Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulla 23

Trudne seksu poczatki czyli jak uczyliscie sie rozkoszy !?

Polecane posty

Gość emo jolka
16 a 22? o kurde, troche porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
22 latek to powinien raczej za pelnoletnie sie brac a nie za dzieciary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy prawie 15lat razem, także mi uważam tego za porażkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
jakbys poczekal to by ci nie odpadl, 16 latka to raczej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cz k o
jak dla mnie to tez dziecko ale mam nadzieje ze sama chciala a on jej nie namawial :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
hehe jasne, ze namawial, chocby mial zaraz napisac, ze wrecz go zgwalcila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
oj biedaku, lataly a ty niebozatko co mogles na to? nic, zmusily cie,zgwalcily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trzeba było...->według ciebie seks powinno się zaczynać od 16 roku życia?to jesteś nieźle pokręcony...seks nie jest dla dzieci tylko dorosłych osób a taki 16-latek czy 16-latka to jeszcze dzieci więc nie chrzań, seks powinno się uprawiać z kimś pewnym i zaufanym, ja mam 27 lat i jeszcze jestem dziewicą i wcale nie uważam się za osobę wykolejoną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
i tak trzymac :p a po mnie pojechal ze czekalam AZ do 22 roku zycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro trenowanie z byle kim tyczy sie mezczyzn nie kobiet, to na kim trenuja ci mezczyzni? poza tym jesli chodzi o zaczynanie to tak owszem w przedszkolu. masturbacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulla nie przejmuj się jeszcze :) Przede wszystkim sama musisz się nauczyć w jaki sposób jest Ci najprzyjemniej. Żeby potem nakierować partnera, bo przecież on nie jest czarodziejem... Może będziesz się wstydzić na początku, ale dotykaj siebie sama w intymnych miejscach w różny sposób (mocniej, słabiej). Przekonasz się, jaki dotyk jest najlepszy dla Ciebie :) Ja po 15latach seksowania się przeżyłam squirt! W szoku byłam :P i naprawdę duuuużo zależy od tego, jak partner przyłoży się do podniecenia Ciebie. Samo włożenie ptaka między nogi zostaw na koniec, najważniejsze pieszczoty przed. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka po 15 latach no gratulacje :D boze ale ciemnota :D ja mialam squirty zanim jeszcze zaczelam uprawiac seks z kimkolwiek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czuje tylko tarcie w srodku :/ " hahaha wiedziałam że to ściema przereklamowana:) propaganda żeby się rozmnażać:) a później inni piszą, że było fajnie żeby nie wyjść na głupich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wypraszam sobie... Dwie już mi się do rozporka docierały i potrafiłem się powstrzymać... A raczej je. Teraz tego żałuję, bo fajne du.py były. I wiesz co, więcej się nie spotkaliśmy. Jedna miała 17 druga 21. Ale Wtedy byłem niepoprawnym romantykiem. Z wiekiem na szczęście to przechodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczkowa: no sama się zdołowałam, bo teraz stwierdzam że te 15 lat mogę wypieprzyć za okno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
ciasteczkowa, kazdy ma inne tempo, czemu ciemnota ma byc przezycie jakichs doswiadczen pozniej niz ty? jestes jakims wyznacznikiem? kazdy ma byc taki jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
pendzior i teraz mamy cie poglaskac po glowce, ze oderwales napalone malolaty od swojego rozporka? dla mnie to norma, ze nie dyma sie dzieci. mowie o tych nastolatkach nie o 20latkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszona
onn 22 ona 16 patologia jakbym byla jej ojcem to juz bys niezyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darass
dziewica jeszcze - no to pojechałaś po bandzie - masz 27 lat, a wiec lata najwiekszego szaleństwa za sobą, a tam jeszcze nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
a jakbys byla jej matka?;) moze konfiskacja narzedzia zbrodni wystarczy, kobiety to w koncu delikatne niby sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego wejrzenia. Moja żona jest tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
tak cie kocha, ale dojsc to nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cz k o
no wlasnie :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkradł mi się miały błąd w obliczeniach. Zawsze mylę sobie jej roczniki. Miała 17.5 roku. Ale to akurat nie robi różnicy. Pomieszkiwała u mnie już po 3 m-cach i jej rodzice nie mieli nic przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
dla mnie jak facet kocha i szanuje kobiete to czeka, ja na Twoim miejscu z tego szacunku dla niej i dla jej rodzicow poczekalabym do pelnoletnosci ale coz faceci mysla inna czescia ciala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mocnyfacet... jestem mężatką i nie szukam nikogo do seksu nie umiesz czytać - trudno...wiem że odtrącenie boli - nie odpisałam Ci?haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczny taki
ja po paru latach odkryłam co sprawia mi rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempo? jakie tempo? :D kazdy ma podobne, o ile nie wstydzi sie wlasnego ciala i jest otwarty na doznawanie przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy się nie masturbowała i nie robi tego. Do tej pory nie potrafię jej do tego nakłonić. Ale jesteśmy na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×