Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysia79

Pościel

Polecane posty

Gość Marysia79

Hej Kobietki, zamówiłam ostatnio 2 komplety pościeli zwww.poscielowy.pl i powiem Wam, że jestem z niej bardzo zadowolona. A Wy kupujecie pościel przez internet? Cenie sobie wysoką jakość wyroby, a ta satyna z bawłną jest cudowna w dotyku no i zachęcił mnie produkt polski. Zamawiałyście coś kiedyś z tego sklepu? Czytałam kiedyś wątki na temat tego sklepu i widziałam pozytywne opinie, póki co ja tez jestem pozytywnie nastawiona do tego sklepu. Zobaczymy co będzie dalej. Jezeli ktoras z Was miala dylemat z posciela, badz jest wymagajaca to moze spokojnie zamowic posciel z tego sklepu. A oto jeden z kompletów który zamówiłam http://poscielowy.pl/index.php?p344 ,posciel-satynowa-jednobarwna-160x200-375 Na początku myślałam że satyna bawełniania jest śliska, a ona jest taka miła w dotyku jak bawełna tylko po prostu nie jest taka bardzo matowa, no cuuuudo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka8516
A ja zamówiłam pościel z www.poscielowy.pl czekam na przesyłkę, już nie mogę się doczekać, bo tyle ludzi zachwala sobie ten sklep, mam nadzieję, że i ja się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×