Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mega grubcia

Odchudzam się ostatni raz:-)

Polecane posty

Koszulko fajnie ze waga leci w doł,jak ja bym chciała juz 7 z przodu zobaczyć.. Głowa mi napierdziela dzisiaj,jakoś źle spałam i czuję sie trochę do d... moja noga dzisiaj bardziej boli po wczorajszym długim marszu... Cisska sprzatanie tez spala kalorie :) A co z naszą Grubcią? Załozyła dziewuszka topik i znikneła :((( Dziewuszki,jaka ja bym chciała zaobaczyc Wasze buzie..juz bym wiedziała ,ze Koszulka to ta co ma oczy takie a takie:) ze Cisska ma włosy o kolorze takim...ze mrauhehe to tak wygląda:( Moze sie opiszmy ? Co Wy na to? Koszulko nie sadziłam nigdy ziółek :) ale to chyba filozofii nie ma,poczytaj w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem pierwsza do opisu. Krotkowlosa ciemna blondynka, rudziejaca latem. Oczy w kolorze szaroniebieskim, w dosc ciemnej oprawie. Pozbywajaca sie powoli kompleksow na punkcie nosa, ktory zawsze pierwszy wchodzi do pomieszczenia :P Dosc drobna, ale tak po kobiecemu - wiec wkurzona na producentow odziezy, ktorzy zapominaja, ze kobieta w rozmiarze 36 posiada biust i biodra (czytaj - koszule albo odstaja na plecach, albo nie dopinaja sie w miejscu strategicznym, spodnie odstaja w talii) :) W sezonie rowerowym strasze dzieci i rozbawiam doroslych kaskiem w ksztalcie glowy krokodyla. A ja dzisiaj doszlam do wniosku, ze trzeba by bylo sobie zalatwic OC, chociaz nie jest dla mnie obowiazkowe. W ramach inauguracji sezonu rowerowego pojechalam do najdalszego sklepu z mozliwych - czyli jakies 8 km w jedna strone. Droga prowadzi kolo dworca kolejowego, gdzie jest dosyc glupio pomyslane przejscie dla pieszych i rowerow - takie podzielone na 2, ze swiatlami na jednej polowce, przez ktore od strony dworca samochody wlaczaja sie do glownego ruchu. No i dzisiaj wlasnie na tamtym przejsciu, w momencie gdy wjezdzalam juz na jezdnie, wyjechala mi na pelnym gazie kobieta. Ja obydwa hamulce do dechy, nogi na ziemie, drift tylnym kolem - ufff, zatrzymalam sie... jakies 10 cm od boku jej auta... Kobita uchylila szybe w aucie, zaczela mnie przepraszac, ze jechala tak szybko, ze nawet nie zauwazyla roweru na przejsciu itd. Dobra, ja i rower w jednym kawalku, tylko trzese sie jak histeryk, u niej lakier nawet niezarysowany (udalo mi sie zatrzymac i uniknac zderzenia), nie bede robic afery. A wiecie, co bylo w tym najlepsze? Pierwsza mysl po ochlonieciu nie byla "moglo mi sie cos stac", tylko "kurcze, gdybym nie wyhamowala, a dodatkowo trafila na debilke, to musialabym sie niezle wyklocac, zeby nie probowala ode mnie wydebic oplaty za lakierowanie auta... kamer nie ma, moje slowo przeciw jej). Niby wina ewidentnie jej (to ona wyjechala z podporzadkowanej), ja jechalam z zachowaniem zasad bezpieczenstwa (nie walnelam w nia calym impetem tylko dlatego, ze znajac to skrzyzowanie jechalam na jakies 60% mozliwosci, a nie jak torpeda), ale nigdy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude kłaczki , niebieskie oczy , dość wysoka bo 177, może 178 .. włosy za łopatki ... ale zamierzam ściąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esh...ja p... /czasami tak trzeba wyrazic emocje/dobrze,ze nic Ci sie nie stało,Twoja szybka reakcja uratowała Cie przed niefajnymi konsekwencjami.Obowiazuje zawsze i wciąz zasada ograniczonego zaufania..wierzę Ci ze to zdarzenie troche Toba wstrzasneło..Ja miałam cos