Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy

odczytałam jego wiadomosci -5 innych kobiet ...!

Polecane posty

Gość mezowie tych kobiet
tez powinni wiedziec jakie maja puszczalskie. bez wachania im tez podeslij wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
probuje sie dostac do jego tel ,ale on czujny jest ,obmyslam jak dostac tel w swoje łapki wtedy miałabym namiary na wszystkie , on ma nikia grafite czy jakos tak wiem ze mozna przesylac dane z tel na inny tel ktos moze zna jak to diała ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
na pohybel skur... no własnie ze sie nie boi ale on pewnie wychodzi z załozenia ,ze one same w razie wpadki nie pisną ani słówka kto to jest ..wiec jedzie na pewniaka bo on nie mam nic do stracenia a one maja wiele wiec będa dbały zeby nigdy sie nie wydało .. pozatym nie wiem czy wszystkie to męzatki, dwie napewno , a reszta nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
a wiec idac tym tropem dalej czyt odczytujac jego wiadomosci dowiedziałam sie ze wstepnie spotkanie było umówione na dzis wiec nie omieszkałam wpasc na chwile do skurwela , no cóz byłam bardzo głodna wiec sie pochwalił ze ma pyszne kotleciki .Wiec jak wiadomo uwzgledniłam to w zawartosci swojej torebki hmmm Kotleciki były pyszne ale jakos juz nie byłam głodna wiec dorobiłam troszku przypraw ...wiedzac ze umawial sie z inna był bardzo niecierpliwy bo czas gonił wiec nie miał nic przeciwko jak sie szybko ulotniłam ,mówiac ze musze cos bardzo pilnego załatwic . Kotleciki zostały na patelni odpowiednio doprawione Wiec Panna podjechała i pewnie na obiadek trafiła .. Wiec dzwonie dzisiaj i pytam jak sie ma i cz sie spotkamy ,na co Pancio odpowiada ze bardzo sie zle czuje i w nocy nie spała bo ma ostra grype (sraczka ) Wiec nie chcac mu przeszkadac zostawiam temat spotkania na dogodny ( zdrowy ) termin . Jutro poniedziałek wiec do pracy o 5 musi wstac ,mysle ze dzis tez zbyt nie pośpi ,a rano nie otworzy auta o 5 rano i zamek do wymiany o juz widze jak mu nerwy puszczaja , dajac mu chwile wytchnienia poczekamy do kolejnego weekendu -wtedy poinformujemy dwie panienki a kolejne w odstepie 2 dni trzeba dozować przyjemnosci - na samym koncu poinformujemy Męzów - tak na poczatek a reszta pózniej zeby tak łatwo sie nie zakonczyła nasza znajomosc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu Mayorka
poczytamy, poczytamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnnnadziewczyna
Przeczytalam te twoje posty i wiesz........................JA CI NIE WIERZE! Mnie tez facet tak zrobil, nawet nie milam sily kompa wlaczyc,lzy i bol nie pozwalaly normalnie myslec, nie wspominajac juz o zemmscie w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnnnadziewczyna
To taki bol,i rozczarowanie ze brak slow by opisac,po pewnym czasie ocknelam sie z tej agoni,ale jeszcze dzis mam pozostalosci potym co zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnnnadziewczyna
Do wszystkiego sie przyznal,ale jego slowa ranily serce , nie chce go widziec, nie chce go slyszec ,nie chce nigdy czegos takiego przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech mnie ogarnia
Zemsta? Powiedz mu że jesteś w ciąży:P Albo lepiej! Poinformuj je,ze masz hiv i że to on Cię zarazil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnnnadziewczyna
Wiec,ja Ci nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnnnadziewczyna
Najlepsza zemsta jest , miec swoje zycie i byc szczesliwa, ale na to potrzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
nie odpuszcze mu tego ,chocby dla samej satysfakcji swojej ,poczuje sie lepiej , a nie bede płakała w poduszki i użalała sie nad swoim losem piszac do niego esy ..to bezsensu i tak niczego nie zrozumie ,chciałabym zrobic takie zawiadomienie o pilnym badaniu na obecnosc wieysa hiv ale nie wiem jak to moze wygladac posłałabym mu na koniec ..pocztą a moze jeszcze tym wszystkim panienkom zwłaszcza mężatkom i ich połówkom ..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
smutna daj maila to ci wysle co mam -a uwiez bedziesz miała co cztać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ich telefony to zadzwon anonimowo i spotkajcie sie wszystkie,bedzie o czym rozmawiac hi.hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
Smutna -moze i ta twoja zemsa jest dla ciebie ukojenie ok rozumiem ale sie pytam jak mozna zejsc z jednej i za godzine całowac mnie w czoło i mówic ze on jest pewien ze chce reszte zycia spedzic ze mna i zapewniac mnie ze jest na 1000% przekonany -powiedz czym zasłuzyłam sobie ??/ muwisz ze bolala tak i boli cholernie ale zostawiajac jego tak poprostu on bedzie dalej tak robił z kolejnymi az w koncu naprawde cos złego sie stanie ,to sa kobiety które maja dzieci małe ,jedna ma córke 6 alt!!! On tam do niej przyjedza i miesz w glowi tedo dziecka -wiedzac o tym ze ma jej matke w dupie !!!wiec dlaczego to dziecko ma ogladac Wujka mamy -przeczytałam ostatnio ze jej córka bardzzo go polubiła Powiedz jak mozna krzywdzić swiadomie tyle osób ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
sory za literówki - jak pisze o tym to mnie rozsadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
jedna z nich wie ze on sie ze mna spotyka !!!!! no zesz kuzwa to juz jest cios ponizej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta na zimno
fajny plan; a on nie pracuje przypadkiem w Płotach? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
no no ,moze pracowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
w NS napewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta na zimno
myślałam o ND, bo tylko to znam w tej okolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
mówisz o tej bazie co strajk był jakis czas temu ? głosno było o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta na zimno
A swoją drogą to niezły z niego fajansiarz. I faktycznie tylu osobom d...ę zawracać, nie wspominając o dzieciach. Kawał g**jka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta na zimno
Ooo, dokładnie - ten strajk to to. Szkoda, bo dałabym Ci kilka tygodni na realizację niecnego a potem podpytała co to może być za czarodziej. I może dalszy ciąg jeszcze chłop by miał. Chociaż faceci sa ponoć solidarni... Tak czy owak współczuję i nie zazdroszczę. Obyś za parę lat wspominała to jak III część filmu "Och, Karol".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
moze go znasz ? hehe swiat jest mały imie M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
wiemze imprezowal w tym hotelu obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta na zimno
fakt, słyszałam, że jest tam jakiś hotel ale nie miałam "przyjemności" :-P myślę, że to byłby zbyt duży zbieg okoliczności, żeby go znać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezelo to prawda to autorka boska ;)) i trzymam mocno kciuki za kolejne zemsty i bede czytała ;)) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
czasem tam zagladam do Płot na ulice tam zaraz przy szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×