Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Czy są tutaj panowie 30+???

Polecane posty

Gość john40
Jakoś mi to nie pasuje...subtelna...delikatne paluszki...hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem słaba fizycznie... tak mówi każda kobieta, do póki nie zostanie dobrze przerżnięta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak jest Androgen - ale nie zostałam jeszcze zaskoczona...chociaż słyszę obietnice... a co mają moje paluszki wspólnego z analem?bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
No niby nic....żona na anal nigdy się nie zgodziła,z kochanką zrobiliśmy to raz...tak z ciekawości...i więcej już nie,jakoś nas to nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle słodka słowianko ze ja Cie zaskocze, tym co zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam ,że slowianka musi najpierw sama zadać sobie pytanie czy wie czego chce ? bo trudno znaleźć to coś jeśli mnie wiadomo czego się szuka :) nie mówię tego złośliwie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas haha z gg
ciekawe jak fajnie mozna zaskoczyć naszą słowiankę galeriankę ;-/ hmmm... kazdy z nas pewnie kilka sposobów zna. panowie zaproponujcie coś na deser dla naszej żonki... tak ładnie Was tu gości w swoich progach... co myślicie? jakie zaskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Słodka...czego nie robiłaś a chciałbyś zrobić ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Ta dziewczynka sobie robi tutaj jakieś hi hi z Was,a wy wpadacie w euforie.Nic konkretnego nie ma do zaoferowania bo jeszcze ma mleko pod nosem.Szuka,chce i właśnie tylko muli bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem konkretny czasami aż za bardzo -tak mam . łamać granice uwielbiam (tylko bez jakiegoś gejostwa ,fekaliow ,itp ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Tak z nudów przejrzałam te posty i normalnie dla mnie to szmatławiec.Podaje telefon itd.to już z nią jest bardzo źle.W realu nie potrafi sobie poradzić i tutaj szuka kogoś,a nawet nie wie kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokra chętna...zdziwiłabyś się, jaki był odzew - znam ich wszystkich właściwie, wiem jak wyglądają...to już właściwie dobrzy znajomi i dobrze mi w tym towarzystwie - a Ciebie nikt nie zapraszał...zazdrościsz - załóż własny topik i nie pokazuj publicznie że nie wiesz, jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Słuchaj dziewczyno nieraz tu zajrzę,ale by facetów wyrywać nie.Mam dość w realu i nie podniecają mnie zdjęcia czy szeptanie do słuchawki.Powodzenia w swoich dewiacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas haha z gg
hmmmm ciekawe ciekawe.... jak to się wszystko skończy. prawda jest taka że kobieta lubi mieć ręce pełne roboty.... czy to klikając na kafe czy w innej sytuacji... a moze klikanie na kafe jest grą wstępną do tych innych sytuacji... od tego jest forum wiec niech zainteresowani sobie piszą a nie zainteresowani wejdą di działu testy auto moto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze jedno mokra - w realu mam męża...jeśli byłabyś inteligentna, zrozumiałabyś, jaki był powód założenia tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokra chętna ...
Co to za frajer Cię jeszcze trzyma w domu.Musi być naprawdę przymulony.Nie dziwię się z jakim przystajesz,takim się stajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wiem może słowianka i jej mąż tak samo robią ale cóż co zrobić rób jak uważasz uważaj jak robisz słowinka bo jak na moje nie dorosłaś do swojego wieku a szukasz facetów30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to ma być zabawa ,rozrywka a nie szkoła z nauczycielem i wystawianiem ocen . ja do slowianki nic nie mam ! chciała topik ma topik .każdy może . wczoraj się napilem z nią brudershafta ,zaprosila do domu ugoscila spragnionego :) jest ok . trzeba mieć do tego dystans ona nie rozumie mnie ja chyba rozumiem ją -nie ważne -szacunek jest . slowianka jest nasza i krzywda jej się nie stanie .! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×