podobnego..tzn byłam na drodze głownej ,jechałam sobie spokojnie i facet samochodem wyjechał mi z podprzadkowanej praktycznie na mnie...tez zatrzymałam sie w ostatniej chwili cała rozdygotana.Wygladało na to ze facet sie albo zamyslił,albo mnie nie zauwazył. Fajnie sie opisałas,juz mam Twoja osóbke w głowie:) Kask krokodylowy mnie rozwalił :) Cisska nie scinaj włosów..włosy zawsze dodają uroku.No chyba ze chcesz cos zmienić :)Fakt niziutka to Ty nie jestes:) to te kiloski jakos sie rozkładaja na Tobie i chyba nie tak bardzo zle to wygląda Opiszę siebie,wzrost znacie mam czarne włosy do połowy ramion,duze piwne oczy i śniadą karnację U mnie kilosy rozkładaja sie równomiernie i nikt nie wierzy ze waże tyle ile waże..... A koszulka? i Mruhehe -opisywac się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziek:) Pikanterii dodaje sytuacji to, ze przytrafila sie mnie, ktora nie udaje krolowej szos - przestrzegam zasad, nie pcham sie pod samochody, nie jezdze tarnuje pieszych, mam oczy dookola glowy... No i poza kilkoma wrdenymi skrzyzowaniami z kiepska widocznoscia u nas latwiej jest zrobic garaz z dupy jakiemus pieszemu, ktory zasuwa sciezka rowerowa i nie reaguje na dzwonek niz wpasc pod samochod. Sorry ze sie tak rozpisuje, ale wystraszylam sie zdrowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak chyba bywa,ze temu co najbardziej uważa przytrafi sie własnie cos takiego...a temu co jezdzi jak pirat zawsze uchodzi...taki mały absurdzik.. szukam/a bo ja od szczęnięcych lat kocham dobre dźwieki../ czegos zeby Cie troszkę wyciszyc...może to,Esh wszystko wroci do rownowagi... -dla pięknej pani równie piękne panie o zjawiskowych głosach :) https://www.youtube.com/watch?v=M8avDsPmTzw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) Ja, jesli o muzyke chodzi, jestem zywym przykladem na to, ze sluchanie okreslonej muzyki przez kobiete w ciazy moze wplynac na gust dziecka. Ja niemal od poczecia bylam raczona Piwnica pod Baranami, Okudzawa, Wysockim, Cohenem oraz ogromna iloscia muzyki powaznej. I to jest to, czego slucham do dzis. Moze nie nadaje sie do sluchania podczas szybkiego marszu (do sluchania przy czytaniu czy cos tez nie, bo tego typu muzyka nie istnieje bez tekstu, na ktorym trzeba sie troche skupic), ale na takie po prostu wyciszenie jest tak samo dobra jak kawalek od Ciebie. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , sobotni wieczór to i muzyczka mile ''widziana /słyszana '' spokojnego weekendu wam życzę ... i trzymamy sie zasad rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Ja jestem chodzącą przeciętnością ;) Tzn nie wyróżniam się chyba niczym pod względem wyglądu z tłumu. Obecnie mam ciemne włosy długości do ramion, niszczone systematycznie i z uporem maniaka przez ostatnie kilka miesięcy (uparłam się że z szatynki zostanę jasną blondynką, co nie udało mi się mimo wizyty u fryzjera i kilku samodzielnych prób, w końcu poddałam się i żeby dać włosom święty spokój farbnęłam się na kolor zbliżony do naturalnego. Oczywiście rezultaty moich eksperymentów mam na głowie do dziś w postaci piór zamiast włosów :o). Acha dodam, że ostatnio podczas oglądania filmu w którym urzekła mnie grzywka pewnej aktorki, natchniona weną twórczą chwyciłam za nożyczki i wycięłam sobie coś co miało przypominać rzeczoną grzywkę :D Niestety efekt mnie przerósł i od tej pory upinam grzywkę spinkami do góry, co jest wyjątkowo niekorzystne dla mojej urody, ale muszę się przemęczyć dopóki nie odrośnie. Oczy- kolor szarozielony, ciemna oprawa, okrągła twarz. Lubię gotować, lubię grzebać w ziemi (sadzić kwiatki, itp), muzykę też lubię, zaraz sobie posłucham linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka czerwcowa
