlaczego normalne osoby na poziomie cie nie bronia? Nie wstyd ci ze w twojej obronie staje jakas chora gowniara ktora rzuca takimi tekstammi?? Jestes matka!! Nie myslisz w ogole? Zezarlo ci rozum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaacd
Hahahahahah aska masz skleroze? Czytalam anitkowy topik i prawie od poczatku jak sie tam pojawilas byly klotnie! Bo juz wtedy draznilas ludzi,ale przynajmniej bylas bardziej szczera bo wtedy przynajmniej lecialas ze swojego nicka z bluzgami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka co miałaś dzisiaj na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mowilam ze zniszcze ten topik wszelkimi sposobami, tak cie nienawidze, to ja pisalam : taka sobie ja. znowu nie moge sie zalogowac, jak wroce z pracy to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj aska,Twoj topik padl juz dawno tmu. Czy ta zakompleksiona dziewczynka siedzaca w toboie nie moze zrozumiec ze z twojego topiku zrobilo sie jedno wielkie gowno? I tak naparwde piszesz do siebie,a jedyna kolezanka zostala ci jakas chora nasta mowiaca o gwalconych dzieciach? Jesyes matka do cholery,jak mozesz nie reagowac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni mozna reagowac na czyjs debilizm, to problem tej osoby, widac twoj tez :D taka sobie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie lepiej nie reagowac i olac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę uprzejmie, aby ta tchórzliwa osóbka bez własnego pomysłu na życie przestała się pode mnie podszywać. Mogę pisać się i logować bez najmniejszego problemu. aśka spauzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''mogę pisać się'' no stylistyka na poziomie podstawowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka - wyobraź sobie, że jak się pisze z komórki to nie zawsze wszystko znajdzie się na właściwym miejscu. Ale to że mój jeden wyraz "się" przeskoczył z jednego miejsca na inne to i tak mały pikuś do twojego popisu ze strony 211: "a ty musisz gnić tyłek na kafe". Tutak nic nie przeskoczyło - ty po prostu jesteś analfabetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac wszystko ci przeskakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×