Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Też miewam gorsze chwile ;) Żaden wstyd! Ważne tylko aby w porę się opamiętać i wrócić do poprzedniego stylu odżywiania, bo zawsze łatwiej jest zrzucić 1 kg niż 10. A jeśli jogurty naturalne Ci nie idą to nie zmuszaj się! Sama też takich 'surowych' nie lubie. Może lepiej zastąpić je np twarożkiem ze szczypiorkiem? Jeden wuj a może smaczniejsze będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam , rozmawiałam z mamusią swoją :) jogurty naturalne akurat mam pod nosem , a serki farmerskie niestety musze dojezdzac by kupic wieksza ilosc i niekidy mi brakuje , stad moje faszerowanie sie paskudnymi jogurtami nat... ostatnimi czasy , do naturalnego dokladalam lyzke owocowego , ale jakies takie mialam poczucie ze za duzo cukru zjadlam , wiec postanowilam ze lepszy jednak naturalne , lepszy ale niezjadliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak dzisiaj usypiająco dzień na mnie działa:-( ale mam też powód do dumy. Mam trzy pary za małych dżinsów i dziś właśnie zmieściłam się do jednych z nich, a niedawno nie było o tym mowy . Nawet nie wiecie jak się cieszę:-) jest zmiana na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega grubciu .. świetnie !! oby tak dalej , jeszcze chwila i te dżiny które włożyłas dziś niedługo będą już za lużne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Grubcia po prostu nie wierze ze nie chce ci sie dzis nic!! u mnie jest tak piekna pogoda ze dopiero przed chwila wrocilam z dzieckiem do domu! od rana robie jakies porzadki i sprzatam kolo domu tracac przy tym kalorie (mam nadzieje) Cisska ja tez nie przepadam za jogurtem nat. dlatego nie jem go. wole serek wiejski ktory naprawde jest numerem jeden w odchudzaniu bo ma duzo bialka, malo tluszczu i praktycznie zero weglowodanow. czasami zjem owocowy jogurt choc ma sporo cukru. wlasnie pieke sobie papryke faszerowana jako ostatni posilek na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia, super! Spodnie są najlepszym wyznacznikiem spadku wagi! Cześć mrauhehe :) U mnie też dziś dużo słońca, byłam na spacerze z córą ale teraz i mnie się odechciało wszystkiego, bym sobie spać poszła najchętniej ;) Ale obiecałam sobie i pójdę poćwiczyć! Zesztą i tak zakupy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koszulko, dobrze ze mi przypomnialas o cwiczeniach, tez ide zaraz pocwiczyc. dzis mozna bylo poczuc wiosne ale slyszalam w radiu ze od niedzieli mroz i prawdopodobnie opady sniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja papryka wyszla pysznie! mniam mniam zjadloby sie jeszcze ale niestety musze sie zadowolic jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauhehe , a co Ty tak mizerniutko -ostatni posiłek już o 16 ?!?! poważnie ? wytrzymujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam ze spaceru ponad 2 godzinnego i teraz własnie głowa mnie rozbolała,mam nadzieje że przejdzie.no ja byłam z moim 12 latkiem na spacerze,siedzi w tej budzie tyle,a dotlenić sie tez trzeba :) Grubcia-no i tak trzymać!! i niedługo w te 2 pozostałe pary wskoczysz bez problemu:) A wazyłas sie już moze? Zreszta to nie jest miernikiem,bo tłuszczyk jest lekki jak puch,moze go ubywac a po wadze nie będzie za bardzo widać. Cisska chyba napisałaś ze ma juz dosc jogurtów naturalnych,dodaj sobie do takiego jogurtu poł pomarańczy odrobine orzechów,gwarantuje ze Ci posmakuje,będzie mniej słodkie od tych zwykłych jogurtów a barwniejsze w smaku od czystych naturalnych :) Mrauhehe ta papryczka brzmi super pysznie :) Koszulko,ja tez teraz poszłabym spać..tak mnie zesłabiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodny Owoc - oj trafiłaś ;) ;) trafiłaś .. pomarańcze i orzechy...mmmmm -sama rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę , że większość z nas rozkłada jakieś paskudztwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Właśnie wróciłam z ćwiczeń. Samopoczucie mi się poprawiło, wieczorkiem jeszcze pokręcę hula hopem i będzie git na dziś. Byłam też w sklepie i szukałam otrębów owsianych i już myślałam że nie znajdę... a jednak! Kupiłam ;) Jutro wypróbuję co to za cudo! Kochane, a Wy gdzie? Wszystkie się pospały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie nie posypałam ale popisałam :( bo zezarłam cos z czerwonej listy-bułka posmarowana dzemem niskosłodzonym..wstrętna