Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ! Terenia !

Kury domowe

Polecane posty

Gość a ja mam inne pytanie
35 juz nawet :D Raaany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,.,,....,.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop345
Glupie pindy,a moze maz ma ochote pobyc w domu i miec mnostwo wolnego czasu,prawda ze jezeli ktoras z was by na takiego trafila i musiala isc do pracy to by szukala kolejnego naiwniaka,co za egoizm chlop zapierdala na chleb do usranej smierci a taki babsztyl sie leni,szkoda mi waszych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop345
A niech sie lenia te baby nie za moje,ale drazni mnie ich hipokryzja gdy pisza o myciu kibla jak o zdobywaniu himalajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego męża w domu mama nie pracowała , teść nie chiał bo wolał mieć żonę w domu,mieć dobrze dzieci dopatrzone i ciepły obiad i u mnie jest tak samo ,mój jest szczęśliwy, :) a nie jestem zaniedbana i nie chodzę w szlafroku :) i każdy robi jak chce, a jeżeli by się jakiemuś facetowi nie podobało, gdzie żona siedzi w do,u a nie w robocie to raczej nie byliby już razem :) no sorki ale każdy życie układa po swojemu :) w małżeństwie podejmuje sie takie decyzje wspólnie :) :) chyba ze u was jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
rosey ale z ciebie przygłup- ambicja kobiety to iść na etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co się dziwisz?
rosey zostawia sobie czytanie książek na emeryturę :D (a może i naukę czytania) to jakich wzniosłych myśli i szerokich horyzontów spodziewać się po takich "wyżynach intelektualnych" :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
heheheh niektóre tutaj wypowiadające się kobiety sukcesu- doprowadzają mnie do śmiechu. Tak- nie ma to jak ambitna praca- w budce na autostradzie, na linii produkcyjnej albo w biedronce.Na miły Bóg, niech mi nikt nie wmawia, że takie kobiety nie wolałyby zostać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
hahahahahahah i to mówi osoba, która jeszcze przed chwilą rechotała z kobiet niepracujących- nazywając ich leniami.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambicja kobiety to isc na etat?! Wy juz nie macie argumentow? Faktycznie, lepiej wam zostac w domu niz isc miedzy ludzi z takim rozumowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
ta jasne- w szczególności pacując w Biedronce- nie ma to jak iść między ludźi:D:D:D Weź skończ kobieto się kompromitować. Ty myślisz jak przygłup- kobieta niepracująca to dla ciebie gruba brzydka baba oglądająca telenowele. Powielanie stereotypów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglup to osoba nie potrafiaca sie wypowiedziec, taka na przyklad jak pogardliwa Twoja osoba. Osmieszasz sie sam czlowieku takimi wypowiedziami. I po jaka cholere tak ciagniesz o Biedronce? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co się dziwisz?
Jadowite :)? Zajrzyj na pierwszą stronę, sama się zdziwisz swoim wpisem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosey_girl.
Jestem kolejną manifestacją bytu o nazwie DaisyDuck - dziwnym trafem pojawiłam się w temacie gdy tylko moj poprzedni alias zaczął być krytykowany i posądzany o podszywy. Daisy siedzi tu 12 godzin na dobę wpisując się pod różnymi nickami żeby ciągnąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejzyj sobie wszystkie 35 stron i znajdz choc jeden moj wpis w ktorym wyzywam kogos od przyglupow? :D:D:D Prosze Cie, bardzo mnie swierzbi ale sie powstrzymuje! Bo lubie czytac logiczne argumenty a nie szastanie wyzwiskami. Do niczego to nie prowadzi! Zreszta naczytalam sie juz wystarczajaco, szkoda tylko ze ty nie przyznajesz sie dowszystkich swoich postow i wymyslasz nowe niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
Poziom sie obniża przez takich jak Ty- wścibskich bab, wciskających nochala w nie swoje sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co się dziwisz?
Bo to prowokacja grubymi nićmi szyta, a założyciel-wielonickowy podbijacz tematu, siedzi i trzepie kapucyna jarając się ilością wpisów :D. Współczuję tylko tym, którzy traktują to serio i się na serio pienią :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaahhaha, bo to jest Twoja sprawa siedzenie na kafeterii haahaha wez sobie nie ublizaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
Załosna jesteś- sama przed chwilą naśmiewałaś się z tego co napisała czop- w których pojawiały się takie wyzwiska jak babsztyl, leń, głupie pindy, egoizm, hipokrytki. Przecież sama powiedziałaś, że się zgadzasz z tym co napisała czop- zatem z tymi wyzwiskami również. A jak ktoś ciebie nazwie przygłupem- piszesz- obniżacie poziom. Żałosna z Ciebie hipokrytka i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, tyczylo sie to porownywanie mycia kiblow do zdobywania Himalajow :D Wybacz, ze tak to Toba wstrzasnelo, moglam wyrazic sie jasniej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
Pisałam oczywiście do rosey girl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hełehłehehehłe
A czy to nie jest obraźliwe?? Żadna kura domowa nie pisała o myciu kibli- jakoś dzwnym trafem to kobiety pracujące cały czas międlą o szorowaniu kibla:D:D Co za hipokrayta-przygłup:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie dosc, ze nie pracujesz i siedzisz w domu to masz jeszcze obsrany kibel? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysllllle
a dla mnie najwieksze kury domowe to te co musza zapierniczac od rana na rodzine a i jeszcze po pracy dooope rodzince oprzatac:Dno i jedyna ich rozrywka to niestety jest kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×