Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość morenoo

sex z kobieta ktora ma innego faceta

Polecane posty

Gość morenoo

Witam. Pozwole sobie opisac moja sytuacje na forum dla kobiet :). Spotykalem sie z dziewczyna przez pare miesiecy. Nie angazowalem sie uczuciowo od samego poczatku, ale te randki a przedewszystkim sex z tak piekna kobieta, pozwolili mi uwierzyc ze moze cos jednak z tego wyjdzie. Niestety dowiedzialem sie ze spotyka sie tez z innym badz moze nawet innymi, Ona tego nie wie ze ja wiem, wiec sprawa nie jest klarowna. Na zdrowy rozsadek taka kobiete sie odrzuca i nawet nie dopuszcza do siebie (bynajmniej moj rozsadek tak mowi). Zlosc przeszla, chwila wspomnien o tych wszystkich chwilach spedzonych "razem", przychodzi mysl zeby wykorzystywac taka kobiete wylacznie dla zabawy. Nasuwa sie tu pytanie czy jest to zdrowe ? Mialem dziewczyny bez zobowiazan, ktore chcialy cos wiecej ale nie dopuszczalem takich opcji, poniewaz jestem po stalym zwiazku i nie mam ochoty na razie na cos takiego. Bawiac sie w takie uklady, w dosc mlodym wieku, odbije sie to na pozniejsze postrzeganie kobiet jako ? Czasami mysle ze wygarnalbym jej wszystko i zrobil naprawde przykrosc, ale czasami mam chec perfidnie ja wykorzystac, udajac ze wszystko wporzadku, trzymajac dystans, ale czy to jest wporzadku ? przeciez kiedys tez chcialbym znalesc kobiete na reszte zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×