Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renesans Stylu

świetne i tanie ubrania w internecie! gorąco polecam!

Polecane posty

Gość Renesans Stylu

Jeśli uwielbiasz bawić się modą i dążysz do stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego stylu - to miejsce jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania. Nowe i używane ubrania znanych marek odzieżowych, perełki vintage i retro, wyjątkowe zdobycze z second handów - to wszystko może być Twoje za małe pieniądze. Ale niskie ceny nie oznaczają złej jakości czy niemodnych fasonów! Kochamy modę, tak jak Ty, dlatego wiemy, że budżet nie powinien ograniczać naszej wyobraźni, a każda szafa musi stale się rozwijać. Daj się porwać szałowi zakupowemu i stwórz niepowtarzalne kreacje za małe pieniądze. Serdecznie zapraszamy na bloga www.renesans-stylu.blogspot.com pełnego modowych inspiracji i ubrań najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalus
Nie dążę do konkretnego stylu, tylko do sensownego kupowania, za normalne pieniądze ;-) Bardzo dużo rzeczy zamówiłam choćby na http://www.kolorowemarzenia.pl/ - zależy mi na tym, aby moje dziecko dostawało rzeczy ładne i w przyzwoitych cenach. Jak na razie udaje mi się realizować ten cel ;-) Słowem - szukajcie a znajdziecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×