Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FORUMOWE DYSKREPCJONE

Jak możecie usypiać psy!! Matkę swoją też byście uśpili????

Polecane posty

Gość FORUMOWE DYSKREPCJONE

Przecież to najzwyczajniejsza w świecie eutanazja!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinaa6589
nie porównuj tego do uśpienia matki, bez przesady... jak pies jest jeszcze stary i schorowany to rozumiem, ale najbardziej razi mnie usypianie szczeniaczków-kundelków :( moja kolezanka tak kiedys zrobiła i słów mi zabrakło jak sie o tym dowiedzialam tym bardziej że mówiłam ze znajde im domy.... Ale co zrobisz ludziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak masz schorowaną matkę
która cierpi to co, nie poddasz jej eutanazji żeby ulżyć jej cierpieniu? czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdhdhdd
Czlowiek ma swiadomosc, moze sam zdecydowac w wiekszosci przypadkow, a zwierze nie. Po za tym czlowiek ma inna opieke medyczna, srodki przeciwbolowe itd. Moj pies mial guzy watroby i ostatni miesiac przed smiercia przestal zupelnie jesc. I umarl smiercia glodowa. przez ostatni miesiac- sama skora i kosci, wymioty z krwia, zaropiala schodzaca skora, gnijace oczy. Do teraz nie moge sobie darowac ze nie uspilam go kiedy wiedzialam ze juz nic nie da sie zrobic. Skazalam go na miesiac strasznego cierpienia i smierc glodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
b990-08 ktoś już zaczernil mój - juz czas zeby tobie ktos mocno przyjebal mlotkiem po lbie, debilu skretynialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b990-08 ktoś już zaczernil mój
a tobie już pieseczek wylizał cipe a ty mu siusiorka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno porównywać psa
do rodzicielki, bo ta ostatnia wymieniona istota może być zarówno dobra, jak i zła, a każdy pies jest zawsze dobry. Nie ubliżać zwierzakom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno porównywać psa
Pies z reguły jest przyjacielski, a "matki" potrafią być największymi wrogami własnych dzieci. Więc generalizacja o matkach jest niezupełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno porównywać psa
Słynny przykład- Katarzyna Waśniewska- była rodzicielką. Jak można porównywać ją do psa, skoro ona żadnemu z nich nie dorasta do pięt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu uspałabym chorego, starego psa bez szansy na przeżycie. Przecież on cierpi. To łaska. I tak samo zrobiłabym z człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno porównywać psa
Suczki o swoje młode dbają itp, a "ludzie" potrafią zabić swoje dziecko. Ponadto być zaborczym, egoistycznym, szkodliwym, agresywnym "rodzicem" w stosunku do niego. Nie wywyższać mi się tu nad fauną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno porównywać psa
Co się tyczy treści tematu- uśpienie CIERPIĄCEGO psa to MIŁOSIERDZIE, czyli jest ludzkie. To jest powinność, którą spełnia prawdziwy człowiek. Ja nie wiem, jak można patrzeć na cierpienie psa. Ludzie, którzy nie usypiają chorych psów są pozbawieni współczucia. Ty autorko pewnie zaliczasz się do nich. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja matka to suka że się do psów porównujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×