Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmazyn88

Mam zamiar budować dom potrzebuje kilku porad

Polecane posty

Gość nabawie sie zalamania
moja idolka co ci sie podoba w mieszkaniu w bloku?to ze kisisz sie tam gdy na dworze piekna pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyn88
jestem mlody mam 28 lat i 2 dzieci wspaniałą żonę i mam dla kogo to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazyn88
Dziekuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
zamieszkałem,od kilku lat w domu ,w lesie na terenie 1,5 ha.Mam swoją wodę i przyddomową oczyszczalmię ścieków.Woda i ścieki nic mnie nie kosztują.Podatek roczny /niby nieruchomość rolna-100zł/.Ogrzewanie komimkowe/dom 180m/ koszt drewna-1500zł/rok. Uciekłem z Wa-wy i jestem szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ile będzie go ten dom
Nie przesadzajcie,że dom kosztuje x3,bo nie zawsze. Mam 2 psy, biegają,gdzie chcą. Wodę mam ze studni, szambo, centralne ogrzewanie. Jest ok. W bloku mieszkałam tylko 3 miesiące. Nie wytrzymałam, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja idolka
Tak, jak słońce świeci to zawsze się kiszę w mieszkaniu. Pewnie Twój świat się zawali ale wyobraź sobie, że zarówno z domu jak i z mieszkania można wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcfgjhfvhfcxhf
najpierw wystąp o warunki zabudowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ile będzie go ten dom
Kominek mam w salonie, ale bez płaszcza. Koszt drewna tani, gdyż mąż sam je wycina i kupuje u leśniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ile będzie go ten dom
moja idolka Mi akurat w bloku przeszkadzał ten cały hałas. Wieczne krzyki za oknem, gwizdy,szczekania psów i chodzenie po schodach. A tak np wiosną/latem wychodzę sobie z kawką na taras, siadam z książką pod parasolem, zamoczę się w basenie...Zimą ulepię bałwana, siądę przy kominku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto umówić się z architektem i uzyskać informacje z pierwszej ręki? Ja polecam Architetto.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamontować ogrodzenie panelowe Płotbud - jest bardzo dobrej jakości, trzyma się latami, nie niszczeje.Wiem, bo sam je mam już 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U http://www.satellcad.pl/ możesz zakupić narzędzia budowlane typu poziomice, dalmierze, które na pewno mogą się przydać przy wykonywaniu pomiarów przy różnych pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się na zamontowanie siatki nie trzeba mieć zadnego pozwolenia, ja przynajmniej nic takiego nie miałam, gdy firma www.siatkomet.pl montowała mi siatke na działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od siebie mogę wam poradzić zabezpieczenie budowy ogrodzeniem budowlanym. Takie ogrodzenie można wynająć od firmy www.wynajemogrodzen.pl Postawienie ogrodzenia zabezpiecza budowę przed osobami, które tam się nie powinny znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wrócę jeszcze do tematu geodety. Bo słyszałem kiedyś, że http://www.mtgeodezja.pl/ mają całkiem przyzwoite ceny. Więc może warto z nim się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktos z was szukał geodety z Dąbrowy Górniczej to ja mogę polecić firmę http://mgeo.com.pl/. Firma zajmuję się miedzy innymi opracowaniami i mapami geodezyjnymi oraz tworzeniem map do celów projektowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×