Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

Gość elmertraffx
biedne bezrobotne dziecko, z szerokimi zainteresowaniami nie ma co ze soba poczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppppppppppppppp
tak, chuj zly:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to git, jak mówią młodzieżowcy:D U mnie śniegu nie ma choć wg internetu jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no tak, u mnie też nie za bardzo w centrum, ale nad Wisłą jest chłodniej, to tam powinno się coś nazbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że zakątek historyczny zamienił się na histeryczny :o No ale na kafe ,to normalka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wpadła tylko powiedzieć, że ktoś inny musi Ci teraz dotrzymywać towarzystwa w pracy. Ja już podjęłam pewne formalne kroki odnośnie tego forum, powiedziano mi iż dobrze by było do wyjaśnienia sprawy abym się tu nie udzielała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ,czyli info od życzliwej :D:D:D:D No ale masz rację lepiej na zimne dmuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze emeryt
banem sie przejmujesz? przeciez odchodzisz z caffe po raz kolejny ciebie tu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, widać pan zwiad się pomylił mówiąc, że jestem ofiara, Czasem ofiara może tez pokazać pazurki :P Ok dzięki za miłe pogawędki, jedne z nielicznych normalnych :) Miłego dnia. Do pomarańczek nie trudźcie się obrażaniem mnie tu, tą sprawą zajmuje się już odpowiednia instytucja, więc ja tego nawet nie przeczytam. Adios :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i mądrzejszych rozmów i lepszych kontaktów na innych forach życzę:) Szkoda byś tutaj poziom swój obniżała ,jak to się dzieje z wszystkimi ,którzy tutaj zbyt długo przebywają. No i kontakty też nie zawsze tu zawarte są warte kontunuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie ma funkcji topikow na haslo dla okreslonej liczby osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×