Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
hej dziewczyny, mogę się do Was przyłączyć? W tym roku skończę 21 lat i jestem w 13 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6 latki dziękuje za słowa wsparcia i gratuluje kolejnej córeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omijacie obraźliwe posty
a temat sie utrzyma. tylko musicie nie zwracac a przede wszystkim nie odpowiadac na głupie komentarze,jak bedziecie odpowiadac to sie zacznie to co w kazdym temacie. a chyba potraficie omijać i pisac miedzy sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Oczywiście każdy może dołączyć. Wkoncu po to powstał ten wątek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy ciężaróweczke ale brzuszka to jeszcze nie widać pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Do omijajcie obraźliwe posty: oczywiście że sie da. Jak sie chce to wszystko można.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
nie, jeszcze nie. :D Ale niedługo będzie i już się nie mogę tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerokim łukiem omijam złośliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Obraźliwych komentarzy nie czytam, bo nie interesuje mnie zdanie niedojrzałych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dopiero w 5miesiącu się zaokrąglił brzuszek, a i tak cała ciąźę mialam mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dopiero w 5miesiącu się zaokrąglił brzuszek, a i tak cała ciąźę mialam mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ciężaroweczka nigdy nie wiadomo że brzuch szybko zrobi sie widoczny. U mnie Brzuszek pokazał sie dopiero po 27tc. Wcześniej nic kompletnie nie było widać. Jedynie żyły na piersiach widoczne sie szybko zrobiły. Dzisiaj zaczynam 36tc a brzuch nadal malutki że wszyscy myślą że to dopiero początki ciąży. Mimo że szczupła jestem a większość osób mówi że u szczupłych szybko brzuch widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, ja przytylam tylko 8kg, a julka 3890g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Wiem , że będę musiała jeszcze poczekać, ale ja to zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-nataleczki
hej dziewczyny. jestem 22 letnia mama 8 miesiecznej Natalki. To moja druga, planowana ciaza. W pierwsza zaszlam majac 18 lat, ale niestety dzidzius urodzil sie w 30 tc i nie przezyl;( Mimo ze nie mamy wystarcajacych warunkow na dziecko, nie moglismy sie pogodzic z tym co sie stalo pare lat wczeniej, na szczescie sie udaloi mamy piekna coreczke. niektorzy mnie krytykuja, ze zle zrobilismy, dziecko musi miec warunki itd, ale ja mam to gdzies, nie zaluje ani chwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja właśnie dużo Przytylam bo już 10kg ale jestem wysoka do tego byłam szczupła i jakoś tak sie to rozłożyło wszystko... A corcia mala bo tydzien temu miala tylko 2100 i lekarz mówi że raczej nie będzie większa niż 3kg. Ale wiadomo że usg może sie mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję bardzo. 30tc to już duźa dzidzia. Co to znaczy wystarbzające warunki? To pojęcie względne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
mamusia-nataleczki nie przejmuj się tym co mówią, cieszcie się dzidzią. A według mnie dziecko dużo lepiej czuje się w ciepłej i kochającej rodzinie niż w bogatej nie zwracającej uwagi na jego potrzeby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mamusia- nataleczki przykro mi z powodu pierwszego dziecka. Dobrze że tym razem wszystko sie udało i jesteś szczęśliwa mama. Gratuluje odwagi bo ja chyba bym sie nie zdecydowała na dziecko nie mając warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia-nataleczki
mieszkamy z tesciami, ja nie pracuje, maz zarabia niewiele i nie stac nas na wynajem czy kupno mieszkania. gdyby ie pomoc rodziny nie dalibysmy sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
A ja właśnie muszę przytyc, bo obecnie mam niedowage. Ale przy moim narzeczonym to nie będzie trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
DaGa rozstepow nie mam i mam nadzieję że sie nie pojawia. No ale jak jednak będą to trudno... Te wszystkie kg sie rozłożyły trochę w brzuch, biodra trochę tyłek. No i piersi bardzo szybko rosną. Teraz to mam wrażenie że są ze dwa kg cięższe mix były. Już są duże a nie wyobrażam sobie co będzie dalej. Mamusiu natalki dobrze że chociaż macie wsparcie i pomoc rodziny bo to naprawdę dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwafakafaks
już tłumaczę czemu mi was szkoda: bo moim zdaniem wasza decyzja pozbawiła was fantastycznego okresu w życiu. zdaje sobie sprawę, ze nie dla każdego tak samo to wygląda, ale ja nie wyobrażam sobie ledwo po wyrośnięciu z dzieciństwa brać sobie na głowę tak wielką odpowiedzialność i obowiązek jak macierzyństwo. czas między skończeniem szkoły a założeniem rodziny to czas kiedy można naprawdę wiele zdziałać - poznawać ludzi, uczyć się, zdobywać zawód, imprezować, zwiedzać świat, kształtować siebie i swój charakter. oczywiście, że można to samo robić z dzieckiem ale z pewnością z mniejszą dawką szaleństwa czy spontaniczności. ja bym z kilkuletnim maluchem nie pojechała autostopem, na festiwal muzyczny, na stypendium zagraniczne, na romantyczny wypad pod namiot. oczywiście możecie powiedzieć, że będzie na to czas jak dzieci podrosną - tylko że wtedy większość ludzi w waszym wieku będzie miała małe dzieci co z kolei ich ograniczy. a na koniec najważniejsza rzecz - jak myślę o sobie 17-letniej, 18 czy 19sto to zupełnie inne rzeczy w drugiej osobie były dla mnie ważne niż są teraz. wydaje mi się, że pytanie o zalety młodego macierzyństwa nie powinno być kierowane do dziewczyn które mają roczne czy trzyletnie dziecko, same mając lat 20 tylko do kobiet koło 40stki które wcześnie urodziły, żeby wam powiedziały z perspektywy czy tak to wesoło wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teQila;)
21 lat, 1,5 roczne dziecko i 39 tydz ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to już niedługo kolejny bobasek? Co na to starsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika 20
mam 19 lat i roczne blizniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×