Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Joanna, gdyby nie te klotnie, wybuchajace tu co chwile to Twoj topik by juz dawno padl. Byly dni, ze pisalas tu sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie można pisac sama ze sobą ? zabronione ? ahah chyba nie ma tego w regulaminie ? :) komedia a pamiętam, że ty też pisałaś na taką sobie że jej pokażesz hah nie pamiętasz? ale zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe zakończenie wieczoru będzie :) :) normalnie już się popłakałam ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak pisalam jak bylam jeszcze pomaranczka i podszywalas sie podemnie . Ale zaczernilam sie, zeby Ci nie przyszlo na mysl zas pisac jakies glupoty spod mojego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabv
Aska ty wielka damo oczywiscie ze bedzioemy za toba chodzic az sie nie ogarnisz.zabronisz mi?moge se wchodzic na kazdy topik w jakim bedziesz i gowno mi zrobisz.to moje prawo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulala
aska nie udawaj glupszej niz jestes po lewej stronie zglasza sie posty do usuniecia alez ty zawsze sie wyprzesz bos glupia jak but , zajmij sie lepiej dziecmi bo non top tu przesiadujesz szkoda mi tych dzieciaczkow bo one nic nie winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodź , podoba mi się grono wielbicielek :) :) każdy by tak chciał :) i już nie musze pisać sama ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - ja również uroczyście obiecuję prowadzić z tobą urocze pogawędki wszędzie tam gdzie będzie to możliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna - jak najbardziej można pisać ze sobą. Jakie to pomysłowe prawda? Dyskutować z kimś, kto zawsze będzie ci przytakiwał i nigdy się tobie nie sprzeciwi i cię nie obrazi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joannaaaaaab - po mojemu to już ostatnie stadium bezradności w jej wydaniu - patrz jakim tonem ona pisze ostatnie posty. Ale jak ona była górą to sobie nie żałowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbc
Aska wlsnie tabletki lyknela.aznowu wrocila perfect housewifes.normalnie cyrk na kolkach Ej ludzie,to udowodnione ze ona ma dzieci?moze je zmyslila.kiedy one niby widza matke???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joannaaaaaab - niestety ma dzieci. Raczej nie fotografowała by się z dziećmi koleżanek - żadna by na to nie poszła miejmy nadzieję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabn
Ostanie stadium schizofrenii raczej! Znowu te jej debilne usmieszki. Dobra aska.zacznijmy rozmowe Co dzis do zarcia ugotowalas? Kiedy idziesz sie poprzytulac do swojego misia; Misio wrocil juz?:) Ile dzis zezarlas?:) chyba nie chcesz znowu strzykawek kupowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joannaaaaaabn - ewentualnie możemy zapytać o aktualny kolor włosków albo odżywkę, albo o ciuchy komunijne - oczywiście te firmowe w konkretnej cenie, bo kobieta z klasą na modzie się zna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jej wielbicielki to czytają? Obstawiam, że tak, ale w życiu się do tego nie przyznają, bo nie wypada jej nie bronić, a bronić tym razem nie ma za co:P Mam nadzieję, że jak jutro rano wejdą i będą ją bronić, to uświadomicie je o co kaman, bo ja będę w pracy, a z komórki tak szybko pisać się nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulala
masz racje tak tez sie zdarzyc moze heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Niestety ja jutro tez do roboty a mam oprace odpowiedzialna i nie dam rady sledzic aski.ale wieczorem a i chetnie :D wlasnie sie z facetem rozstalam wiec man nocki wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulala
weronka to joanna , ja tam jestem w zwiazku z kobieta faceci to swinie i juz a mam laske jak aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja, wiesz przeciez, ze Aska chocby nie wiadomo co tu wypisywala, z ilu nickow pisala, to zawsze jej kolezaneczki beda jej bronic i zlego slowa nie powiedza na nia. Tak jak to bylo ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komedia no wiem, ale przynajmniej miały okazję to wszystko przeczytać, choćby jutro zaprzeczały. Joasia pokazała w końcu swoją prawdziwą twarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Taka sobie ja : masz racje,cala aska :D Co do jej obronczyn nawet jakby aska w szale przyznala sie ze jest facetem i wszytko bylo prowo a jutro rano wlazlaby jakby nic i pisala o obiedzie dalej beda jej bronic.mysle ze po prostu przyjely taktyke pomaranczki to zloo i obojetnie czy napiszemy prawde o asce czy nie to i tak ja zneguja. Ale aska silna jest.jutro pewnie pogada o roladkach,ucieszy sie ze nas znowu widzi,powali troche swoich usmiechow,wpadnie w amok.wyziwe nas,zacnie kasowac posty i znowu walic swoje usmiechy.cyrk! Ale mam ubaw :D Ulala: faceci to swinie,ale niestety do kobiet nie mam slabosci ;P Moj to byl dobry,gotowal,sprztaal,pral ale idealem nie byl.mial kilkla wad o ktore darlismy koty.zerwalismy i nie wiem czy wrocimy do siebie.poki co bardzo tesknie choc rozum mowi ze nie ma sensu.schizofrenia aski utrzymuje moj humor na dobrym poziomie,dzieki ci asiula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Wpadne wpadne,wiec skoro Ty uciekasz to ja sie tezx zawijam. W koncu jestesmy ta sama osoba :D Asiula jutro wpadnie.jej kolezabki powiedza :"ignoruj je" i znowu zacznie sie smecenie Ah.ta asiula nasza.wielkie brawa za dzisijeszy wieczor dla wielkiej damy :D Dobranoc ?P Ale spac nie ide jeszcze,podczytam sobie.asiu nie wkurzaj mnie dzis juz bo mnie oczy bola od ekranuu i nie chce mi sie pisac :D Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ją za te k* i ch* i spamowanie zablokowali - w końcu żaden uczciwy mod na nic takiego nie pozwoli. Przekonamy się jutro - chyba, że wpadnie na to jak może zmienić IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×