Ale Wam zazdroszczę, ja dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że do czerwca zrzucę co najmniej z 6 kilogramów , kupiłam sobie nawet therm line forte, podobno tłuszcz świetnie spala podczas ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomko,zyczę powodzenia :) Te wszystkie suplementy,spalacze mozna o kant d.. rozbić,uwierz,wiem co piszę..Szkoda kasy tak naprawdę. Esh,gust muzyczny całkiem wyborny :) Ja słucham głownie hard rocka i tego klasycznego i współczesnego,ale takze metalu ) rocka progresywnego róznych wariacji ..a takze cos lżejszego czyt.stary pop-rock z lat 80 ,duzo by pisać..zaliczyłam mnóstwo koncertów /raz byłam nawet w Jarocinie :))/ To prawda,dzięcię moje lubi bardzo AC/DC czy Ironów,bo mamusia będąc w ciązy pojechała na koncert Ironów :) No to na dzien dobry cos przecudnego dla ucha..Esh mam nadzieje ze Ci podejdzie :) https://www.youtube.com/watch?v=dg0FHmfoYGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulko Dlaczego nikt Ci nie wyperswadował zmiany koloru na blond? Masakra.. Dobrze,ze wróciłaś do naturalnego koloru,z czasem sie wzmocnią na pewno,tylko juz moze nie eksperymentuj :) Z ta grzywką to pojechałas na całego :))) Odrosną nie ma co lamentować. Dziewczynki a jak dzisiaj z jedzonkiem? u mnie na sniadanie 2 małe kromki orkiszowego z chudym białym serem na to rzodkiewka i szczypiorek Potem sie jeszcze okaże Pozdrawiam i wszystkim miłej niedzieli zyczę Potem może jeszcze zaglądnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety taki mam teraz okres w życiu, że eksperymentuję, głównie z włosami (zawsze miałam naturalne, zdrowe, długie)... ale chyba pora się opamiętać ;) Jak mi grzywka odrośnie to pójdę do fryzjerki, obetnie mi końcówki i może poprawi moje dzieło :P Z muzyki słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, zależnie od nastroju. Na mojej półce można znaleźć Bjork, Garbage, Beirut, Jamiroquai, Happysad, Beach House, uwielbiam polski rock, ale na imprezie to i Disco polo zniosę ;) A jak mam nastrój sentymentalny to słucham Anny Jantar :D Co do śniadania to u mnie dziś była jajecznica z dwóch jaj ze szpinakiem a do tego dwie kromki chlebka razowego i kawa z mlekiem bez cukru. Po wczorajszym dniu znów efekt na wadze :D Muszę się przestac ważyc codziennie, ale to już takie moje małe zboczenie.... Trzymamy się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulko,sniadanie super :) No wazyc sie najlepiej raz na tydzien..a tak na poczatku to schodzi woda,zawsze mnie to smuci.. disco polo? a to w ogóle mozna zakwalifikowac jako muzykę ? :)) nie jestem tolerancyjna jezeli chodzi o to cos :)Pozostałe rzeczy ok:) no ja tam o Jantas sie nie wypowiadam :)) wazne ze lubisz ,to ja z tamtego okresu wolę np Brekaut czy Zauchę,no ale o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszytkim :) ojej mam to samo , również ważę się codziennie .. przyznaję jest to dość męczące ... ale nie potrafię sie przestawić ..obięcuję sobie że dnia następnego nie stanę na wadze , ale... już na zajutrz niestety --dotrwać w postanowieniu swoim nie mogę :/ niedzieli spokojnej życzę .