Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy

odczytałam jego wiadomosci -5 innych kobiet ...!

Polecane posty

Gość gwiezdny pyl
nedzne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel skur...
A ja tam trzymam kciuki i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
zadzwonił do mnie tak 8 rano i był wku ny na maxa bo mu sie zacioł zamek w aucie i on myslała ze moze przymarzło ale ze nie miała czasu to otwozył od pasazera i tk dojechała do pracy ,a tam próbowała otwozyc i sie kluczyk złamał :) to juz planowane nie było - wyklinała na czym swiat nie stoi no i dała do robienia chłopakom bo przeciez nie ma czasu ,mówił ze zle sie czuje ale juz mu mija (a szkoda ) generalni stwierdził ze tem weekend miała przesrany( chyba zasrany współnie z lalunia num ? zebym to wiedziała który ona ma num .) i jakis pechowy . Oj tam Oj tam zaraz bedzie kolejny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
poprawka miał ,myslał ,co ja ciagle dodaje albi A albo zjadam te litery ..matko sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
Wiec rozmawiała juz sobie z jeda z nich ,:) nie mogłam wytrzymac i mnie poniosło nie spotykam sie juz znim ,ostatni jak sie widzielismy nie mogłam sie nawet do niego przytulic zeby wygladało ze jest normalnie - nie dałam rady -a on jeszcze chciał sexu - blle ,juz nie dało sie ukryć ze - kuzwa nie mogłam słuchac jego kłamstw ,pozatym znalazłam cos jeszcze u niego i to juz mnie dobiło ,ale nic nie powiedziałam ,ze wiem ,,, tej przesłałam wszystkie wiadomosci -wk..a sie na maxa bo jej mówił dokładnie to samo teraz zostały kolejne do poinformowania ,ale juz wiem ze pisze z kolejna nowa !!! ja pierdacze co za typ a nowa lala mu swoje focie wysyła w bikini -zonk ,nawet nie sadziłam ze tak szybko kobiety ida na całosc jeszcze sie nie spotkali o tu focie w bikini - masakra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsolqq
ale trafilas na frajera:O wspolczuje,daj mu taka nauczke zeby na zawsze Cie popamietal,szkoda ze wszystkie razem sie nie spotkacie i zrobicie mu niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
Nie spotkamy sie wszystkie razem ,bo kobiety traktuja sie jak wrogów :( zamiast jednoczyć w takich sytuacjach to wolą wyzywanki i bóg wie co jeszcze .Przykre bo on wykpi sie jakim kłamstewkiem i bedzie po sprawie -stwierdzam ,ze kobiety po takich informacjach strzelaja sobie same w serce i jeszcze sa zadowolone ze ten ,,jedyny" została przy niej . Wiec teraz nie powinnam miec oporów przed info do mezów tych kobiet -niech wiedza a co mi tam ,moze to nauczy co niektóre siedziec w domu i nie ogladac sie za innymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m c
czeky na ciag dalszy po weekendzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel skur...
Niech gadowi w pięty wejdzie...ale debil! ..Trzymam kciuki cały czas i również czekam na dalsze 'doniesienia'. Trzymaj się kochana i bądź silna, ciekawa jestem jak mężowie zareagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhfeccs
Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy sposób,na zimno,zresztą wszystko prawdopodobne-do każdej z tych kobiet wyślij maila, z tekstem,że dowiedziałaś się o tej sytuacji i że są pdoejrzenia zarażenia HIV.I ty radzis tym paniom,żeby się przebadały,bo ty już to zrobiłaś,czekasz na wyniki. Gwarantuję,że szybko skonczą z nim a i on będzie miał nauczkę.Sposób pewny,sprawdzony.ahoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
