Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Mysmy nasza pierwsza ( jak dotad ostatnia) pralke kupowali pol roku temu jak typowe malzenstwo urzadzajace pierwsze samodzielne mieszkanie - byle byla tania i energooszczedna (bo jak nie, to bekniemy za prad :P). Owocku, Wysockiego uwielbiam z dwie rzeczy - za glos (mam slabosc do takich wlasnie chropowatych glosow) i za te emocje wlasnie. W jego tworczosci jest zarowno duzo humoru i satyry, jak i takich wlasnie bardzo refleksyjnych kawalkow. Jednoczesne jest to wyrazne muzyka czlowieka wyksztalconego, naszpikowana aluzjami literackimi, historycznymi itp. A najciekawsze jest chyba to, ze on tak obrazowo i wiernie opisuje w swoich utworach rzeczy, ktorych niekiedy nie widzial nigdy na oczy. Ogromna czesc jego tworczosci jest poswiecona wojnie z perspektywy zolnierza - jako urodzony w 1938 r. nigdy takiej nie poznal. Tak samo z gorami - jego srodowisko to glownie Moskwa i Paryz, a pisze i spiewa o gorach jakby schodzil je wlasnymi nogami. Wiec na dobranoc - piosenka od "znawcy gor" Wysockiego : http://www.youtube.com/watch?v=unSHMxMDtTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega grubciu witaj !! jak dobrze Cię widzieć .. od razu z serca kamień :) Bahol Ciebie równie gorąco witam , jak to mówią w grupie rażniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bacholu:-) każda motywacja jest dobra:-) . Ja mam na jesieni chrzciny drugiego dziecka mojego brata:-) W tamtym roku zyskałam chrześnicę. Jak się oglądam na zdjęciach z tamtego chrztu, to mi włosy dęba stają:-) W tym roku chcę zadziwić rodzinę bratowej, bo moi mnie mają na codzień:-) i wyglądać troszkę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega grubciu witam Cię :) Bardzo miły temat założyłaś i bardzo się cieszę, że nie zrezygnowałaś z postanowienia. Myślę, ze wszystkie tutaj trzymamy za Ciebie kciuki i oczywiście za siebie nawzajem też. U mnie dziś na obiad była... zupa z soczewicy :D I naprawdę baaardzo mi smakowała a na dodatek nie byłam po niej głodna aż do wieczora. Także wszystkim tu polecam, szczególnie że robi się ją szybciutko (zwłaszcza jeśli mamy już ugotowany bulion warzywny). Piszcie częściej dziewczyny co jecie, będziemy czerpać od siebie inspiracje ;) Cisska- nie przejmuj się tym, że trochę pogrzeszysz w niedzielę, ważne żeby od poniedziałku znów kontynuować dietę. No i oczywiście ważne żeby nie zrobić z tego reguły i nie rozpasac sie totalnie. Ale że zjadłaś trochę więcej niż zwykle, to nie powinno się nic strasznego stać ;) Witaj Bachol :) Ja nie jem po 18. Ładnie się wtedy chudnie a nie trzeba sobie wiele odmawiać. Oczywiście każdy musi sobie znaleźć swój sposób na zrzucanie kilogramów- jeden będzie wolał mniej jeść (u mnie nie działa bo po prostu chodzę poirytowana i tylko myślę co by tu skubnąć a w końcu rzucam się na jedzenie), drugi porzuci pieczywo, ziemniaki, makaron (czyli wszystko co kocham i na co też w końcu bym się rzuciła :P). Niestety dieta nigdy nie jest na chwilę :( Jeśli np zrezygnujemy z czegoś a po osiągnięciu celu znów zaczniemy to jeść- kilogramy wrócą :( Ja kilka razy zjadłam coś po 18 i momentalnie tyłam... Głodny Owoc- jeszcze nie śpię, choć oczy się kleją (moje dziecie zrobiło pobudkę o 6:30 a ja raczej z tych leniwych śpiochów ;) ). Zresztą nie mogłabym pójść spać bez napisania Wam dłuuugiego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że lubię być monotematyczna powiedzcie mi panienki jaką pralkę byście mi poleciły:-) zrobię casting na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za powitanie jesteście kochane! falbaniasta koszula-ja też od tygonia juz staram się nie jeść po 18 absolutnie.W tygodniu chodzę 2 razy na fitnes i jak tylko w miarę pogoda to od 26 lutego włączyłam taki szybki spacer pod górkę i z górki(ok 3 