Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

hehe- wiem :) a co do tego mydla-raczej sie nie skusze :) przypomina smar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa to joannaaa
i tak samo pachnie, ale działa cuda. skusiłam się po samych pozytywach na wizazu i znowu się nie zawiodłam szczególnie polecam mydlo Joannie na te syfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
joannie juz nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie skusze sie bo nie potrzebuje, a z tego co widzialam joannie tez nie jest potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo hhhhhhhh
kafe tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa to joannaaa
ogólnie mydło dobre, jak robicie często pelling. ale bardzo dobre na cerę problematyczną a joasia taką ma pomimo swojego wieku, więc czas się za nią zabrać. niestety nie jest ani ah ani oh piękna :P nie mogę się powstrzymać po tym co dziś tu o niej poczytałam :P jest brzydka, gruba i źle się ubiera, ale innych potrafi oceniać że ho ho żeby nie było, też jestem brzydka, gruba i biedna :P więc asiu łączę się w bólu z Tobą i nie udawaj damy z klasą :P takasobieja- naprawdę wysłałaś to zgłoszenie? mogę wiedzieć jakie podałaś powody? ciekawe czy sięę zainteresują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa to joannaaa
codziennie, poczytałam opinie i niektorę dziewczyny uzależniły się i używają codziennie. skóra dobrze oczyszczona łatwiej wchłania potem kremy czy olejki oczyszczam z mejkapu płycem micelarnym a potem sobie funduje to mydło. i niestety czuję, że będę codziennie je żuywać. denerwowoało mnie, że po dotykaniu buzi czuło się taką chropowatość (taka mam cerę :(), po mydle gładziutka, więc chyba mi nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam ogladac Niepamiec, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi posty ktoś kasuje :( niedobre ludzie hehe:) Szczerze powiedziawszy nie wierzyłam troche w ten grzebień, bo plączą mi sie włosy strasznie , ale działa cuda , to fakt, jeszcze raz dzięki :) Ciekawie to mydło wygląda, pewnie też ładnie pachnie skoro oliwkowe. Ja od lat jestem wierna kosmetykom z La Roche Posay , dla mnie najlepsze :) Boona daj znać jak drożdzówki bo też sie napaliłam na nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaaa to joannaaa
mydło śmierdzi. brrzydko wygląda i brzydko pachnie. to wyjątek potwierdzający, że nie należy oceniać po wyglądzie i zapachu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na rybach i przemoklam do ostatniej nitki- u mnie leje, w nocy byla burza. I zrobilam te drozdzowki, moj pierwszy udany wypiek :D a tak poza tym nudy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barney123231
macie nr do prawdziwej wróżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no byla- obudziła mnie, ale ze sie boje burzy to myk pod kołdre i zasnelam. Ale rzeczywiscie musiala byc spora bo sa ogromne kałuze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się burzy nie boję, ale dzisiejszej nocy miałam wrażenie, że pioruny walą mi w okno - błyskawica za błyskawicą plus wspaniałe efekty dźwiękowe:P Po raz pierwszy bałam się podejść do okna, aby zasłonić rolety - miałam wrażenie, że jak tylko podejdę, to na pewno właśnie wtedy piorun walnie w moje okno i we mnie:P Do tego potworny deszcz i wiatr. Już dawno nie widziałam takiej kumulacji wszystkich tych zjawisk jednocześnie, w takim nasileniu, w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no w sumie nie obgaduje się nieobecnych:P Mi działa na nerwy wyłącznie jak zaczyna kłamać na potęgę, wywyższać się bezpodstawnie, udawać kogoś kim nie jest, zmieniać własną tożsamość i gadać sama ze sobą pod kilkoma pomarańczowymi nickami, nawet nie próbując zmieniać stylu pisania. Jak jej nie ma - nie przeszkadza mi zupełnie. Ciekawe na jak długo blokują IP na kafeterii:P Jest jeszcze inna wersja czemu Aśka zniknęła z forum: poszła w końcu do spowiedzi przed komunią synka i w związku z tym nie ma o czym z nami tutaj pisać:P Przynajmniej do poniedziałku. Nie wiadomo czy wytrzyma jeszcze przez biały tydzień:P A poza tym obstawiam, że jakkolwiek długo by jej tutaj nie było, to i tak wpadnie tutaj za jakiś czas i będzie wszystkich przekonywała, że jej nie zablokowali, tylko sama zrezygnowała z pisania, bo na przykład wolała poświęcić ten czas dzieciom, albo ukochanemu mężowi. Asia - wiem, że nas czytasz - życzę ci w związku z tym udanej majówki. Może ta blokada na kafe wyjdzie przynajmniej na zdrowie twoim dzieciom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska jaka grubaska
