Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmallla_lena21

Jak wyglądał Wasz pierwszy raz ?

Polecane posty

Gość w ogromnym przelocie XV
Wedle kogo? Wedle czego? A nie wedle z czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowny. Mój chłopak pewnego dnia spytał czy jestem na to gotowa. Najpierw całowaliśmy się ,,języczkiem". Następnie rozebraliś my się. Później całował mnie po szyji, po piersiach, brzuchu, aż po c***e. Później zrobiłam mu loda. A następnie się przebił. Trochę bolał o no ale.... Teraz robimy to 3-4 razy w miesiącu. Atmosfera - świece, DVD. Miejsce - pusty dom. Kto? - mój ukochany chłopak. Ile się znaliśmy? - dwa lata. Kiedy? - 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowapoprzejściach
Mój pierwszy raz odbył się kiedy miałam 14 lat. Tak, dokładnie. Zanim jednak nazwiecie mnie małym k***ikiem wysłuchajcie do końca. Poznałam chłopaka o jakieś 4 lata starszego ode mnie. Miał na imię Rafał. Jako że byłam młodziutką i naiwną dziewczyną od razu oddałam mu moje serce. Pewnego razu wyjawił mi swoje prawdziwe, obrzydliwe oblicze. Zgwałcił mnie. Nic nie czułam. Leżałam jedynie wpatrując się w jeden punkt, licząc w myślach sekundy trwającego horroru. Na początku walczyłam. Szybko się jednak poddałam bo nie miałam z nim szans. Dzisiaj kiedy ktoś pyta mnie o mój pierwszy raz, pomijam to zdarzenie. Mimo, że wtedy właśnie straciłam dziewictwo, to staram się nie przyjmować tego do myśli. Mój PRAWDZIWY pierwszy raz był dziwny. Nie umiałam się przełamać i też nie czułam nic. Teraz, z czasem, kiedy moje zaufanie do partnera wzrosło układa nam się w tych sprawach o niebo lepiej. Najważniejsze jest uczucie, wyczucie i cierpliwość. Pozdrawiam ~Szczęśliwa D. (17lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te sprawy powinny nie byc poruszane w internecie to osobiste nasze przzycia jezeli pragne dowiedziec sie jakwygladal pierwszy raz to zapytaj sie swego chlopaka czy jest gotowy ponies konsekwencje niespodziewanej ciazy czy mu na tobie zalezy czy tylko cibie dobrze przeleciec na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×