km) a chodzi mi przede wszystkim o to ,żeby już po tym spacerze ok godz 17 to po powrocie nic już nie jeść! Czasem ciężko,ale naprawdę z każdym dniem jest lepiej.Dzisiaj faktycznie i więcej by się zjadło i na spacerze nie byłam.....Fajnie z kimś pogadać o swoich słabościach a i o mocnej woli też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że już raczej spicie więc dobranoc i od jutra walczymy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię jeszcze. Lubię sobie posiedzieć, jak już dzieciaki śpią. Mąż był chwilę, znowu dziś pojechał do pracy. Takie z nas małżeństwo na odległość :( Zauroczona jestem głosem Kamila Bednarka ostatnio- takie to pozytywne. http://www.youtube.com/watch?v=KkQ5qC_ispE A ta piosenka bardzo o mnie:) Gaszę już dziś światło i zapraszam jutro - tak tu cieplutko i milutko. Łatwiej walczyć z pokusami- myśląc, że liczycie na mnie, tak jak ja na Was. Dobra nocnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Też postanowiłam schudnąć i walczyć z wami oby ostatni raz mi sie udało .. Ja postanowiłam jeść mniej ( dieta MŻ) tak do 1200 kcal dodatkowo codziennie na poczatku 30 min na rowerku rano i wieczorem.. dodatkowo bede chodziła na basen 1 godz dziennie jutro ide wykupic karnet ..mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie zgubic ten balast 50-60kg ps. ide teraz cwiczyc na rowerku na czczo pozniej ide do sklepu po jakas bulke na sniadanie i zakupy na obiad ;) jeszcze nie wiem co dzisiaj na obiad zrobie Dziewczyny damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) U mnie na razie kawka a zaraz sałata z jajkiem i pomidorkami koktajlowymi (jakoś tak dla mnie więcej smaku mają zimą niz szklarniowe). Do tego z 1 albo 2 kromki chlebka. Obiad akurat dziś babcia dla mnie gotuje więc będzie mniej dietetycznie ;) Po prostu zjem troszkę mniej. Witaj Assssssia :) Pewnie że damy radę! Tylko nie ustalaj sobie za niskich granic, 1200 kcal to baaardzo mało, taka porcja głodowa wręcz :( Co prawda nie chcę się wtrącać bo to tylko Ty wiesz co dla Ciebie najlepsze, ale przemyśl czy warto od razu tak obcinać kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bylam w senatorium na odchudzanie i tam wlasnie bylo 1200 kcal, ja nawet nie licze kalorii bo dieta mz sniadanie 2 kromki chleba obiad 1 talerz zupy moze 2 podwieczorek jakis owoc kolacja 1 kromka chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asssiu, a gdzie bialko i zdrowe tluszcze? Sprobuj troche zblansowac te diete. Zastap chociazby ktorys z posilkow czyms bialkowym - jogurt, chude mieso, cokolwiek. I wiecej zieleniny. Daj znac co lubisz, to sprobuje Ci troche podpowiedziec. Nie jestem ekspertem, ale mam lekkiego fiola na punkcie zdrowego jedzenia, wiec moze... :) Mega Grubciu, znam uroki takiego malzenstwa na odleglosc. U nas na szczescie trwalo to tylko rok, ale bylo naprawde ciezko. Fajnie, ze macie dzieci, ktore siedza z Toba :) My mamy prakle Beko, ktora skusila nas konkurencyjna cena 200 euro i byciem A++. Patrzylismy glownie na to, by kupic oszczednie i zeby zmiescila sie do malej kuchni, wiec nie wiem na ile mja podpowiedz jest miarodajna dla nieco wiekszej rodziny. Na dwie osoby w zupelnosci wystarcza, mamy ja ponad pol roku i - odpukac - dziala bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki fainy ruch sie zrobił-super:) Topik bardziej odzył po powrocie zalozycielki:) Witam nowe kobitki -Bachol :) Asssssia:) Bachol,gabarytowo jestesmy podobne,bez przesady z ocena "kawał kobity " :))) ja ostatnio w spodenkach z reserved 42 musiałam pasek zakładac:) Nie jest zle a będzie jeszcze lepiej!! Assssssia,TRZYMAM KCIUKI!! Dołaczę sie do zdania kochanej Koszulki,że wg mnie takze 1200 cal to jest za mało.Mnie swego czasu ustaliła dietetyczka diete -1600 cal.Sek w tym,zeby gubic te kilosy ale nie SZYBKO,bo