Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 ja zona

INTERNETOWY ROMANS

Polecane posty

Go艣膰 Go艣膰

I brakowa艂o mi jednak takiej zwyk艂ej szczero艣ci. On potrafi艂 pi臋knie pisa膰, mi艂o艣膰 wyznawac. Ale na jakiekolwiek pytanie o wiek, o to kiedy ma urodziny, o prawdziwe imi臋, o cokolwiek na jego temat robi艂 uniki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tw贸j
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

By艂o mi zbyt ci臋偶ko. Za bardzo w tym tkwi艂am. Za du偶o emocji. Zazdro艣膰. Pytanie tylko o kogo??? Skoro nie wiedzia艂am kim jest???聽

殴le zrobi艂a艣 bo w mi艂o艣ci nie ma niczego wirtualnego. To realne, wielkie uczucie kt贸re powstaje w cz艂owieku i cz臋sto diametralnie zmienia 偶ycie. I chocia偶 dwoje os贸b mo偶e si臋 zna膰 wy艂膮cznie z przestrzeni wirtualnej, tak samo buzuje w nich koktajl to wiem

Mia艂em 2 wirtualne 馃槈ten problem dotyczy g艂贸wnie zwi膮zk贸w kt贸re trwaj膮 za po艣rednictwem nowoczesnych technologii. Wi臋kszo艣膰 zakochanych kt贸rzy mog膮, si臋 dotkn膮膰, poca艂owa膰, d膮偶y do jak najcz臋stszego sp臋dzania ze sob膮 czasu i nie potrzebuje tego typu dowod贸w kt贸re piszesz ja sp ier dolilem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Powiem Ci tak. Oboje jeste艣my w ma艂偶e艅stwie. Ja mam dzieci. On jeszcze nie. Ale chyba co艣 w tym temacie u niego zaczyna si臋 dzia膰. I to w du偶ej mierze przewazylo. Gdyby si臋 okaza艂o 偶e spodziewaj膮 si臋 dziecka by艂oby mi jeszcze trudniej. Wtedy pewno on zako艅czy艂by t臋 znajomo艣膰. Gdyby i on mia艂 juz dziecko wchodz膮c w te relacje by艂o pro艣ciej, by艂oby 1 do 1.

By艂o to troch臋 egoistyczne z mojej strony, wiem. Ale ja naprawd臋 zaczyna艂am ju偶 odczuwa膰 za du偶膮 zazdro艣膰, za du偶膮 t臋sknot臋. Kurcze, ja nawet nie potrafi臋 tego opisa膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Wiesz, ja chyba za du偶o w tym wszystkim oczekiwa艂em 馃檪 I by艂am troch臋 jak pies ogrodnika.

Mam nadziej臋 偶e on zbytnio tego nie odczuje. Ze wszystko si臋 mu dobrze pouk艂ada i w ko艅cu za艂o偶y t臋 prawdziw膮 rodzin臋, tak jak o tym marzy艂.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tw贸j

Rozumiem ale聽wzgl臋du jednak na to co was sk艂oni艂o do zerwania na pewno nie mo偶na z dnia na dzie艅 kogo艣 bez s艂owa zostawi膰. Niedopuszczalne jest nag艂e znikni臋cie, nieodbieranie telefonu czy pr贸by unikania kontaktu

Trzeba pozwoli膰 komu艣 zachowa膰 twarz. Druga osoba ma prawo zawsze zna膰 powody聽 dla kt贸rych zrywamy. Ma prawo przedstawi膰 swoje stanowisko. I nawet je艣li zerwanie nie jest obustronn膮 decyzj膮 to nale偶y potraktowa膰 go wszystko zale偶y te偶 od tego jak d艂ugo trwa艂 zwi膮zek wasz na jakim etapie zaawansowania by艂 i co jest przyczyn膮 rozstania. Je艣li s膮 to jakie艣 konkretne, nieprzyjemne wydarzenia np. Jego zdrada to pow贸d jest oczywisty i nie trzeba stosowa膰 nic.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Wyja艣ni艂am mu wszystko w ostatnim mailu. Zreszt膮 ten temat porusza艂am juz od kilku dni. Nastawia艂am 偶e nasze drogi musz膮 si臋 jednak rozejsc. To nie tak, 偶e nagle usun臋艂am konto, 偶e nagle ni st膮d ni zow膮d odesz艂am. A wierz mi, te偶 nie jest mi 艂atwo. To prawie 4 lata dzie艅 w dzie艅 pisania....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tw贸j

Co odpisa艂?聽Nie chc臋 powiedzie膰, 偶e m臋偶czyzna prze偶ywa s艂abo albo wcale go rozstanie nie dotyka,bo by艂oby to k艂amstwo. Mamy jednak tendencje do t艂umienia lub wypierania swoich b艂臋d贸w i tego co czujemyZapominamy si臋 o tym, 偶e p艂e膰 przeciwna, jest p艂ci膮 przeciwn膮.聽

Tak czy siak, TY konsekwencje znosiz wi臋ksze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie chcia艂 bym odchodzila. Chcia艂 bym poprostu by艂a. Nie chcia艂 bym wybiegala w przysz艂o艣膰. Bo on sam nie wie jak to b臋dzie... Jak to wszystko b臋dzie wygl膮da艂o gdy np jego 偶ona zajdzie w ci膮偶臋...聽