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGA GRUBCIU !!!! wróć do nas ... jeśli miałaś gorsze chwile .. która z nas ich nie ma ( ? ) ... głowa do góry , nic się nie dzieje .. ja , ostatnimi czasy również poległam , jadłam kilka dni , ale jak widzisz wróciłam na właściwe tory .. jeśli i u Ciebie było pod górkę , nie załamuj sie , nie poddawaj , zażegnać kryzys , wracaj do nas i na nowo walczymy !! ćzekamy na Ciebie , odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziele są moim utrapieniem .. podkradłam trochę mężowego obiadu :( .. i niby jem swoje jedzonko , ale jakoś tak więcej i częściej .. niech ten dzień się skończy ciężko , zbyt ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a autorka nawet miesiaca
nie wytrzymała, kolejny slomiany zapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki kochane. Wracam ja szefowa topiku marnotrawna. Jeszcze mnie kaszle, do tego stopnia, że wczoraj ratowałam się lękiem rozkurczającym oskrzela mojego syna. Po nim jak ręką odjął. Coś mi się wydaje, że na stare lata astma mi się przyplątuje:-( stwierdziłam, że rok 2013 będzie rokiem remontu generalnego Grubci, bo już tyle rzeczy we mnie szwankuje, że coś okropnego. Na dodatek dziś drugi dzień @ i powódź okropna. Za chwilę nadrobię zaległości w czytaniu i obiecuję nie znikać. Pozdrówki dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana Grubciu:) Troche nas zaniepokoiła to Twoja długa nieobecność,jak to dobrze ze jestes :)Poraz taka chorobowa,zimno u nas dzisiaj tak wieje ze chce łby pourywać,ale i tak byłam z Patyczkiem moim /synem/ na spacerku ponad godzinnym DUUUUŻOOO ZDROWIA ŻYCZĘ!! I BUZIAKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esh,nie jestem znawczynią twórczości Wysockiego,ale muzyka ta przepełniona jest niesamowitymi emocjami /rozumiałam troche tekst bo ja z pokolenia kiedy wówczas znienawidzony rosyjski był obowiazkowy i w szkole podstawowej i liceum/ Pozdrów kolegę,czapki z głów przed nim!! Cisska,no wiem ze niedziele nie sa łatwe,ale mogłas po obiadku wyciagnac mezula na spacer:)Zawsze spaliłabys to cos podebranego z obiadku męża :)Nic takiego,jutro wszystko wróci do równowagi Ja juz po kolacji /2 małe gotowane jabłka/ A Koszulka poszła już spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diety u mnie ok. Jadłam trochę więcej przed @, ale słodyczy nie ruszałam:-) Fajnie Was poczytać i dziękuję, że zaopiekowałyście się naszym topikiem:-) Koszulko oficjalnie Cię witam. A tak wogóle mam tyle myśli w głowie. Po pierwsze basen:-) nie chodziłam:-( i dopóki będzie ze mnie cieknąć nie wybieram się. A potem będę musiała prawie codziennie, żeby karnet wykorzystać. Po drugie jestem niewielką chodzącą kulką w okularach. Mam krótkie brązowe włosy ścięte asymetrycznie. Po trzecie pralka mi się zepsuła i mam nowe hobby, czytam opinie o pralkach, bo muszę nową kupić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachol
Witam ja też z Wami chcę spróbowac zdrowo się odżywiać i schudnąć! Moja waga to 80 kg przy wzroście 166 cm a w maju komunia mojego syna,a tu dalej żadnej motywacji więc sama jej wyjdę naprzeciw!!!!Czytam Was od jakiegoś czasu i chyba tu będzie fajnie z Wami.Pozdrawiam wszystkie panie na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachol
Aha włosy krótkie,grzywka po prawej stronie trochę dłuższa w kolorze bordo ni rubin,oczy piwne,ogólnie ze mnie duża babka jest,wzrost raczej niewysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×