dziewczyny pomocy mam strasznie slucha cere, po nalozeniu podkladu na czole i przy nosie z obu stron robi sie taka jakby skorupka z suchosci wyglada to okropnie, i podklad i puder nie daje rady tego zaslonic, poradzicie cos dobrego, natluszczam twarz kremem ale nic nie daje po wchlonieciu kremu twarz znow staje sie sucha i sa miejsca na czole i przy nosie takich platkow jak lupiez heheh, mysle ze dobrze to opisalam, macie jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie spotykały mnie różne takie atrakcje m.in. ze skórą na twarzy - też na czole oraz tył policzków przed uszami. Zaczęłam podbierać synkowi krem bambino:P Po jakimś tygodniu pomogło. Od tego czasu stosuję ten krem na wieczór, jako jedyny kosmetyk na twarz od ponad 2 lat - cera jak u niemowlaka, dodatkowo w zimie niwelował podrażnienia niskotemperaturowe:P Ale każda z nas jest inna - jednemu pomoże, drugiemu nie. Na szczęście raczej nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowa sukienka
bambino - ok, na podrażnienia itp, ale niestety nie nawilża. Polecam odzywkę do suchej skóry Nanobase albo alantan krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowa sukienka
sorry - alantan maść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki. Jejku jak tu spokojnie , dawno juz tak nie bylo:) Kurcze tak mi szkoda, ze czesciej nie moge zagladac, no ale coz. Jednak dzisiaj bede mogla na biezaco sie udzielac.:D Do kobietki z sucha cera Ja mialam taki problem kilka lat temu i mi pomogl zwykly krem Nivea albo bambino. A wygladalo to tak, ze na noc nakladalam strasznie grubo warstwe kremu i wklepywalam, po kilu dniach po suchej skorze nie bylo mowy, albo wiem ze moja kolezanka kremowala twarz na noc zwykla wazelina przez kilka dni, tez jej pomoglo. Taka sobie i boona jejku ja to uwielbiam na burze patrzec , taka z piorunami i zawierucha, wtedy biore aparat i jestem w swoim zywiole.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-derma jest dobra :) u mnie non stop leje deszcz, mam juz go serdecznie dosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - jutro będzie lepiej - tylko przelotne opady:P Za to zobaczysz jak się zielono zrobi dookoła;) A jak kiciuś toleruje deszcz? Wystawia chociaż nosa na balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym balkonem to siedem swiatow- moj jeszcze nie zrobil siatki wiec nie otwieramy balkonu- kilka dni chodzila ot, tak sobie. Ale zastawilam doniczkami dol barierki. Teraz doniczki wisza wiec nie pozwalam jej wychodzic. A tak ogolnie to jej sie cos ubzduralo ze jestem chyba jej mama i non stop chodzi za mna jak cien, spi ze mna na poduszcze, a jak wychodze z domu to piszczy i szuka mnie. I nie miauczy- tylko tak smiesznie grucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czy mi sie wydaje czy posty znikaja. Dzis mnie glowa boli jak cholerka, i jakos tak mnie zamula. Ehhh szkoda gadac co za dzien a co do bambino kremu jest swietny, sama uzywam, tak samo jak np do demakijazu tylko chusteczek nawilzajacych do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te chusteczki sa dobre do wszystkiego- ja kiedys nawet uzywalam ich do kurzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bona na kotach sie nie zanm wcale , ale na psach dobrze mam 3 dogi. Wielkie psiska o wielkim sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) jakie piekne slonce :) az moj kot ma chec do zycia. Dziewczyny piszecie o kremie bambino a sa dwie wersje: pielegnujaca i ochoronna ta ochronna jest strasznie tepa w rozsmarowywaniu :/ ktorej Wy uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona ja nadal ich do kurzu uzywam hehe pachnie i dobrze zbiera kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ochronna jest chyba z cynkiem, to na odparzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×