Trudno, co sobie zgotowalam to musz臋 prze艂kn膮膰.聽 Dzi臋kuj臋 Ci za po艣wi臋cony czas i obiektywne spojrzenie na t膮 jednak ci臋偶k膮 sytuacj臋 dla mnie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 naiwna...
Dnia 8.02.2013 o 21:08, Go艣膰 ..minnka napisa艂:

Dnia 1.01.2020 o 17:57, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie chcia艂 bym odchodzila. Chcia艂 bym poprostu by艂a. Nie chcia艂 bym wybiegala w przysz艂o艣膰. Bo on sam nie wie jak to b臋dzie... Jak to wszystko b臋dzie wygl膮da艂o gdy np jego 偶ona zajdzie w ci膮偶臋...聽

Trudno, co sobie zgotowalam to musz臋 prze艂kn膮膰.聽 Dzi臋kuj臋 Ci za po艣wi臋cony czas i obiektywne spojrzenie na t膮 jednak ci臋偶k膮 sytuacj臋 dla mnie.聽

A jak wygl膮da艂a ta Twoja znajomo艣膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak?? Bardzo dziwnie 馃檪聽Najpierw pisali艣my tylko smsowo. Potem... On wyjecha艂 na jaki艣 czas za granic膮 i poda艂 mi przed wyjazdem swojego maila. Tam niby zgubi艂 telefon i od tego czasu pisalismy tylko mailowo. Nigdy nie rozmawiali艣my, nigdy si臋 nie spotkali艣my bo zawsze co艣 akurat mu wypad艂o pilnego, nag艂ego 馃檪 nigdy nie mia艂am mo偶liwo艣ci zweryfikowa膰 tego co pisa艂. Oj dziwne to wszystko by艂o, dziwne. Potem odkry艂am 偶e zdj臋cie kt贸re mi przes艂a艂 by艂o 艣ci膮gni臋te z portalu randkowego. Nigdy nie chcia艂 zdradzi膰 ile ma lat, gdzie mieszka, nawet imi臋 poda艂 nie to... Ale pisa艂o si臋 ca艂kiem fajnie, 艣miesznie, czasem jakie艣 drobne sprzeczki by艂y. Taka odskocznia od codzienno艣ci. Du偶o pisa艂 o 偶onie, o problemach ma艂偶e艅skich. Troch臋 o pracy. O tym jak dzie艅 sp臋dzi艂. By艂o i troch臋 pikanterii. Ale to by艂o wszystko wirtualne. A kto to by艂? Ile w tym by艂o prawdy??? Wielka niewiadoma.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
27 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Jak?? Bardzo dziwnie 馃檪聽Najpierw pisali艣my tylko smsowo. Potem... On wyjecha艂 na jaki艣 czas za granic膮 i poda艂 mi przed wyjazdem swojego maila. Tam niby zgubi艂 telefon i od tego czasu pisalismy tylko mailowo. Nigdy nie rozmawiali艣my, nigdy si臋 nie spotkali艣my bo zawsze co艣 akurat mu wypad艂o pilnego, nag艂ego 馃檪 nigdy nie mia艂am mo偶liwo艣ci zweryfikowa膰 tego co pisa艂. Oj dziwne to wszystko by艂o, dziwne. Potem odkry艂am 偶e zdj臋cie kt贸re mi przes艂a艂 by艂o 艣ci膮gni臋te z portalu randkowego. Nigdy nie chcia艂 zdradzi膰 ile ma lat, gdzie mieszka, nawet imi臋 poda艂 nie to... Ale pisa艂o si臋 ca艂kiem fajnie, 艣miesznie, czasem jakie艣 drobne sprzeczki by艂y. Taka odskocznia od codzienno艣ci. Du偶o pisa艂 o 偶onie, o problemach ma艂偶e艅skich. Troch臋 o pracy. O tym jak dzie艅 sp臋dzi艂. By艂o i troch臋 pikanterii. Ale to by艂o wszystko wirtualne. A kto to by艂? Ile w tym by艂o prawdy??? Wielka niewiadoma.

Okropne 馃槻

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

No nie??聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nigdy w co艣 takiego si臋 nie wpl膮tam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 14:31, Go艣膰 Tw贸j napisa艂:

Dlaczego?聽

Jestem na podobnym etapie 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 14:29, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nowy Rok... Nowe postanowienia. Dzi艣 zako艅czy艂am m贸j trwaj膮cy blisko 4 lata internetowy romans. Usun臋艂am skrzynk臋 mailow膮. My艣l臋 偶e jako艣 to przetrwam 馃檪

Ja te偶 mam to samo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 17:57, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Nie chcia艂 bym odchodzila. Chcia艂 bym poprostu by艂a. Nie chcia艂 bym wybiegala w przysz艂o艣膰. Bo on sam nie wie jak to b臋dzie... Jak to wszystko b臋dzie wygl膮da艂o gdy np jego 偶ona zajdzie w ci膮偶臋...聽

Trudno, co sobie zgotowalam to musz臋 prze艂kn膮膰.聽 Dzi臋kuj臋 Ci za po艣wi臋cony czas i obiektywne spojrzenie na t膮 jednak ci臋偶k膮 sytuacj臋 dla mnie.聽

Ale偶 takie sytuacje lubi膮 si臋 powtarza膰...uwierz mi 偶e nie chcia艂aby艣 wiedzie膰 jak to b臋dzie gdy jego 偶ona zajdzie w ci膮偶臋...nie polecam tego uczucia 鈽癸笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×