równie szybko wrócą do nas.. i nie chodzi o dietę,tylko o zmiane swoich nawyków,o znalezienie tzw złotego środka,którego będziemy sie juz trzymac na zawsze. Ja podobnie jak Koszulka nie jem od 18,w ciagu dnia zjadam ok 1400-1500 cal do tego staram sie maszerowac po około godzince dziennie.Oczywiście,Ty decydujesz o sobie,my z Koszulką po prostu mamy ociupinkę inne zdanie w kwestii kalorii Kocham rower /ale nie stacjonarny/ czekam tylko na lepsza aurę,potrafie przejechac ok 20-25 km..Kiedyś pobładziłam po okolicznych wioskach i przejechałam 30 km..jeszcze mnie burza i ulewa spotkały po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! Grubcia fajnie ze jestes w koncu ;) martwilysmy sie o ciebie. pisz szybko jak u ciebie z waga... napewno cos spadlo w trakcie choroby... wczoraj caly dzien mnie nie bylo w domu ale dzis jestem i juz wam pisze jak wygladam skoro chcecie wiedziec ;) wiec wzrost 170 cm, waga jak narazie 68 kg, ale waga tez mi sie rozlozyla na calym ciele wiec w sumie nie widac tak tych kilogramow ale jednak sa ;/ wlosy za ramiona w kolorze sredniego zlotego blondu, dosc duze niebieskie oczy, ciemne brwi, karnacja srednia. kupilam sobie ostatnio ziarna slonecznika i wiecie nie wiedzialam ze maja tyle kalorii i sporo tluszczu, ale zjadlam je a wlasciwie to moj synek bo baaardzo mu posmakowaly :D dzis na sniadanko 1 wafel ryzowy z serkiem topionym i kawa z mlekiem na obiad pewnie jakas salatka... fajnie ze nas przybywa witajcie nowe dziewczynki :) skoro juz wiemy jak wygladamy to moze teraz powiedzcie o swoich pociechach ;) ja mam jednego synka o imieniu Kacperek, w kwietniu skonczy 3 latka. jest mega kochanym brzdacem i ma bardzo duzo energii, jest bardzo madry szybko sie uczy, uwielbia bajki i oczywiscie kupowac nowe zabawki. przyszedl na swiat przez cesarskie ciecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubcia - pralka ,kurcze moja ma 12 lat :) raz tylko sie zepsuła a firma Candy.Nie narzekam na nią :) Esh podpisuję się dwoma rekami pod Twoim wczesniejszym postem odnosnie zdrowego odzywiania Moje sniadanie /moze nudne ale mi smakuje/ 2 male kromki orkiszowego na to kilka łyzek twarozku chudego z rzodkiewka i szczypiorkiem :) Koszulka,widzisz pomysł Esh z zupa z soczewicy-super sprawa..moja mama tez sie zachwyciła:) Esh.emocje w muzyce sa najwazniejsze,ja nie znam dobrze angielskiego a praktycznie teksty chociazby Marillion czy Pink Floyd sa tak niezwykłe..czasami sama po swojemu troche tłumaczę i niejednokrotnie poruszaja mnie one..podobnie jak w Twoim przypadku teksty utworów Wybickiego.. o poranku coś lżejszego może stary przepiekny kawałek http://www.youtube.com/watch?v=AuB3uY5K7Kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrauhehe :) ładna z Ciebie kobitka z opisu,to uroda słowianska u mnie wręcz przeciwnie w Chorwacji wiekszosc brała mnie za Włoszkę :)Pewnie włosy mamy podobnej długosci Lasko,nie masz pojecia jak ja bym chciała miec Twoją wagę.... Pestki z dym i słonecznik jest bardzo zdrowy! Ja jem codziennie,ale uwaga dwie małe łyżeczki przewaznie praze na teflonie. Nie rezygnuj z tego,tylko bierz sobie malutkie porcje :) Miłego dnia ja juz zmykam na zakupy i chce dłuzej połazic pogoda za oknem cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnosnie potomstwa Mam jednego synka -największa miłosc mojego życia..Mikołaj- ma 12 lat.Jest wysoki ma juz 156 cm :) i szczupły /geny po tatusiu/ a;e ja tez nauczona doswiadczeniem..uczę i tłumacze mu duzo na temat zdrowego odzywiania. Chłopak jest takim milutkim dzieckiem,bardzo pomocny,chodzi na zakupy,pomaga mi sprzatac w domu. Do nauki trzeba go troche przygonic ale oceny ma całkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esh lubie jogurty,brokuły,brukselki, kapustę, ogórki,szpinak, marchewke ale ugotowaną.. zupy