Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

No dobrze Aśka - napisałaś do modów. Wyobraź sobie, że ja też do nich napisałam. Przyjmij do wiadomości, że forum jest puliczne i MOGĘ się tutaj wypowiadać, byle nie łamać regulaminu i prawa. A blokuje się nie nicka, ale IP. A to już przerabiałyśmy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dajcie spokuj jaka s.. jest taka jest ale trudno mysle ze kazdy juz sie na niej poznal a ostatnie jej wpisy pokazaly jej prawdziwa twarz tylko szkoda ze tak pozno. Pozatym koniec idylli slodkiej joasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jeżeli nie wejdę na forum z kompa, to wejdę z laptopa, jeżeli nie z laptopa to z komórki, a jeżeli nie z komórki to z pracy, a wspominałam już, że pracuję w branży informatycznej i sprzęta ci u nas dostatek:P No i jeszcze mogę rozmawiać z tobą z innego nicka aby się mody do nicka nie czepiali, więc daruj sobie. Tylko okaż panna nieco więcej kultury!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heisses Herz - zrobię to dla ciebie - idę się kąpać i na dzisiaj odpuszczam, chyba, że mnie nadal będzie bezpośrednio wkurzała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heisses Herz - albo nie wiem czy to zrobię, bo popatrz co ta sroka wypisuje do modów:D "Proszę już to skończyć" A niby co oni mają skończyć - niech zamknie japę i pisze jak na babę przystało i niech przestanie kłamać. Ot wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i tak jestem szczęśliwa !! i pisz sobie co chcesz , właśnie napisałaś że możesz mieć ile chcesz nicków !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój najmłodszy chodzi w moich butach na obcasach hah ale śmiesznie chodzi :) i nawet się nie przewrócił :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska kazda z nas moze miec tutaj tyle nikow ile tylko zapragnie jak i ty jak i my wszystkie tutaj, czy to takie trudne do pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja, tepisz glupote i falsz juz od tylu tygodni, a jakos rezultatu nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komedia - no i co z tego - ja cierpliwa jestem:D Poza tym jak to nie ma efektów? No patrz - joanna pokazała światu swą matczyną twarz:P Z wielką pompą kobiety z klasą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heisses Herz - to nie tak jak piszesz - joanna może być tutaj szaraczkiem, weronką, hihihaha i kimkolwiek zechce. Ale inni mają pisać wyłącznie na czarno i spod jednego nicka - tutaj tak to działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulala
joanna sie scykala i pisze do modkow co za prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka vel Aśka - machnęłaś się - miałaś to wkleić modom, aby mnie zablokowali, a ty tutaj? Po co kopiujesz moje wypowiedzi - sama sobie coś wymyśl od siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja a to przepraszam ja tu od niedawna jestem i jeszcze ze wszystkim sie dokladnie nie zapoznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heisses Herz - to się lepiej zapoznaj, bo palniesz gafę i Aśka zgłosi cię do modów - patrz link powyżej - zaraz ją zablokują za spamowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka wpadła w furię i przekleja modom moje wpisy jakby sami nie mogli ich sobie tutaj poczytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuulala
asiu zapomnialas sie przelogowac hehehehehe ale rozumiemy to z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze Aska nie kazala usowac postow wtedy jak tak na nas jechala :-). Tylko teraz wielce chce usowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabb
Aska i teraz walnelas.przyznalas sie do nicka werona. I teraz drogie koelzanki poczytajcie jakiego slownictwa uzywa dama z klasa :D aska sama siebie tak nazywa! Askaaa powiedz mi dlaczego ciebie tylko sie ludzie czepiaja? Bona tez miala tu akcje ale trwaly krotko bo uczciwych ludzi nie czepiaja sie kafeteriusze.a ty masz jazde od paru tyogno Raczka w gore wszytkie po?aranczki ktore nie lubia aski Bo zaraz taka sobie zostania mistrzynia pisania 10postow pod rzad.bo aska dalej biedna mysli ze tylko jedna pani jej nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego topiku nikt nie musi czytać, a tym bardziej pisac a jednak ma grono stałych bywalczyń prawda? same tu siedzicie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialem ze to sie tak skonczy, dr Jekyll i mr Hyde :) zaczyna sie noc, wiec przemienila sie ;) Jutro bedzie znowu grzeczna gospodynia domowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Aska nie poyrafi bo ma specyficzny jezyk wuglarny.od razu wpada. Wystraczy troche sprowowkowac i wpada jako pomaranczka.pamietam jak zapominaa na anitkowym topiku jako kto pisze i raz pisala jako facet,potem jako baba a na koncu wybuchnelam pod tym samym nickiem jako joanna. No co poradzic ze wkurza mnie taka falszywosc? Ja tu pise rozne tematy,czesc prawdziwych,czesc wymyslam jalo prowo ale jakbym zaczela z kims powazna dyskusje,zdobyla kolezanki ktore maja moje prywywatne dane to bym przestala z ta beka Beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×