Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siecinaM

jak się ubrać na wesele? ( osoba towarzysząca ) Proszę o pomoc!

Polecane posty

Witam, na wstępie wspomnę, że mam 17 lat. Mój chłopak zaprosił mnie na wesele jako osobę towarzyszącą, więc chciałabym wyglądać ładnie, jak również odpowiednio na taką uroczystość, aby zrobić pozytywne wrażenie na jego rodzicach i rodzinie. Mam dwie sukienki w których w ogóle nigdzie nie byłam, ale lubię je i czuję się w nich dobrze. Pierwsza to: https://lh3.googleusercontent.com/-spJ5RzSGh44/URMDZQuWaGI/AAAAAAAAFjE/_XoEyCidoUU/w311-h537-p-k/buahahahhahaha.JPG. Co sądzicie o jej długości, fasonie, kolorach i tym, że ma suwak przez całą swoją długość? Druga to trochę dłuższa od poprzedniej, granatowa sukienka z dekoltem w serek z cekinami na biuście. Czy któraś z nich jest odpowiednia? Jeśli tak to która? i jakie dobrać do niech dodatki? A buty? Szpilki czy koturny? Co założyć na ramiona, żakiet czy bolerko? BARDZO PROSZĘ O POMOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbrftgregrdf
pokaz tą Druga to trochę dłuższa od poprzedniej, granatowa sukienka z dekoltem w serek z cekinami na biuście. ta pierwsza nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiikaa
Mi też się wydaje, że ta sukienka nie pasuje na wesele. Zamieść zdjęcie tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata-------
Do autorki, ta sukienkę ze zdjęcia ładna, ale za krótka, jak dla mnie, wkoncu idziesz do rodziny a nie na dyskotekę, ten zamek na środku tez tak w tym wypadku średnio wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyfjjh
szczerze....okropna jest ta sukienka.Nie pasuje wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?yr6d759ol
ta sukienka nie nadaję się na wesele. To raczej na prywatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
nie pasuje,jest za krótka,nachylisz się i majtusie będzie ci widac,potem w całej rodzinie powiedzą że chłopak ku....ę przyprowadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ta ze zdjecia pierwsza-no troche jak na dyskoteke albo do klubu. na wesele to raczej cos bardziej eleganckiego z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×