Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

zakątek offtopowy do historycznego :)

Polecane posty

Tutaj moi drodzy będziemy pisać, to co mamy ochotę powiedzieć na historycznym, ale nie wiąże się to z tematem przewodnim tamtego zakątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasne M
:o zastepczyni fiku miku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech polaków ciułało cale życie pieniądze - pragnęli pojechać do afryki. Jak już mieli po 40stce, uzbierali odpowiednia gotówkę i pojechali. Jak już byli na miejscu, wieczorem przy buszu rozpalili ognisko i jeden rzecze: - No panowie, a może wódeczki? - O tak! - odpowiedział drugi - Czy was popieprzyło? Zbieraliśmy cale życie aby tu przyjechać, a wy teraz chlać chcecie? - To nie, my idziemy na wódkę Rano wracają do obozu, patrzą, a tam ten trzeci co nie chciał pić jest..połknięty przez krokodyla, tylko głowa mu wystaje z pyska zwierza... - Patttszzzz ziutek, na wootke nie chciall isssc, a spiworek to Lacoste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jej jeszcze nie widziałem. ;) W pracy pewnie siedzi. ­ Wiecie jak upadł rząd w Kongo? Gałąź się urwała. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet trafia do więzienia. Pierwsza noc, i pierwszy prysznic, mydło mu wypadło, rozgląda się i szybko schyla, aby nikt nie zauważył. W tym momencie chwyta do jakiś mięśniak i pyta: -ze śliną czy bez? Facet myśli, z dwojga złego lepiej ze ślina, będzie mniej bolało. - ze śliną - mówi po cichu. Na to mięśniak odwraca się i zamaszystym gestem ręki woła: - Slina chono tu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzą bacowie na polanie ,łowiecki sie pasom ,a dołem idzie Maryna więc wołają: - eee Maryna ,a chodź zes do nas!!!! Maryna odpowiada : a nie pudem!!! Bacowie: a dlacego?? Maryna : a bo mnie bedziecie dupcyć! Bacowie: a dyć nie bedziem Maryna : a to po co do was pudem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie facet ulicą patrzy, a tam strzałka z napisem: "Burdel u Sióstr Urszulanek". Hmmm, myśli facet, tego jeszcze nie było. Wszedł, a tam za ciężkim dębowym biurkiem siedzi stara zakonnica i pyta: - czego chciał? - n... no... skorzystać z, z, z u-u-usług... - płaci tu 500 zł i idzie w te drzwi po prawej. Zapłacił i poszedł, a tam na końcu korytarza kolejna, już młoda zakonnica siedzi przy zwyczajnym biurku. - witam pana. - witam, chciałem... - tak, tak wiem, 300 zł i drzwi po lewej. Zapłacił, poszedł i na końcu korytarza widzi nowicjuszka siedzi przy stoliczku... - dzień dobry. - dzień dobry, chciałem skorzystać z usług. - ach, tak... 100 zł i te drzwi za mną. Ok, zapłacił, już tyle wydał, to stówa go nie zbawi. Wszedł, drzwi się zatrzasnęły, a facet stoi na dworze, nie można już wrócić, bo klamki z tej strony nie ma... rozgląda się (nieco skołowany), a tu mała tabliczka z napisem: "właśnie zostałeś wyruchany przez Siostry Urszulanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy z Instytutu Zdrowia dowiedli, że w piwie znajdują się żeńskie hormony. Mówiąc prostym językiem: według nich mężczyźni, którzy pija piwo, upodabniają się do kobiet. Aby upewnić się, że jest to prawda, przeprowadzono badania. Stu mężczyznom podano 10 piw i kazano je wypić w ciągu godziny. Po godzinie okazało się, że: - wszyscy badani przytyli, - mówili zdecydowanie za dużo i bez jakiegokolwiek sensu, - zachowywali się ponad miarę wylewnie i uczuciowo, - nie byli w stanie prowadzić samochodu ani racjonalnie myśleć, - kłócili się bez powodu, - musieli siadać podczas oddawania moczu, - nie byli zainteresowani uprawianiem seksu, - odmawiali przyznania racji, gdy było oczywiste, że są w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, w tygodniu to popołudniami w 99% ją widzę. Nawet jak próbuje w innych godzinach isc, to tez ja widuje. &@173 Przychodzi Natalia Siwiec do lekarza. Lekarz pyta: co Pani dolega? Siwiec: nic, chciałam się tylko rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekichane ma, nie ukryje się przed Tobą :D Skazali gościa na śmierć. Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym. Zarządzili dietę. Po tygodniu o chlebie i wodzie - koleś zamiast schudnąć, przytył 10 kilo. Na krzesło nijak się nie mieści. Zarządzili tylko wodę - znów przytył 10 kilogramów.. Postanowili nic mu nie dawać. Kolo zamiast chudnąć, poprawił się o 10 kg. - Co jest, czemu nie chudniesz? - Jakoś k..wa nie mam motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGŁOSZENIE W GAZECIE Sprzedam encyklopedie Britannica, 40 tomów. Stan bardzo dobry. Nie będzie Mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu. Żona, ku...., wszystko wie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
hahahaahaa ten ostatni niezły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykają się dwaj właściciele firm: - Słuchaj, ty swoim pracownikom jeszcze wypłacasz pensję? - Nie. - I ja też nie. - A oni i tak przychodzą do pracy? - No przychodzą. - U mnie też. - Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkało się dwóch kumpli sprzed lat i jeden pyta drugiego: - Ty, jak zabiłeś swoją teściową, bo moja to już tak mnie wkurza, że muszę się jej pozbyć! Kolega odpowiada: - Słuchaj, zrób tak jak ja zrobiłem, kup teściowej auto to się sama zabije. Tak właśnie zrobił, spotkali się znowu po miesiącu. - No i jak tam, opowiadaj, zrobiłeś jak ci mówiłem? - Tak, ale wiesz, nic to nie dało. Kupiłem jej malucha, jeździ jak wariatka i nic! Nawet mandatu nie dostała! - Ty wariacie! - mówi drugi. - To kup jej coś większego, na przykład jakiegoś jaguara. Mija miesiąc, znów się spotykają: - No i jak tam? - Jest dobrze, wyciągnęła nogi! - No to opowiadaj jak zginęła? - Starry, gdybyś to widział! Krew lała się wszędzie! Z tym jaguarem to dobre było, normalnie odgryzł jej całą głowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ona mnie osacza, oskarżę ją o Stalking. Ale za to młodą teraz widzę. ;) Męka z babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog znam więcej:) ale to co mnie się podoba innym może się nie podobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, zawsze możesz założyć klapki na oczy jak ma koń, wtedy nie będziesz miał takiej męki z babami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzresiuka ksiązki czytałem. Dobre i zaliczam je do swoich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×