Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

straszac jedna z dziewczyn ze odbiora jej dziecko bo siedzi caly dzien na kafe* xxx male sprostowanie do tego :) otoz aska ubzdurala sobie ze owa dziewczynasiedzac tu caly dzien z przerwami nie zajmuje sie dzieckiem ktoro przez pol dnia uczeszcza do szkoly (wtedy ta dziewczyna tu siedziala, tak samo jak gdy dziecko spalo), wmowila wszystkim ze widzi jak dziecko wraca zaplakane do domu, ze ciagle posiniaczone etc az w koncu ze matka je bije choc w/w dziewczyna nie mieszka w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorrki, ja w takim razie nie włażę między was;O Moje porachunki z Aśką mają inne podłoże. Nie aż takie jak Twoje. Ja moich danych tutaj nigdy nie podawałam, a konta na FB po prostu nie mam. Na profil Aśki wchodzę z konta innej dziewczyny. Mi więc nie zaszła aż tak za skórę. Asiu - czy po wyjaśnieniach koleżanki powyżej rozjaśniła ci się nieco sprawa? Wierzysz już, że nie jesteśmy jedną osobą, czy nadal będziesz brnęła w kłamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jeszcze troche okaze sie ze jestem Toba. To juz paranoja :) Wszyscy sa Taka-sobie-ja bo Ty tak mowisz :) zaraz ewnie odezwie sie Twoje 176wcielenie pod oslona pomaranczy :) napisz cos madrego bo bede sie raczyc pyszna kawa prosto z wloch i nie chce wylac z wrazenia gdy bede czytac Twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka pisz dalej sama ze sobą :) dobrze ci to wychodzi :) po mnie akurat spływa co wypisujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
a i jeszce slowko gdyby moderacja pracoiwala lepiej nie byloby czegos takiego, spojzcie na zagraniczne fora tam czegos takiego nie ma , bo moderacja dba o uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
splywa a jednak reagujesz? paradoksem jest ze nieudolnie pokazujesz jak Cie to nie obchodzi a pewnie tam juz biedronkowa amarene wykanczasz z zalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - a poza tym może coś po tobie i spływa, ale na pewno nie jest to moje pisanie, ani pisanie kogokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo hhhhhhhh a i jeszce slowko gdyby moderacja pracoiwala lepiej nie byloby czegos takiego, spojzcie na zagraniczne fora tam czegos takiego nie ma , bo moderacja dba o uzytkownikow xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx och biedna asiu moderacja tym zyje, uwielbiaja takie smaczki, Ty sie irytujesz klepiesz posty, temat jest podbijany, ludzie zagladaja i widza wyswietlane reklamy za ktore forum ma pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutka jesteś :) i cóż mam ci napisać, chyba tylko tyle że pisz ja sobie poczytam jeszcze , akurat dziś mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka się nie odezwie, bo zgłasza do usunięcia Twoje i moje wczorajsze posty identyfikujące ją i udowadniające, że ona i weronka to jedno. Ale nic to - Aśka obiecałam ci, że jak zgłosisz do usunięcia, to ja wkleję to tutaj z powrotem: http://www.voila.pl/248/xny3d/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/249/hpyxm/index.php?get=1&f=1 http://www.voila.pl/250/4jliy/index.php?get=1&f=1 chcesz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatka szmtka
tak tak taka sobie ja pisz wiecej , splywaja po mnie twoje oskarzenia. Zalozylam ten temat i chocbys niewiadomo co tutaj napisala to i tak tu zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ups
oj chyba sie cos nie udalo komus, komputer to bardzo tajemnicza maszyna robiaca psikusy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kochana , mam męża alkoholika i jestem współuzależniona, więc nic co piszesz nie ma się jak do tego. tzn że kogoś obrażam, czy podaje kogoś dane itd, takie osoby są zupełnie inne:) więc po co się tak bardzo starasz żeby obalić mity o osobach współuzależnionych ? jak widzisz krytyka wobec osób współuzależnionych nie robi dużego wrażenia :) możesz dalej próbować strzelać w mój czuły punkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:39 [zgłoś do usunięcia]gatka szmtka tak tak taka sobie ja pisz wiecej , splywaja po mnie twoje oskarzenia. Zalozylam ten temat i chocbys niewiadomo co tutaj napisala to i tak tu zostane. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 15:43 [zgłoś do usunięcia]joanna0709 joanna0709@tlen.pl'; wiesz kochana , mam męża alkoholika i jestem współuzależniona, więc nic co piszesz nie ma się jak do tego. tzn że kogoś obrażam, czy podaje kogoś dane itd, takie osoby są zupełnie inne więc po co się tak bardzo starasz żeby obalić mity o osobach współuzależnionych ? jak widzisz krytyka wobec osób współuzależnionych nie robi dużego wrażenia możesz dalej próbować strzelać w mój czuły punkt . xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kolejna wpadka asiu :) hahaha jestes rozkoszna... a tak w ogole to co Ty tu probujesz nam wmawiac o jakichs mitach? ja o chlebie Ty o niebie, aska zlituj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatka szmtka
to ze mam meza alkoholika i nie udane zycie nie daje wam prawa mnie obrazac! taka sobie ja przesadzasz juz piszac i wymyslajac niestworzone historie. oby Twoje dziecko z plastiku tez spotkalo tak nieszczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ups
ze co o tym wspoluzaleznieniu, nie o tym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mierz wszystkich swoja miara aska bo ja w przeciwienstwie do Ciebie mysle ;) BTW mozesz mnie zglaszac do usranej smierci kazdy post jest klikany z innego IP wiec sorry ale jestem nie do przegonienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ups
taka sobie , no i pieknie :) lepiej bym nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ladnie asiu pogrywasz :) ale to nic bo jak tylko znajde dluzsza chwile bede miala dla Ciebie niespodzianke :) mysle ze spodoba sie nie tylko Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam asiu ze sikasz pod siebie z ciekawosci co dla Ciebie szykuje a wiec jako ze wszystkie Twoje posty od samego poczatku sa skropulatnie dokumentowane mam ochote stworzyc piekna pamiatke dla Twoich znajomych, by poznali prawdziwa joanne. jednak po chwili namyslu bo ja w przeciwienstwie do Ciebie mysle stwierdzam iz nie chce se znizac do Twojego poziomu bo to co Ty soba przentujesz to dno i wodorosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×