Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)

Witam. Pomyślałam że fajnie było by stworzyć taki topik dla młodych mam. Zauważyłam że dużo osób tutaj krytykuje młode dziewczyny w ciąży.. Tu będzie inaczej. Dołączy ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Malwina
krytykują sfrustrowane i mało inteligente osoby....z klapkami na oczach i każda odmienna rzecz je oburza. Ja stałam się mamą dopiero w wieku 35 lat, ale to też był mój wybór, wcześniej tego nie wyobrażałam sobie :) Ale uważam ze tak samo dziewczyna 19letnia może być dobrą mamą - wiadomo, inaczej podchodzi do dziecka i ogólnie do spraw związanych z nim, ale nie znaczy że gorzej albo lepiej :) powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Może na początek ja zacznę i napisze że rocznikowo mam 19lat ale skończę dopiero w grudniu. Jestem w 36tc i spodziewam sie córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lipcu tego roku będe miała 20lat i mam roczną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkai
no ja mam trochę inną sytuację bo już jestem mamą prawie od 2 lat a mam 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a to była świadoma decyzja? gratuluję odwagi. ja bym się nie zdecydowała. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witaj DaGa12 w Twoim przypadku dziecko było planowane czy raczej wpadka? No i jak sobie radzisz żeby to wszystko ogarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkradłam mi się pomyłkam, koncze w tym roku 19lat, jestem rocznik 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Niuniulkai to nie inna sytuacja. Wkoncu też jesteś młoda mama.;) LaMania- u mnie to była świadoma decyzja. Kocham dzieci i bardzo Chcialam mieć w domu takie malenstwo. Z chłopakiem jestem już Dlugo, mamy warunki, ja uczę sie zaocznie a on ma dobra pracę więc sie zdecydowalismy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że wpadka ale jaka kochana a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwafakafaks
ja nie krytykuję, mi jest was tylko szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Jak jesteś rocznik 93 to dobrze napisałas że kończysz 20. Ja jestem rok młodsza bo 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzimy sobie dobrze, skończyłam szkołe. Teraz studia zaoczne. Wybrałaś już imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Kwafakafaks czemu niby jest Ci szkoda? DaGa ja na szczęście uznałam że jestem gotowa i sama sie zdecydowałam. Żadnej wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychacz..
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No właśnie z imieniem jest problem bo nie możemy sie na nic zdecydowac. Ale jeszcze zostało trochę czasu. Myślimy nad Nadia. A Twoja jak sie nazywa? Hyhy-skoro tak piszesz to znaczy że nie wiesz ile szczęścia, radości i miłości potrafi dać taka mała istotka. To że ktoś ma dziecko w wieku np 20 a nie 40 lat nie znaczy że jest gorszy albo że sie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusiu ja też okazałam się gotowa do macierzyństwa choć nie planowałiśmy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkai
do młoda mamusia no to powodzenia , ze się zdecydowałaś ( ja wpadłam miałam wtedy 18 lat )Nikt z rodziny mi z rodziny nie pomógł jedynie cały czas mogłam liczyć na ówczesnego chłopaka. z początku było dosyc ciężko, nie miałam pojęcia jak zajmowac się takim maleństwem, jednakże cały czas chciałam, dać jej tego czego ja w dzieciństwie nie miałam miłość , czułość i wychować na dobrego człowieka. . Jak mała miała 6 miesiecy to jej babcia, a moja mama przypomniała sobie że ma wnuczkę i jest teraz najlepszą babcią na świecie ,oraz przypomniała sobie, że ma mnie i jestem jej córką i nadrabiamy teraz stracony czas z dziecinstwa W marcu córka kończy 2 lata. A ja niedawno wyszłam za mąż za jej ojca , jestem na 2 roku studiów zaocznych , pracuje na pół etatu ;) wiec jak się chce to się da tylko trzeba mieć wsparcie bo sama? nie dałabym chyba rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mi też podoba sie imię Julka ale teraz wszędzie same Julki.;) no ja sama też nie jestem. Wiem że dam radę zająć sie dzieckiem bo swego czasu dużo zajmowałam sie kuzynka no i mam brata który ma 17 miesięcy więc wielu rzeczy sie nauczyłam. Mam wsparcie w chłopaku, jego rodzicach którzy we wszystkim próbują nam pomoc i oczywiście moja mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy sami ale jak trzeba to wożę małą do mamy mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
My mieszkamy z rodzicami chłopaka w jednym domu ale osobne mieszkania. Tzn oni na dole a my sobie zrobiliśmy na górze pokoje i kuchnię. Jeszcze tylko z łazienki korzystamy wspólnie bo wiadomo że żeby od podstaw zrobic łazienkę to trzeba trochę pieniędzy. Ale z czasem powoli sie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już niedługo przestaniesz tu zaglądać;) jak się mała urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny całym serduchem jestem z wami ;) Urodziłam córe mając 18 lat :) teraz skończę 25 i spodziewam się drugiej córeczki :))) Cieszcie się macierzyństwem a na wredoty nie zwracajcie uwagi ;) życzę wam powodzenia i pociechy z maluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Nie będzie tak źle.. Może na początku zanim sobie to wszystko ogarnę i poukładam nie będzie zbyt wiele czasu ale później jak już wszystko rozplanuje to i chwila na odwiedzenie forum sie znajdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mama 6 latki bardzo dziękuje za miłe słowa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×