Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Czytam i oczom nie wierze co widze. Aska opanuj sie bo to juz jest naprawde zalosne , sprawia ci przyjemnosc tak sie ponizac!! Jednego w zyciu tylko nie zrozumiem, dlaczego takie kobiety jak Joanna mnozace sie jak kroliki jednen miot za miotem, maja dzieci, i nie zajmuja sie nimi tylko siedza na podzednym forum i pyskowki uzadzaja, a te kobiety ktore niebo by dziecku uchylily nie moga, Swiat jest niesprawiedliwy, ale jak mawiala moja prababka, predzej czy pozniej zaplaci sie za to co sie robilo, los nie zapomina. Pomyslalas aska ze czyta cie jakas matka z klasy twoich synow i gada innym co tu wyprawiasz, nie wstyd ci , naprawde nie zal ci wlasnych dzieci skazujac ich na posmiewisko, na wstyd, jaka matka ty jestes, ogranij sie kobieto bos stara a glupia jak cep. Normalnie nie cierpie dogryzac ani ublizac, ale czasem i najspokojniejsza osobe ruszy cos takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam od samego początku że to twój kolejny czarny nick :) zdradziłaś się jak ty to piszesz swoimi perełkami hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - no już ci raz napisałam - całe zło całego świata to ja, wszystkie czarne i pomarańczowe nicki, które są przeciwko tobie - to również ja. Biedactwo kochane - mania prześladowcza cię opętała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zgłoszenie do MOPRu do Torunia wysłałam w ubiegłym tygodniu, teraz tylko od nich zależy czy zareagują czy też oleją sprawę. Biorąc pod uwagę ile osób ostatnio poleciało ze stanowisk w takich instytucjach za zaniedbanie spraw i tragedie dzieci - miejmy nadzieję, że zareagują. Jeszcze zastanawiam się nad rozesłaniem maili do księżulków z Torunia. Może któryś ją przed tą komunią konkretniej wyspowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roześlij :) a obiecałaś że wkleisz ten donos do mopsu :) z piecząteczką :) pokaż nam wszystkim ten papierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ty jestes dobra samarytanka :) :) tylko nikt w to nie uwiezry póki tu nie pokażesz wraz z pieczątką mopsu a nie poczty hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - co ci wróciło? Zaczynasz dzisiaj chlać jeszcze przed położeniem dzieci spać?:O Ja w każdym razie nie widzę nic poza tym co było kilka godzin temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka -a co ja nie mam roboty, że mam jechać do Torunia, aby zawieźć osobiście jakieś pismo? No wybacz, ale po cholerę? W końcu wysłane pocztą trafi do tego samego rejestru korespondencji! Aż tak mi na tobie nie zależy, aby wydać kilkadziesiąt złotych na jazdę do Torunia. Byłam na darmowej delegacji w innej części kraju, to sobie stamtąd wysłałam. Niczego ci udowadniać nie mam zamiaru. Wierz w to albo nie wierz. Gówno mnie to obchodzi jak to przyjmiesz. Ja poczułam się lepiej, kiedy pani w pocztowym okienku odebrała ode mnie ten list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będę czekać i dam ci znać jak poszła wizyta :) ach już bym chciała żeby przyszli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no niech ci będzie. Mimo wszystko nie podam linka do twojego FB, bo mnie potem oskarżysz o naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych. Może zrobi to tajemnicza B. Wówczas wszyscy się przekonają, kto kłamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ups
popatrzcie jak asiula zglasza posty do usuniecia ahahhahaha, nic ci to nie da scany sa robione idiot.ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ją w końcu zablokowali, bo widzę, że mody zabrali się za porządki. Na zablokowanych nickach również. Jest szansa, że Aśka wpadnie na pomysł jak tu wejść dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć boona:) To wszystko przez to, że deszcz leje cały dzień i plan wyjazdu na majówkę na kopę biskupią wziął w łeb. Nie dość, że jazda w deszczu, to potem tachanie młodego po błocie do góry - nie na moje zdrowie:P A Ty co? Też majówka-piżamówka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie- spałam chyba z 3 razy razy w ciagu dnia :D mielismy skoczyc gdzies dzisiaj na grzyby, ale nie ma fajnej pogody. Moze w piatek gdzies wyskoczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany- ryby a nie grzyby hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy teraz nie wypada świeto kwitnacych azali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Majówka okropna :( zimno u Was też takie? Weronka przyszedł mi te grzebień. Rewelacja:) Dzieki wielkie za ten link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
kwitnacych idiotek zawsze i wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest 15 stopni, ale ani grama slonca a niebo zakryte ponurymi chmurami. Z tego co czytalam jutro ma byc przynajmniej u nas 20 stopni ale burze tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi raz nie wstawie jej danych chociaz ... nie to jednak za duzo nawet jak na mnie ;) a co do asi to watpie by znalaza sposob na dostanie sie tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - faktycznie dzisiaj początek Święta Kwitnących Azalii - ale nic to - właśnie doczytałam, że azalie z racji przedłużającej się zimy zakwitną dopiero za kilkanaście dni, więc tak myślę, że jak pojadę tam za 1,5 tygodnia na weekend, to będzie w sam raz, żeby zaliczyć jakiś występ, a przy okazji i oczy nasycić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze na siebie trafimy, bo tez planuje namowic mojego aby pojechac w przyszly weekend z mlodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam boona - nawet jak na siebie trafimy, i jakimś cudem Cię tam rozpoznam, to i tak nie przyznam Ci się, że ja to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa to joannaaa
Justyna w takim razie wielkie uff, że nie doradziłam źle :) to pochwalę się jeszcze jednym wynalazkiem. zamówiłam tydzień temu, używam na razie od 3 dni i jestem zachwycona. mydło czarne do mycia twarzy. jeżeli potrzebujecie dobrych peelingów do twarzy to gorąco polecam. skóra aż "świszczy" po myciu, tak oczyszcza supoer. i gładka jak pupa niemowlęcia. zobaczymy jak będzie dalsze użytkowanie :) http://allegro.pl/organique-savon-noir-czarne-mydlo-oliwne-i3200519018.html co do Aśki, niestety nic nie pomoże. ta dziewczyna starciła jakikolwiek szacunek do siebie, do swoich dzieci i do (nawet) swojego męża.. 32 lata a zachowanie jak u 15-nastolatki. dobrze, że nie znam jej w realu bo chyba bym nie wytrzymała kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×