Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dusiunia

mąż mnie zdradza

Polecane posty

Zyon inwigilacja koorwiarza to twój życiowy cel? xxx innych brak 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to kolejna aga18 czy anitka (lub jak jej tam było), której mamusia układała życie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhfjdjfkdfn
To Wy macie dziecko,jesteście małżeństwem i mieszkacie osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go kocham, on mowi ze mnie kocha. Jestesmy razem 4 lata i mamy corke, mam to wszystko przekreslic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Dusiunia Dusiunia@tlen.pl'; Ja go kocham, on mowi ze mnie kocha. Jestesmy razem 4 lata i mamy corke, mam to wszystko przekreslic? xxx a co mowi mamusia?:P Myslałam ze to wazne:P ponadto zostaw mamie dzieciaka a sama go ganiaj po miescie sprawdzajac czy dzis zaliczył brunetkę czy moze blondynkę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati sie wyprowadzil bo moj tata mu kazal znalezc sobie inne mieszkanie za to ze mnie zdradzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze jego rodzina wiedziala o jego zdradach i nikt mi nic nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
Kochanka go rzucila jak sie dowiedziala ze jest zonaty aaa i wszystko jasne..to juz teraz wiemy czemu lata z kwiatkami..chwilowo nie ma kogo ruchac..poczekaj zaraz kolejna sobie znajdzie.. kurwarz zawsze bedzie kurwiarzem, ale takie jak ty tego nie zrozumieja... a jaki swietny przyklad dasz dziecku.pomysl jakie wzorce z domu wyniesie...ojciec kurwiarz, matka wiecznie ulegla idiotka ktora kazda zdrade wybaczy bo boi sie zostac sama.. widzialy galy co braly.. sama jestes sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to dobry pomysl, z reszta i tak ostatnio sie nie zabezpieczylismy wiec moze jestem juz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to on wszystko
przekreslił. Nie licz na to, ze przestanie. Ale rób jak chcesz, skoro nikogo nie słuchasz. Będziesz dla niego kimś, kto mu zawsze wszystko WYBACZY, nagadasz sie, nagadasz i PÓJDZIE :) Ileż to powiedzieć "kocham cię"- i sprawa załatwiona :) Nie wraca się do takich, bo robisz z siebie nic nie wartą osobę. facet ma narzeczoną, robi sobie dzidziusia, żeni się i puka na boku, to nic Ci nie mwói? Ale rób jak chcesz, to Twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie zostawić w domku i przykuc do kaloryfera wypuszczać na siusiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uległa, lecz głupia. Kontroluj go, sprawdzaj mu telefon, rób wszystko pod dyktando mamy, a z pewnością osiągniesz upragniony cel.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhfjdjfkdfn
Ile macie lat?? Bo mam wrażenie,że mało. Wogóle nie powinnaś z nim brać ślubu ani dziecka płodzić:( wiedziałaś jaki jest,liczyłaś na cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On podobno tydzien przed slubem powiedzial swojej matce ze nie chce sie zenic to po co sie ze mna ozenil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhjhfjdjfkdfn Ile macie lat?? Bo mam wrażenie,że mało. Wogóle nie powinnaś z nim brać ślubu ani dziecka płodzić wiedziałaś jaki jest,liczyłaś na cud? xxx a co nie?? no cuda sie jednak zdarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubia mbie to czemu do mnie przyjezdzaja i prosza zebym z nim byla glupi tesciowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonApetita
29? chyba raczej 19..patrzac na twoja glupote.. ps. prowo na 100% w koncu ferie sa :) ps. lec do niego on na bank czeka na Ciebie..z inna laska w łóżku..podaj im gumke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusiunia Dusiunia@tlen.pl'; Po to zebym wiedziala ze znowu zdradza i slubu by nie bylo xxx Ty widziałas i slub wzięłas a tesciów bys posłuchała?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chooja za niego wyszlas??? kiedy wiedziales ze cie zdradza? na co ty liczylas? ze stanie sie czary mary i przestanie? a dziecko??????? ja pierdole skad taki pomysl ze dziecko cos zmieni? dziecko to dodatkowy stres i obowiazek, a nie jakies czary mary co scalaja zwiazek, dziecko to jest dopiero ciezka proba dla zwiazku.... sama sobie jestes winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×