robie czesto na porcji rosolowej, moja zmora jest chleb , uwielbiam go jeść no i dlatego chce ograniczyc Też byłam chora i straciłam 1,5 kg :) Grubcia też jestem ciekawa jak u ciebie postep z waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek!!!Moja pralka ma już jedenasty rok i nigdy się jej nic nie działo jest to stary dobry Mastercook,który nie posiada żadnej elektroniki tylko 2 programatory czyli takie kółka do kręcenia hahah.No i oczywiście świetnie się trzyma jej karoseria,ale to przez to,że stoi w kuchni i nie ma wilgoci. mrauheh-witam mój młodszy syn też skończył 3 latka w lutym a starszy w marcu skończy 9 i własnie mamy w maju Komunię, pasowałoby jakoś ładnie wyglądć no nie!? Esh- mój mąż wyjeżdża już 8 lat na 11 małzeństwa więc znam te sprawy aż za dobrze.Jest tyle rzeczy,które nas łączą w jakiś sposób to pewnie dlatego tak tu jest fajnie.Muszę coś zjeść na sniad. bo podobno trzeba do godziny po wstaniu z łóżka....lecę do kuchni bo znowu przegapiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba mi sie to imie ;) tez myslalam nad Mikołajem ale jednak zostal Kacper ;) napewno osiagniesz wymarzona wage ;) dla mnie to jest za duzo, chce wazyc 60 tak jak to bylo przed ciaza, poza tym jestem dosyc mloda mam 24 lata i chce wygladac jak rowiesniczki ;) w lato maja byc miniowy, krotkie spodenki i bikini !! hmmm to mysle ze od czasu do czasu zjem slonecznik ;) piszcie co jadlyscie ale co bedziecie jesc bo mi czasami brakuje pomyslow :) teraz mysle o faszerowanej papryce ;) a zrobie ja tak: papryke przekroje na pol, usune ziarenka, wloze tam pokrojonej na cwiartki pomidorka, i plasterki czosnku, przyprawie i wloze do piekarnika az sie upiecze, i jeszcze troche oliwy dodam. mysle ze bedzie pysznie :) milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieraz nie jem kolacji to tez waga leci :) Ja tez muszę zjeść śniadanie bo jeszcze nie jadłam :) Co jecie dziś na śniadanie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachol do maja (bo pewnie w maju masz komunie) jest jeszcze troche czasu wiec napewno schudniesz i bedziesz ladnie sie prezentowac !! :) nie ma nic piekniejszego niz isc na zakupy po schudnieciu hehehe wszystko pasuje wszystko ladnie wyglada ! mozna przebierac w ciuchach! nie moge sie doczekac takiej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to baaardzo duzo daje jesli nie jesz kolacji! ja nie jem po 18 jak wiekszosc tutaj. ja zjadlam 1 wafla ryzowego z serkiem topionym i kawe z mlekiem i teraz czekam do obiadku . smacznego dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 2 jajeczka na teflonie w formie jajecznicy i pół serka ziarnistego sniad. zaliczone.Teraz do szkoły odwieź młodego i z samochodem do naprawy .Na obiad planuje zupę z zielonej soczewicy pierwszy raz w życiu no to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna jest salata lodowa polana odrobina oliwy i wciskam do niej 2 zabki czosnku sol, pieprz mniaaaaam pycha :) ja wogole uwielbiam czosnek, daje go do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrauhehhe pomysł z papryka bardzo dobry:) Oj ta ja stara przy Was jestem,ale mam młodą rockowa duszę,:)) Mam 38 lat ale sposob ubierania i cechy urody powoduja iluzje u wiekszosci osób którzy daja mi duzo,duzo mniej.Nie mam zadnych nałogów /% czy papierochy/ wiec tez zmarszczek zadnych nie mam. Oj,sorry,nie miało to byc wcale na zasadzie przechwalania,po prostu pisze jak jest. Asssia ja juz napisałam co jadłam na sniadanie,teraz /poniewaz jadłam po 7 rano / własnie koncze mała activię.Napisałaś że lubisz pieczywo,nie musisz z niego zrezygnować,ale ograniczyć..Co moge doradzić,najlepiej jest jesc pieczywo do południa u mnie to 2-3 kromki ,uwielbiam orkiszowy,ale nie pogardzę garahamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×