Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość gość
taka sobie ja ile ma twój syn wzrostu ? daje rade tak na stojąco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teqi pytalas sie czemu ja tu nie pisze a tylko dyskutuje brzydko do takiej sobie ja , mianowicie dlatego ze ona na to zasluguje a ja to lubie. mam swoj temat i nie m=zamierzam sie tu wypowiadac ;) czytałam nie raz komentarze na zablokowanych i nie rozumiem osoby ktora ujawnia nazwisko piszacej i zdjecia no i oczywiscie grzecznie wyzywa od patologii bachorow i pijakow, powiedz jakim prawem ? ja rozumiem zeby kogos szanowac najpierw trzeba siebie. nie przeszkadzalo ci jak jak taka sobie ja obrazala innych i ich rodziny a jesli dotyka cie to bezposrednio czyli dzieci z in vitro bo pisalas ze przez chorobe tez bedziesz miala ten problem to dopiero jestes zbulwersowana. jestes czyli obrazanie innych moze byc wg ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziunia masz racje nikogo to nie obchodzilo a teraz teqj wie jaki ma problem i ja to boli. Przekretna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 7891
w********m sie po pijaku bede miala czwarte dziecko ? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna 7891
teqi to jak butelka, mnie nie ruszysz to gwizdaj i ci nie pomoge, a le rusz butle to zabelkocze. pamietam ja ta butle jak smierci zyczyla i smierc spotkala jej bachora w bebnie. wraca wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marny podszyw wyśil się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho czy mi sie zdaje czy fan wrocil z izolatki, przeciez mial ciapaty niemiecki ten gejuch zdechnac, a juz sie cieszylo serce me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teqi sie nie wypowie bo to racja jest a milczenie oznacza zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja ;) widziałam dzis jak wychodzilas z synkiem do sklepu, czy nie uwazasz ze ta spodniczka to dla niego obciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona sadzi ze topik umrze ;) ale sie myli bo my tu bedziemy pisac do konca az go zlikwiduja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie czy twoj maz jeszcze przychodzi w nocy do syna? pilnujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam parę dni nie pisać i nie pisałam. A teraz "asiu" ci napiszę tylko jedno - twoje marne prowokacje są o d**ę rozbić. I niniejszym ponawiam akcję nierozmawiania z tobą na kolejne parę dni. Podoba mi się jak się miotasz, żeby podnieść topik i jakich "numerów" w tym celu używasz:P Marnych "numerów". Bardzo marnych. I żałosnych. Twoje prowokacyjne kłamstwa na mnie nie działają. Gadaj nadal sama do siebie - jestem pewna, że długo tak nie dasz rady. Niestety ale twój żałosny topik się sypie. Taka jest prawda. I w końcu zginie. Czekam z utęsknieniem na tę chwilę, kiedy go szlag trafi. Nie będę reagować na twoje szczeniackie zaczepki. Nie będę z tobą rozmawiać. Nie będę ci podnosić tego chorego topiku. Będę patrzyła na twój upadek. Żegnaj asiu! Wpadnę za parę dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boziu a jednak i za to cie kochamy tu ze nie odpuszczasz , byle co i dajesz sie wyprowadzic z rownowagi , piszemy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dajesz mezowi zeby sie do syna nie zblizal ? dajesz mu sama co noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć taka sobie ja i jak ci te nocki idą ? pilnuj sąsiada bo widziałam jak namawiał się z twoim mężem i coś knują na synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że ty nie możesz mieć dzieci, nie oznacza że twój nie może ;) może sasiad zamienia się na twojego synka i daję swoją żonę ? o cholercia jak ty to wytrzymujesz? a kiedy mu powiesz że jest z probówki ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisywałam bo nie siedzę non stop na Kafe :).Dziuniu nie czytasz dokładnie jak widać moich wypowiedzi i jeśli myślisz,że mnie sprowokujesz do kłótni jakieś to się mylisz.Nie jestem "przekrętna " jak ktoś napisał,ponieważ gdybyście czytały wszystko a nie tylko uczestniczyły w "dyskusji"od kilku dni to zauważyłybyście,że wypowiadałam się ogólnie a takiej sobie ja też się nie raz oberwało ode mnie,Joannie również.Mówię zawsze co mi leży na sercu.Napisałam kiedyś dość mocno swoje zdanie pod wpływem emocji za co zostałam nazwana przez taką sobie ja dziwką,więc jakoś chyba nie jestem jednostronna.Uważam,że "kobiety"tu piszące ogólnie o dzieciach w taki sposób to nie kobiety.Nie uczestniczę już w tym topiku bo poziom jest tutaj poniżej czegokolwiek.Widać zresztą po Was,że teraz będzie nagonka na mnie bo napisałam,że pewnie też skorzystam w przyszłości z "in vitro"lub adopcji jak Butelka.Zresztą chyba nie będzie taka potrzeba ;).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja udowadniasz tylko jaka ty jestes bezsilna i wymyslasz tu conowe kontrowersje , tak mi ciebie żal dziewczyno , osmiszaj sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teqi nie ma sensu się tu wypowiadać. Taka sobie ja jak widać nie potrafi pogodzić się że topiku już nie ma i teraz próbuje wyciągać tu jakieś szczegóły. Pisanie sama ze sobą to jej gra od samego początku. W każdym bądź razie byłam na policji i zgłosiłam stalking. udostępniłam wszystkie kopie i mój komp. Czekam na rozwikłanie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie i jak twój mąż już wkłądał w syna ? a ty na to patrzysz ? i cię to jara ? miejmy nadzieje ze policja to tez ukruci !! dowody sa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka pod ciebie też można się podszyć, zamiast 0 zero wystarczy wpisać duże o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszem i wobec patrzcie jak aska wpadla.kto pisal o pedofilii??? juz wkladal w syna?? Aska jestes matka! Zostanie to zgloszone na policji.pisanie o pedofili jest karane zeby ne bylo kliknijcie na posta ask gdzie niby ktos sie ppodszyl. to aska pisze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aska i niby dziunia twoja obronczyni ukradla ci nick? Widzicie? To jest prawdziwa natura aski. To powinno zostac zgloszone na policje! Matka 3 dzieci ktora wypisuje na forach o fantazjach pedofilskich! Aska skro udostepnilas swoj kpomp policji to tyn niech tez sie zajmna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli maja komputer to tez dostep do kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie sadze zeby to zrobila asia , jezeli podala taka sobie ja to nie bylaby tak glupia zeby to pisac. wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka sobie ja i po co się cały czas bawisz ? aska podala na gliny ciebie a ty jeszcz etaki numer odwalasz, coś w tym musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×