jestem,ale tak mna targało..ech :( Jutro trzeba się bardziej przegłodzic zeby to dziadostwo spalić;( czekam na lincz z Waszej strony :( Koszulko fajnie że sie rozkręciłas na cwiczeniach :) Cisska taka mała podpowiedź a tyle radości:) Ja mam pomrancza w domu chyba na sniadanie jutro sobie rzuce do jogurtu natoralnego do tego 2 łyzki otrab odrobina orzechów :) Pozdrawiam z boląca głowa Pooglądam Sekielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też chyba dziś trochę przesadziłam z jedzeniem.Na obiad zjadłam pół woreczka kaszy gryczanej z maślanką,poszłam na 3 km-wy spacer po nim dojadłam resztę kaszy z woreczka i szkl. maślanki.Po południu suchą bułkę grachamkę,ale jak wróciłam do domu to już było późno 18 30 a ja jeszcze zjadłam talerz zupy z soczewicy,która została z wczoraj była pyszna!A teraz sączę kolejną czerwoną herbatę i nie będę się tym przejmować no nie? Lepiej nie psuć sobie humoru!!!Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczy któraś z Ewą Chodakowską? Czy dla mnie nadawał by się jej trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie ja dzisiaj tez przesadzilam z jedzeniem:( zaraz ide spac zeby nie czuc glodu.. jutro nie zjem tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuf ..haha , wiecie co ?! nie chcialam nic mowic , bo kurcze tak mi glupio bylo , ze ja jako jedyna sobie dzis pogrzeszylam , a tu sie okazalo i wysypalo grzeszek po grzeszku :D:D .. wiec z lekkim serce powiadam wszem i wobec -JA ROWNIEZ DZIS SOBIE POZWOLILAM :( :) ...no coz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi sie czegos slodkiego choooolernie .. moj kolejny kryzys nadchodzi wielkimi krokami ... jutro na zumbe pojsc nie moge , bo chorujemy z corcia - masakra na calej lini ... 2 kiloski jak nic w tym calym niefarcie przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assssssia-nie psujmy tego dnia,idzie wiosna będą nowalijki to dopiero się będzie działo.Wtedy trzeba koniecznie z chlebkiem i jajeczko i pomidorek,sałata,rzodkiewka,szczypiorek,cebulka i ogóreczek......mogłabym tak bez końca o tym marzyć.Ja to mam takie szczęście,że prawie to wszystko sobie posadzę na grządkach i będę o to dbała żeby było pyszne a nie chemiczne.Już niedługo to wszystko dla nas i słońce i porządki koło domu i ciągle jakiś ruch i kiloski same polecą .Dziewczynki świat jest piękny tylko ludzie sk.....y,ale my się nie damy,bo się pięknie odchudzamy!Główki do góry martwienie się nic nie pomoże,a tu siły trza na jutro i pojutrze.....Dobrejnocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assssssia i cała reszta niegrzecznych dziewczynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kochane juz sie ewakuuje pod kolderke .. spokojnej nocki i obysmy jutro byly bardziej powsciagliwe .... paaa caluski na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assssia- ja nie ćwiczyłam z Chodakowską więc Ci nie poradzę. Ale spróbuj jeśli masz okazję. Myślę, że trzeba sprawdzić na sobie czy cos nam będzie pasowało ;) Ludzie polecają różne ćwiczenia, ja wiele razy się nacięłam a niektóre ćwiczenia lubię i robię do dziś. Słyszałam że cwiczenia Chodakowskiej są podobne do cwiczeń Tamilee Webb. Ja mam płytę z Tamilee i bardzo ją lubię. Ćwiczenia trwają 15 minut a więc do zniesienia. Na początku trochę się gubiłam bo jest szybka zmiana ruchów ale po którymś razie już mi zaczęło dobrze iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachol dobranoc dziewczynko , ale bedziesz miala pyszne warzywka mmmm .. papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Cisska :) Bachol- aż mi ślinka cieknie po tym co napisałaś!!! Echhhhhh a tu od 18 w brzuchu ssie :P Ide też niedługo spać bo sama jeszcze zgrzeszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisska ja jak mam okres to bardzo mi sie chce slodkiego.. a tak pozatym to uwielbiam pepsi lub cole .. normalnie jestem szczesliwa jak ja pije.. dzisiaj sie napiłam moze szklankę ale od jutra zero pepsi i napojow slodzonych bachol ja mam ogródek ale nie mam pojecia wogole o ogrodnictwie .. jak na razie to nie mogę nigdzie wychodzić z domu bo czekam na przesyłkę tylko jutro pojde szybko po jakies zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszula na pewno będę ćwiczyć tylko murze sobie kopic mate antypoślizgowa w sportowym jak nie to na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×