Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy

odczytałam jego wiadomosci -5 innych kobiet ...!

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
ale jak ,nie mam pomysłu ... do tych bab co maja rodziny to by sie przydało meżów poinformowac - tylko dzieci szkoda bo nic nie zrobiły a by ogladały kłotnie matki i ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaaaaaaaak to rozegrać pom
Mialam to samo :P nic nie sprawdzalam i potem szok :P dzis ciesze sie ze nie mam aids:) a jego byle biora psychotropy. Przyznal sie do wszystkiego po 8 browcach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
dalej ,cos mocniejszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
nie zaluj innych mogly myslec jak na boki skakay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
to znaczy -- psychotropy ? i piwo hmm no spoko powinnam dac rade ale skad to wziasc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
wes go zapros jak przyjedzie daj mu hmm saatki i w niej troche tego olejku potem jak zje to zrob awanture i wygon zeby ci kibla nie obsral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
mówisz nie patrzec na innych ,fakt ze powinny byc przy męzu a nie przy frajerze i mu ...nie zaufam juz nikomu jezu zebym tylko nie była chora ,gdzie badania moge zrobic ?? jezu przeciez ja nic nie zrobiłam zeby jeszcze sie okazalo ze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaaaaaaaaak to rozegrać pom
Szybko sie zorientowalam, :D mialam wtedy 18 lat.a jego eks byla w psychiatryku :P Koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
jeszcze nic nie wiesz czy jestes chora. idz jutro do lekarza i popros o skierowanie na badania na choroby weneryczne a na hiv to sie robi w jakis placowkach chzba bezplatnie i anonimowo ale podpytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
on sie nie przyzna za nic na swiecie - nie ma szans ..musial by sie ak załtwic zeby niczego nie pamietał ,ale takie ilosci to ja bym nie dała rady mu towazyszyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
po co Ci jego przyznawanie zaaden facet siee nie przyzna wiem jak siora sie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
ten wyzej to podszyw i sory za takie posanie literówki i inne nie potrafie zebrac mysli a na litery to juz nie patrze nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
masakra i co piszesz do tzch bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
no tak po co mi jego przyznanie -fakt przeciez i tak mi nie wytłumaczy dlaczego to mi zrobił , a tego olejku rycynowego to on nie wyczuje ? jeszcze do lekarza trzeba isc i sie tłumaczyc ,jak ja mam sie czuc -pomysla ze naa ulicy pracuje ..masakra poprostu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
dzis nie poczekam az wróci niech bedzie na miejscu ...a bedzie tak okolo 18 stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
po co ma tak mzslec powiedz ze chuj zdradzil i chcesz sprawdzic. nie wiem wlasnie popatrx w necie co pisza na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
o kurde to sie naczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
czas tu i tak juz niczego nie zmieni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
najwazniejsze to niezalamywac sie to trudne ale to on jest idiota i niczm nie zasuzylas na to wszystko, dobrze ze teraz wiesz wszystko a nie dopiero po wspolnym zamieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profondorosso
Posluchaj, zagraj glupa przy nim, na poczatku nic mu nie mow a laskom powysylaj kopie wszystkich jego wiadomosci .Juz one sie z nim rozprawia , a ty bedziesz miala niezly ubaw. Nie ma to jak obserwacja desperata z ukrycia...... Nie informuj zadnego z malzonkow tych kobiet itp, to juz byloby chamstwo z twojej strony, przesada i to mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
moze i chamstwo ,ale czy byly one ok dla swoich mezów biorac od niech wyplate na wspolne zycie mowiac kocham cie A doszine wczesniej były z nim w lózku ? przynosiły mu ciasteczka ,pierozki itp ,wlasnie doczytalam a on cestowal mnie mówiac ze od mamy hmm.. wlasni robie kopie wszystkiego ,sporo tego jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna historia
no ładna historia - ja dobrych parę lat temu też miałam podobną sytuację.... była zakochana - 1 miłość, i znalazłam jego konto na sympatii.... była jedna , druga rozmowa przepraszał mówił że już nie będzie ja głupia wybaczałam a on mnie zostawił.... był na tyle bezczelny że mnie jeszcze zwodził i wybrał się ze swoją nową panią na imprezę gdzie ja byłam i on o tym dobrze wiedział. Jakoś tak wyszło ze zaczęłyśmy rozmawiać (ona do mnie podeszła ) i okazało się że on ją też oszukiwał.... Panna się tak na nim zemściła że mu w pięty poszło o wszystkim mnie informowała, ja co prawda już nie byłam do końca tym zainteresowana ale to mnie z niego wyleczyło raz na zawsze chciała się nawet ze mną zaprzyjaźnić ale po co komu taka znajomość.... No ale miała tupet i zrobiła go na szaro :) radze pomyśleć jednak nad zemstą bo nie daj boże jeszcze będziesz miała przez dziada problemy zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjkjbdvv
i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
Myslalam ze jakos ochłona do rana ,ale wcale tak nie jest ,nie wiem jak sie zemscic ,nie wiem jak mam to rozegrac , przeraza mnie ta wizyta u lekarza ,ale cóz lepiej teraz ,tylko na wyniki a aids bedą najwczesniej za 4 tyg a pozatym 100% pewnosci bede miała za 3-4 mc bo wtedy dopiero moze sie okazac ze jednak --jak zyc teraz przez 4 mc z ta swiadomoscia ze nie wiadomo ,przeciez ja mam dzieci ,chce normalnie zyc ,usmiechac sie ,-matko nie ogarniam tego .On bedzie sie super bawił z kolejnymi a ja zwariuje z niepewnosci ze cos moze byc nie tak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
nigdy nie myslałam o tym ze bede miała chcec na zemste na kim kolwiek ,i nawet nie mam pomysłu ,zawsze raczej starałam sie pomagac innym jesli byli w potrzebie a teraz prosze jak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
moze podac jego namiary na portalach gejowskich - tylko co to da juz sama nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demani ma rację. Najpierw umów się z nim, a potem umów na ten sam termin te wszystkie laski. Należy mu się kara, one też powinny wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
do dwóch mam numer tel spisałam sonie hehehe a do innych to tylko z fejsa ale obawiam sie ze któraś zadzwoni do niego i mu powie ,ze jest spotkanie i w tedy dupa wyjdzie ,ale mozna spróbowac w koncu i tak nic nie tace jakies inne pomysły ktos ma ? plis ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
Dajcie jakes pomysły ,moze ktos wymysli cos dobrego - dzwonił do mnie nie odebrałam nie wiem co mam mu powiedziec udwac ze nic nie wiem i pisac do tych innych zaplanowac zemste ale jaoa na szybko .... dawac pomysły ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mama ani młoda
jej i jak tam sie trzymasz wymyśliłaś coś? ważne że do lek poszłaś:*! nie martw sie tym teraz będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×