Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groundzero

Wyjazd z PL w poszukiwaniu lepszej jakości życia

Polecane posty

Witajcie, czy jest ktoś po 30-tce na forum, kto myśli poważnie o wyjeździe z kraju na dłużej lub na stałe i waha się jeszcze przed ostateczną decyzją albo jest sam i szuka towarzysza podróży? Może jest tam ktoś, kto ma takie same plany w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grau44
Mam takie plany. Z tej umieralni trzeba się ewakuować. Ostatni gasi światło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już byłem kilka lat za granicą i tęskniłem do tego stopnia, że wróciłem. Teraz znowu mnie męczy chęć wyjazdu, bo latka lecą i im później tym trudniej. Mam wiele obaw, ale chciałbym zmienić swoje życie, bo jak ja tego nie zrobię, to samo też się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, myślę dokładnie o tym samym. Tutaj jest coraz gorzej :( do jakiego kraju chcesz wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o Kanadzie, ale na razie tylko myślę, jeszcze nic nie planuję. Wcześniej byłem w Anglii i sam wyjazd był raczej spontaniczny, bo bez wykształcenia cenionego w UK, bez dobrej znajomości języka - taki na gwałtu rety ;-) Teraz chciałbym skończyć szkołę, podszlifować język i lepiej się przygotować. Być może w między czasie pojawi się inny kraj na celowniku. Boję się, że znowu zacznę tęsknić i chyba dlatego wolałbym jechać z towarzystwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz ze tam jest lepsza jakosc- zwlaszcza dla emigranta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, lecz utrzymanie się z miesięcznej pensji (wynajem mieszkania, żywność, opłaty itp.) o czymś świadczy, to samo w UK. Myślę, że co do pieniędzy, to tu nie ma żadnych wątpliwości - na więcej cię stać i kropka, a jeśli mowa o odbiorze otoczenia, to już sprawa indywidualna. Tam, gdzie jednemu, jak w raju, inny może czuć niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×