Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdołoway Kristoff

Szukam pracy (Piotrków trybunalski)

Polecane posty

Gość Zdołoway Kristoff

Od 3 lat szukam pracy. Nie udaje mi się, mam wykształcenie gastronomiczne, prawo jazdy i inne rzeczy. Mimo to nic nie pomaga. Powie mi ktoś dlaczego? jestem załamany. proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodów może być kilka: - słabo/źle napisane CV - słaba umiejętność nawiązywania kontaktów ( w tym przypadku z przyszłymi pracodawcami) - brak doświadczenia - brak żądanych kwalifikacji na dane stanowisko... Poza tym... 3 lata szukasz pracy?? i nie udało ci się zupełnie nic znaleźć? szukasz w pizzeriach, restauracjach, barach itp? Nie wiem jaka jest sytuacja w Piotrkowie Tryb. na rynku pracy, ale może warto by było szukać w innym mieście jeśli tam ci się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołoway Kristoff
Cv mam napisane przez specjaliste HR. Rozmowy też idą mi świetnie ponieważ moja siostra się tym zajmuje. Ale nadal nic. Moje doświadczenie jest prawie znikome, lecz gdzie mam je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołoway Kristoff
Jedyna praca jaką miałem to praca w sklepie z dopalaczam. praca świetna nawet zarabiałem nieżle a tu nagle "bum" i sklepy pozamykali. może ja mam takiego pecha? naprawde 3 lata bez pracy. aż ciężko się przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałabym siedząc w domu przez 3 lata bez pracy :( Wyjedź do dużego miasta, szukaj pracy w pubach, barach, restauracjach (jeśli koniecznie chcesz szukać zgodnie z wykształceniem) Myślę, że na początek lepsza praca za najniższą krajową niż siedzenie w domu na czyimś utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołoway Kristoff
Wyjazd inna bajka. Moja dziewczyna studiuje, i czekam na nią ale chyba prędzej umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim małym miescie graniczy to z cudem zresztą gastronomiczne wykształcenie?:O porazka macie w Piotrkowie szkołę budowlaną hyfdraulików poytrzebują wszedzie nie mozesz sie przekwalifikowac?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołoway Kristoff
Mam takie wykształcenie. każdy ma inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
v34, Piotrków Trybunalski NIE jest małym miastem. Nawet Marcin Plichta obecnie tam mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmett Fitz-Hume v34, Piotrków Trybunalski NIE jest małym miastem. Nawet Marcin Plichta obecnie tam mieszka xxx jasne :classic_cool: nie wyjdziesz z domu by nie natknac sie na znajomego...trzeba miec plecy wielkości wieżowca by miec godną prace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie szukam***
camember - ja siedze juz ponad 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanie
Szukam osób do pisania tekstów oraz komentarzy. Dzienny zarobek nawet 100 zł. Wszystko zależy, kto ma ile czasu i jak szybko pisze :) Kontakt gg 46220420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie robią wszystko żeby nie mieć pieniędzy?! Skoro nie możecie znaleźć pracę, to czemu nie zaczniecie po prostu zarabiac pieniądze? A może nie po to potrzebna wam praca? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziśka kiśka
Wiem coś o tym jestem z tego miasta masakra jakaś,miasto emerytów i nic więcej ,wszystko rozchodzi się poprzez znajomych,jak tylko nadarzy się taka okazja to wieje stad i nikt mnie nie zatrzyma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja Badania Rynku zleci stałe prace ankieterskie na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic (sprawdzanie obecności i cen produktów w sklepach oraz badania typu tajemniczy klient). Wymagania: osoby uczciwe, zorganizowane, solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, osoby chętne do nawiązania dłuższej współpracy, mobilne, chętne odpłatnym dojazdom do sklepów w pobliskich miejscowościach Zakres odpowiedzialności: ustalany indywidualnie w odniesieniu do konkretnych projektów. Oferujemy: elastyczny czas pracy, zatrudnienie na umowę o dzieło/ zlecenie trzymiesięczny termin płatności Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas swoich CV na mail koordynator@abrsesta.com Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×