powiem tak ,troche sie obawiam czy pisac tutaj ,bo swiat mały przeciez,i jakos tak dziwnie mam wrazenie jakby cos podejrzewał . ale to może tylko moja wyobraznia wysłałam wiadomosc do jego ,,kolezanki " z która miał kontakt jeszcze duzo czasu przed moim poznaniem , a ze kobieta ,,goraca " to mu taka jazde zrobiła ,ze masakra - ja oczywiscie nic nie wiem z oficjalnego zródła heheh a poinformowała mnie dziewczyna do której napisałam jako pierwszej -rozmawiałysmy ze soba ... wiec ona tez udaje ze nic nie wie ,a kontaktujemy sie cały czas .... pozatym ,,padł" mu samochód hmmmm dziwne prawda i jeczy teraz ze musi 1500 na skrzynie biegów ,,wysrac " JAK mi kuzwa przykro - że nie jest mi wcale z tego powodu przykro .... hmmmm - jutro kolejna dawka czyli kolejna kolezanka - emocje dawkujemy pomalenku ,nie wszystkie na raz ,stopniowo ,pomalatku ,ale do przodu heheheh .Teraz znów na wyjazd na 2 tyg i sie zastanawiam czy pisac jak go nie ma czy zaczekać z info jak bedzie na miejscu ,bo jak sie wk wi kolejna to on jest poza granicami kraju ,wiec moze zlac i nie odbierac tel ,a jak bedzie na miejscu ,to panna moze go odwiedzic osobiscie i ----hmhm doprowadzic do rozmowy a tego to no nie zniesie hehhhe . J a dalej czysta i niewinna , hehhe widze co sie dzieje ,wku..ny na maxa był w ostatni weekend ,pozatym zblokowałam mu fejsa ale teraz sie zastanawiam czy to bylo potrzebne ... hmmm no cóz nie mozna miec wszystiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
jak juz pisałam rozmawiałam zjedna z nich ,ale ons teraz koniecznie mi pisze ,ze chce sie spotkac ,bo cos jej tu nie gra ---no zesz kuzwa jej nie gra ,to ze ją tez walił po rogach ??? no nie moge uwierzyć -kobiety sa naprawde nie do ogarniecia ja się zastanawiam o co jej chodzi po co chce sie spotkac ,bo jej cos nie gra w tej historii ---masakra ..ona mysli ze ja sobie to wymysliłam czy co ? a moz dogadała sie z nim i oniecznie chce zobaczyc kim jestem ? bo jak sie domyslam on nadal nie bardzo wie kto ma te wszystkie wiadomosci ,i kto powiadomił inne - no nie kumam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mngg
Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmm7754354664
To moze byc podpucha,nie spotykaj sie z ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
własnie tak pomyslałam ,bo niby co ma jej nie pasowac ze ja tez zdradzała z innymi , dostała wszystkie wiadomosci ,o której kiedy i jak .A ona mi pisze ,ze premyslała to na spokojnie i ma watpliwosci !!! a kolejna ,która dostała info napisała mi tylko tyle ze spotykała sie z nim od 2 lat !!!! ze ufała i wierzyła ,gotowała dla niego i załatwiała mu wiele spraw ....załamała sie no nic trzeba działac -- mam nowy namiar i nowe infornacje ,jurto postaram sie cos zadziałać a i jakies stronki z gejami - znacie ? moze cos podobnego ? dajcie namiary ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkrfs
Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinkaaaa@
autorko nie czytalam wszystkiego ale powiem ci ze przezywalam to samo i wiesz co ja ukradlam wszystkie dontakty z gg i nk i do wszystkich dziewczyn napisalam bardzo powazna wiadomosc ze ta i ta osooba jest oszustem i roznosi choroby weneryczne ze jest wszczęte postępowanie na policji wobec niego zeby sie wszystkie przebadaly dopowiedziałam że spotykał się z laskami z netu i je okradal żeby wszyscy uważali wyslalam to do wszystkich damskich kontaktów nie wiem może nawet do jego rodziny nie patrzylam wiem tylko że wieść rozniosła się na maksa a on sam nie wiedział kto to rozpowiada bo sama do siebie tez to wysłałm i udawałam że dostalam od kogoś kumpel informatyk mi pomagał w lamaniu haseł i ukrywaniu się w necie. na szczęście niczym mnie nie zaraził ale to co przeżyłam to szok pelno kont na necie umawianie się na sex do tego chodzenie z kumplami do burdelu jak sie dowiedziałam to zwymiotowałam. w każdym razie dostal za swoje mam nadzieję że musial się wyprowadzić ze swojej malej mieściny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaszesciolatka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaak to rozegrać pomocy
tak domysla sie i nawet powiedział ze sprawe w sadzie mi zrobi ze włam na konto mu zrobiłam -( ponoc juz złozył zawiadomienie do prokurtury i jego pani adwokat bedzie prowadzic sprawe -wiec mam czekac na wezwanie ) wiec dlatego tez tak milcze i nie moge zbytnio pisac bo to troche ryzykowne ,ale dalej poszło a to jeszcze nie koniec o nie -jak mozna tak bawic sie uczuciami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×