Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3w1

podajcie dobry przepis na GOFRY które na bank wyjdą.

Polecane posty

Gość 3w1

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego przepisu zawsze nam wychodzą: 2 jajka 1/2 szklanki oleju 1 i 3/4 szklanki mleka 4 łyżki cukru 3 łyżeczki proszku do pieczenia 1/4 łyżeczki soli 2 szklanki mąki 1/2 łyżeczki cukru aniliowego. Ubić pianę z białek razem z solą,dodać żółtka ,przesiać porcjami mąkę z proszkiem d.p.,dodać cukry,mleko i na końcu olej.Dokładnie wymieszać i piec gofry.Przepis mam z ulotki dołączonej do gofrownicy i sprawdza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3w1
wielkie dzięki, jutro wypróbuję. Jak jeszcze jakieś macie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
ja ostatnio zrobiłam z tego przepisu i wyszły naorawde super. 0,5 kg mąki 2 jajka 0,5 szkl cukru 1/3 kostki margaryny,ok 1-2szklanek wody. łyzeczka proszku do pieczenia Z białek ubić piane i dodac do reszty wymieszanych składników Przepis przepisem ale jednak duzo zalezy od mocy gofrownicy.Im wieksza tym gofry wychodza lepsze. Pierwszy raz mi wyszły naprawde super chrupiace gofry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Zeby gofry byly smaczne to musi byc dobra gofrownica, bo jak jest jakas badziewna to chocby ciasto bylo nie wiem jak dobre to i tak wyjdzie klucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3w1
hej jeszcze nie rozbiłam żadnego z tych podaliście ale postaram się w weekend.Mam gofrownicę,opiekacz i grilla w jednym moc 750 FIRST Austria. Zrobiłąm za to z gotowej mieszanki aby właśnie sprawdzić gofrownicę i te wyszły idealne,ale nie chce robić więcej z gotowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlynia
A ja dzisiaj zrobiłam pierwszy raz w życiu!!! I wyszły super. Zrobiłam z prostego przepisu znalezionego oczywiscie w internecie :-) Składniki: 2 szklanki mąki 2 szklanki mleka 1 łyżeczka proszku do pieczenia szczypta soli 1/3 szklanki oleju 2 jajka, żółtka oddzielone od białek Rozgrzać gofrownicę. Wszystkie składniki oprócz białek ubić mikserem na gładką masę. Białka ubić na sztywną pianę i delikatnie wymieszać z ciastem. Piec w gofrownicy na rumiano - około 2-3 minut, podawać z bitą śmietaną lub ulubionymi dodatkami Gofrownicę mam o mocy 1300W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja robie od lat z takiego
2 szkl mąki 2 jaja 2 szkl. mleka łyżeczka proszku, cukier waniinowy Odrobina oleju. MIODZIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×