Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubensowska dama

krwawienie 2dni przed miesiączką

Polecane posty

Zakładam nowy wątek ,bo szukałam odpowiedzi w necie ale nie do końca znalazłam,może dlatego,że sobie coś uroiłam, nie wiem? W 24 dc dostałam krwawienie i myślałam, że może to okres,który się rokzręci ale .... po1 to od razu miał inna barwę taka jasnoczerwoną? 2 krwawienie było mniej obfite niż zwykły okres ,który trwa u mnie 6/7 dni. w sumie krwawienie trwalo3 dni bo dziś już nie krwawię rano tylko delikatna brunatna plamka? wczoraj 27 dc rano zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy mimo tego mozliwa jest ciąża? Dodam jeszcze ,że w 1-szuy dzień krwawienia miałam ból jednego janika i przypominał on bardziej ból jaki występuje u mnie okołoowulacyjny do dziś czuje delikatne kłaucie jajnika i macicy. Nigdy takich bóli nie miałam. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się poważnie
najlepiej iść do ginekologa i się dowiedzieć, a nie gdybać na kafe Tutaj nikt nie widzi Twojej macicy i co w niej jest, więc ciężko nam określić czy jesteś w ciąży czy masz torbiele na jajniku. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze z rok
i wszystkie tu na kafe będą robiły testy mimo normalnych okresów bo a nóż widelec będą w ciąży!!!! Dziewczyny ogarnijcie się!!! Okres może przyjść wcześniej jak i później i nie musi trwać zawsze tyle samo!!! To że dostałaś 2 dni wcześniej to nic nadzwyczajnego ot tak po prostu troszkę wcześniej przyszedł. I nie masz 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w ytm,zenie był normalny, cóż może rzeczywiście cos sobie wmawiam ale to przeczucie spędza mi sen z powiek. spytałam może tylko może ktoś sie zczyms podobnym spotkał? dzis plamienie ustało kłuje mnie janik , poczekam 2 dni jeśli nie minie ból to śmigam do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze z rok
Wiesz ja tak miałam.Ale nie robiłam z tego afery.Przyszedł 3 dni wcześniej i do tego plamienia 2 dniowe.Takie miesiączki się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
no na przykład zaburzenia hormonalne objawiają się w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy ,........
ja tak miałam nie raz.Czasami przyszedł za wcześnie,czasami za późno.Czasami był bardziej obfity czasami mniej. Lekarz mówił,że to normalne,żaden okres nie jest taki sam. Nie wiem co Cię tak dziwi... jeszcze trochę i wszystkie pomimo okresu będą sobie wmawiały ciążę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×